2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 23/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қаңтарда № 3962 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 02-20/361-И хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 16.01.2015 № 02-20/361-И хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты
ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 890 213,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 636 160,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 531,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52 200 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 187 321,9 мың теңге;
2) шығындар – 3 959 982,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43 950,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 51 768,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 818 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -113 719,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 113 719,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 18.11.2014 № 34/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2014 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
3. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2014 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
4. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2014 жылға арналған облыстық бюджеттен субвенция 1 150 810 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2013 года № 23/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2014 года № 3962. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 16 января 2015 года № 02-20/361-И)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 16.01.2015 № 02-20/361-И).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1  статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 890 213,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 636 160,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 531,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52 200 тысяч тенге; поступления трансфертов – 3 187 321,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3 959 982,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 950,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 51 768,3 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 818 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -113 719,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 113 719,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 18.11.2014 № 34/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2014 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2014 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2014 год предусмотрена субвенция из областного бюджета в сумме 1 150 810 тысяч тенге.

5. Аудандық бюджетте 2014 жылға арналған жергілікті атқарушы органның жоғары бюджеттің алдында 7 818 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер бойынша қарыз өтелуі ескерілсін.
6. алынып тасталды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 18.11.2014 № 34/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Аудандық мәслихатпен келістірілген тізімге сәйкес ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт мамандарының еңбекақыларынан және тарифтік ставкаларынан қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың тарифтік ставкаларымен және еңбекақыларымен салыстырғанда аудандық бюджет қаражаты есебінен қосымша жиырма бес пайыз көлемінде белгіленсін.

5. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом по бюджетным кредитам в сумме 7 818 тысяч тенге.
6. исключен - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 18.11.2014 № 34/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
7. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта, работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.

8. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу үдерісі кезінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2014 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б.Бектеміров
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Ю.Сериков
КЕЛІСІЛДІ
Аршалы ауданының әкімі                     Қ.Қарауылов
Аршалы аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 23/1 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет

8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 6.
9. Утвердить перечень бюджетных программ города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2014 год согласно приложению 7.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б.Бектемиров
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Сериков
СОГЛАСОВАНО
Аким Аршалынского района                   К.Караулов
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного маслихата
от 26 декабря 2013 года № 23/1
Районный бюджет на 2014 год

1565
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1565
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12823
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
10000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
2823
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1291219,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
62144,3
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
927741
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
201333,8
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
100000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
150293,7
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
111828,7
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6917
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
69964,7
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
28783
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
4894
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1270
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
28832
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10542
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11809
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
5427,6
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1053,4
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
9633
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1700
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
5478
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
329
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2126
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
213564,9

1565
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1565
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12823
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
10000
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2823
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1291219,1
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
62144,3
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
927741
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
201333,8
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
100000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
150293,7
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
111828,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
6917
003
Поддержка культурно-досуговой работы
69964,7
006
Функционирование районных (городских) библиотек
28783
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
4894
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1270
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
28832
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10542
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
11809
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5427,6
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1053,4
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
9633
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
1700
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
5478
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
329
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2126
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
213564,9

500
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14935
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7135
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7135
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
7800
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7800
12
Көлiк және коммуникация
12624
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12624
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
12624
13
Басқалар
37972
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24805
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
24805
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7454
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7454
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
5713
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті дамыту саласындағы, мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5713
III. Таза бюджеттiк кредиттеу
0
Бюджеттiк кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
IV. Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті қолдану)
0
Қарыздардың түсiмi
0
Қарыздарды өтеу
0
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
0
Аршалы аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 23/1 шешіміне 4 қосымша
2014 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 18.11.2014 № 34/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
1 447 108,3
Дамыту нысаналы трансферттер
1 213 979,0
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 213 979,0
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
61 930,0
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін дамытуға инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері

500
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14935
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7135
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7135
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7800
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
7800
12
Транспорт и коммуникации
12624
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12624
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
12624
13
Прочие
37972
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24805
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
24805
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7454
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7454
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
5713
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5713
III. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Поступление займов
0
Погашение займов
0
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Аршалынского районного маслихата
от 26 декабря 2013 года № 23/1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2014 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 18.11.2014 № 34/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
Наименование
Сумма
1
2
Всего
1 447 108,3
Целевые трансферты на развитие
1 213 979,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
1 213 979,0
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
61 930,0
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

