2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № С 28-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 қаңтарда № 3952 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № С 43-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 23.12.2014 № С 43-3 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1)тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 588 480,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 519 053 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 145,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 170 027,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 896 254,1 мың теңге;
2) шығындар – 2 601 630 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 18 779 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22 224 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 445 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11 571,2 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 11 571,2 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -43 499,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 43 499,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 14.11.2014 № С 41-1 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2014 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік несиелер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
3. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2014 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
4. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2014 жылға арналған облыстық бюджеттен субвенция 1 121 351 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2013 года № С 28-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 января 2014 года № 3952. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2014 года № С 43-3
Сноска. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2014 № С 43-3 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 588 480,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 519 053 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 145,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 170 027,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 896 254,1 тысячи тенге;
2) затраты – 2 601 630 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 779 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 22 224 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 445 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 571,2 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11 571,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -43 499,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 43 499,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2014 № С 41-1 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2014 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2014 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2014 год предусмотрена субвенция из областного бюджета в сумме 1 121 351 тысяча тенге.

5. Аудандық бюджетте 2014 жылға арналған жергілікті атқарушы органның жоғары бюджеттің алдында 3 445 мың теңге сомасында қарыз өтелуі ескерілсін.
6. Ауданның 2014 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 3000 мың теңге сомасында бекітілсін.
7.Аудандық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес ауылдық жерлерде қызмет істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет мамандарына қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен тарифтік ставкаларын салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкалары белгіленсін.
8. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу үдерісі кезінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом в сумме 3 445 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 3 000 тысяч тенге.
7. Установить специалистам образования, социального обеспечения, культуры, работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.
8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 6.

9. 2014 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Л.Лауб
Ақкөл аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Ж.Салыбекова
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақкөл ауданының әкімі                      Т.Қ.Едігенов
Ақкөл аудандық мәслихаттың

9. Утвердить перечень бюджетных программ города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2014 год, согласно приложению 7.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Аккольского районного
маслихата                                  Л.Лауб
Секретарь Аккольского
районного маслихата                        Д.Салыбекова
СОГЛАСОВАНО
Аким Аккольского района                    Т.К.Едигенов
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата

49759,9
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
131788,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
38191,9
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
32486,9
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
5705
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
127150
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7932,2
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру–сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
7932,2
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
84758,6
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5849,9
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
43116,4
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
26653
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
4728
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4411,3
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
18115,2
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6790,2
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
8000
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
3325
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
16344
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3882
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2100
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
10362
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
75062,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4419
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4419
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14574,6
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14574,6
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10055,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

49759,9
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
131788,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
38191,9
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
32486,9
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
5705
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
127150
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7932,2
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
7932,2
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
84758,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
5849,9
003
Поддержка культурно-досуговой работы
43116,4
006
Функционирование районных (городских) библиотек
26653
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
4728
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4411,3
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
18115,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6790,2
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
8000
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3325
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
16344
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3882
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2100
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
10362
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
75062,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4419
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4419
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14574,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14574,6
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10055,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)

013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1000
13
Басқалар
26274
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11640
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11640
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6276
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6276
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
5358
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5358
III. Таза бюджеттiк кредит беру
0
Бюджеттiк кредиттер
0
IV. Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
V. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
0
VI. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С 28-1 шешіміне
4-қосымша
2014 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 14.11.2014 № С 41-1 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
390 879,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
115 102,0
оның iшiнде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
105
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
105
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
296
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
296
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
680
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
680
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
77,2
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
77,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
3000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1000
13
Прочие
26274
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11640
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
11640
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6276
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
6276
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
5358
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5358
III. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4
к решению Аккольского
районного маслихата
от 25 декабря 2013
года № С 28-1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2014 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2014 № С 41-1 (вводится в действие с 01.01.2014).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
390 879,0
Целевые текущие трансферты
115 102,0
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
105
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
105
Аппарат акима района (города областного значения)
296
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
296
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
680
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
680
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
77,2
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
77,2
Отдел образования района (города областного значения)

225,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жаяу жол жүргіншілерінің жолдан өту орындарында дыбыстық және жарықтық қондырғыларды орнықтыруға күтіп-ұстауға
168,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
57,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
25,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
25,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
253 553,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
253 553,0
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
98 408
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
155 145
Бюджеттік несиелер
22 224,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22 224,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
22 224,0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С 28-1 шешіміне
5-қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 14.11.2014 № С 41-1 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
406 248,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
52 628,1
оның iшiнде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 985,0
басқару органдарының материалды-техникалық базасын нығайтуға
1 985,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 070,1
мектептерге спорт инвентарьларын сатып алу
1 070,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
39 573,0
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
432,0
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 525,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
36 616,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10 000,0
Жылумен жабдықтаушы объектілерді жылу беру маусымына дайындауға
10 000,0
Нысаналы даму трансферттерi
353 620,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
353 620,0
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

225,0
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов, в рамках реализации плана действий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
168,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
57,0
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
25,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
25,0
Целевые трансферты на развитие
253 553,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
253 553,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
98 408
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
155 145,0
Бюджетные кредиты
22 224,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22 224,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
22 224,0
Приложение 5
к решению Аккольского
районного маслихата
от 25 декабря 2013
года № С 28-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2014 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2014 № С 41-1 (вводится в действие с 01.01.2014).
Наименование
Сумма
1
2
Всего
406 248,1
Целевые текущие трансферты
52 628,1
в том числе:
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 985,0
На укрепление материально-технической базы органов управления
1 985,0
Отдел образования района (города областного значения)
1 070,1
На приобретение спортивного инвентаря для школ
1 070,1
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
39 573,0
Организация санитарного убоя больных животных
432,0
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2 525,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
36 616
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
10 000,0
На подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения
10 000,0
Целевые трансферты на развитие
353 620,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
353 620,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры