Ақкөл ауданы бойынша 2013 жылы субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 17 сәуірдегі № А-4/156 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 3 мамырда № 3717 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 ақпандағы № 3-8-1/И-154 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 21.02.2014 № 3-8-1/И-154 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасына сәйкес, "А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығының ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2013 жылғы 1 сәуірдегі № 216 және 2013 жылғы 3 сәуірдегі № 224 нұсқауларының негізінде, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл ауданы бойынша 2013 жылы субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері, қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.К.Кривицкийге жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Т.Едігенов
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 17 сәуірдегі
№ А-4/156 қаулысына
қосымша
Ақкөл ауданы бойынша 2013 жылы субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері
№ р/р
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері
Субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдері
1.
Орташа кеш жаздық бидай
16 мамырдан 23 мамырға дейін
23 мамырға дейін қоса есептегенде
2.
Орташа піскен жаздық бидай

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Аккольскому району на 2013 год
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 17 апреля 2013 года № А-4/156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 мая 2013 года № 3717. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Аккольского района Акмолинской области от 21 февраля 2014 года № 3-8-1/И-154)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Аккольского района Акмолинской области от 21.02.2014 № 3-8-1/И-154).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, на основании рекомендаций товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И. Бараева" от 1 апреля 2013 года № 216 и 3 апреля 2013 года № 224, акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Аккольскому району на 2013 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кривицкого А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Т. Едигенов
Приложение
к постановлению акимата
Аккольского района
от 17 апреля 2013 года
№ А-4/156
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Аккольскому району на 2013 год
№ п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий
1.
Яровая пшеница среднепоздняя
с 16 мая по 23 мая
до 23 мая включительно
2.
Яровая пшеница среднеспелая

18 мамырдан 26 мамырға дейін
26 мамырға дейін қоса есептегенде
3.
Орташа ерте жаздық бидай
22 мамырдан 31 мамырға дейін
31 мамырға дейін қоса есептегенде
4.
Жаздық арпа
29 мамырдан 5 маусымға дейін
5 маусымға дейін қоса есептегенде
5.
Сұлы
27 мамырдан 30 мамырға дейін
30 мамырға дейін қоса есептегенде
6.
Қарақұмық
25 мамырдан 5 маусымға дейін
5 маусымға дейін қоса есептегенде
7.
Бұршақ
15 мамырдан 28 мамырға дейін
28 мамырға дейін қоса есептегенде
8.
Жасымық
18 мамырдан 28 мамырға дейін
28 мамырға дейін қоса есептегенде
9.
Нут
7 мамырдан 17 мамырға дейін
17 мамырға дейін қоса есептегенде
10.
Күнбағыс
10 мамырдан 20 мамырға дейін
20 мамырға дейін қоса есептегенде
11.
Зығыр
18 мамырдан 25 мамырға дейін
25 мамырға дейін қоса есептегенде
12.
Рапс
12 мамырдан 23 мамырға дейін
23 мамырға дейін қоса есептегенде
13.
Қыша
12 мамырдан 23 мамырға дейін
23 мамырға дейін қоса есептегенде
14.
Біржылдық шөптер
17 мамырдан 25 мамырға дейін
25 мамырға дейін қоса есептегенде
15.
Сүр шөпке жүгері
17 мамырдан 25 мамырға дейін
25 мамырға дейін қоса есептегенде
16.
Сүр шөпке күнбағыс
10 мамырдан 20 мамырға дейін
20 мамырға дейін қоса есептегенде
17.
Суданның шөбі
17 мамырдан 25 мамырға дейін
25 мамырға дейін қоса есептегенде
18.
Көпжылдық дәнді және бұршақ шөптердің көктемгі егісі
1 мамырдан 13 мамырға дейін
13 мамырға дейін қоса есептегенде
19.
Картоп
10 мамырдан 25 мамырға дейін
25 мамырға дейін қоса есептегенде
20.
Көкөністер
5 мамырдан 15 маусымға дейін
15 маусымға дейін қоса есептегенде

с 18 мая по 26 мая
до 26 мая включительно
3.
Яровая пшеница среднеранняя
с 22 мая по 31 мая
до 31 мая включительно
4.
Яровой ячмень
с 29 мая по 5 июня
до 5 июня включительно
5.
Овес
с 27 мая по 30 мая
до 30 мая включительно
6.
Гречиха
с 25 мая по 5 июня
до 5 июня включительно
7.
Горох
с 15 мая по 28 мая
до 28 мая включительно
8.
Чечевица
с 18 мая по 28 мая
до 28 мая включительно
9.
Нут
с 7 мая по 17 мая
до 17 мая включительно
10.
Подсолнечник
с 10 мая по 20 мая
до 20 мая включительно
11.
Лен
с 18 мая по 25 мая
до 25 мая включительно
12.
Рапс
с 12 мая по 23 мая
до 23 мая включительно
13.
Горчица
с 12 мая по 23 мая
до 23 мая включительно
14.
Однолетние травы
с 17 мая по 25 мая
до 25 мая включительно
15.
Кукуруза на силос
с 17 мая по 25 мая
до 25 мая включительно
16.
Подсолнечник на силос
с 10 мая по 20 мая
до 20 мая включительно
17.
Суданская трава
с 17 мая по 25 мая
до 25 мая включительно
18.
Весенний посев многолетних злаковых и бобовых трав
с 1 мая по 13 мая
до 13 мая включительно
19.
Картофель
с 10 мая по 25 мая
до 25 мая включительно
20.
Овощи
с 5 мая по 15 июня
до 15 июня включительно