916 119,0
Ақмола облысы Аршалы ауданының Жібек жолы ауылында сумен жабдықтау желілерін қайта құру. Батыс бөліміне (бірінші алап) және шығыс бөліміне (екінші алап) таратушы су құбыры желілерін салу
100 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданының Аршалы кентінде канализация жүйесін қайта құру
135 930,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
181 361,0
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
84,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен көрсеткіштерін орнатуға республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
84,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
101 480,0
Республикалық бюджеттен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
83 259,0
Республикалық бюджеттен негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4 097,0
Республикалық бюджеттен үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
14 124,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11 333,0
Бөлінетін республикалық бюджеттік бағдарламалар шеңберінде бөлінген Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10 206,0
Республикалық бюджеттен 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
220,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
907,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлық ақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
68 464,0
Бюджеттік кредиттер
51 768,3
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
51 768,3
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
51 768,3
Аршалы аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 23/1 шешіміне 5 қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер

916 119,0
Реконструкция водопроводных сетей в ауле Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области. Строительство разводящих сетей в западной части (первый массив) и восточной части аула (второй массив)
100 000,0
Реконструкция канализационных сетей в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
135 930,0
Целевые текущие трансферты
181 361,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
84,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
84,0
Отдел образования района (города областного значения)
101 480,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
83 259,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
14 124,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11 333,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
10 206,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
220,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной социальной помощи
907,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а так же работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
68 464,0
Бюджетные кредиты
51 768,3
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
51 768,3
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
51 768,3
Приложение 5 к решению
Аршалынского районного маслихата
от 26 декабря 2013 года № 23/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2014 год

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 18.11.2014 № 34/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
641171,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
450146,1
cоның iшiнде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1985,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне басқару органдарының материалды-техникалық базасын нығайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1985
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
95042,9
Облыстық бюджеттен аудан (облыстық маңызы бар қалалар) мектептеріне құрастырмалы-модульдік қазаңдықтарын сатып алуға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
44588,6
Аудан мектептеріне спорттық құралдар сатып алуға облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2177,7
Облыстық бюджеттен білім нысанынң күрделі шығындары үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансфертердің сомаларын бөлу
48276,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
163005,2
Облыстық бюджеттен аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетіне автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
153005,2
Жылумен жабдықтаушы объектілерді жылу беру маусымына дайындауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
35377,0
Облыстық бюджеттен эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
32280,0
Бруцелезбен ауыратын мүйізді ұсақ малды санитарлық союын жүргізуге облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
216,0
Санитарлық союға бағытталған ауыл шаруашылық малдарының құнын (50 %) өтеуге облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2881,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
14784,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне қала құрылысы құжаттамасын әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
14784,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
139952,0
Облыстық бюджеттен Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушыларға немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
139952,0
Дамыту нысаналы трансферттер
191025,8
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 18.11.2014 № 34/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
641171,9
Целевые текущие трансферты
450146,1
в том числе:
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1985,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов(городов областного значения) на укрепление материально-технической базы органов управления
1985,0
Отдел образования района (города областного значения)
95042,9
Распределение сумм средств целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение и установку блочно-модульных котельных для школ района
44588,6
Распределение сумм средств целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение спортивного инвентаря для школ района
2177,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на капитальные расходы объектов образования
48276,6
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
163005,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт автомобильных дорог
153005,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения
10000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
35377,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий
32280,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение санитарного убоя мелкого рогатого скота больных бруцелезом
216,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
2881,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
14784,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на разработку градостроительной документации
14784,0
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
139952,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
139952,0
Целевые трансферты на развитие
191025,8
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)

177025,8
Аршалы ауданындағы Қостомар ауылында 120 орынға арналған орта мектептің құрылысы
100000,0
Ново-Александровка ПС-110/35/10 кВ және Аршалы ауданының «Солнечная» РП-10 кВ қайта құруға жобалы-сметалық құжаттаманы әзірлеу
8960,0
Аршалы ауданы Аршалы кентіндегі Добровольский көшесі бойындағы он алты пәтерлік тұрғын үйдің құрылысы
1306,0
Аршалы ауданы Аршалы кентінің Добровольский көшесі бойындағы он алты пәтерлі тұрғын үй қазандығының құрылысы құрылысы (800 кВт)

177025,8
Строительство средней школы на 120 мест в селе Костомар Аршалынского района
100000,0
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию ПС-110/35/10 кВ Ново-Александровка и РП-10 кВ «Солнечная» Аршалынского района
8960,0
Строительство шестнадцати квартирного жилого дома по улице Добровольского в поселке Аршалы Аршалынского района
1306,0
Строительство котельной к шестнадцати квартирному жилому дому по улице Добровольского в поселке Аршалы Аршалынского района (800 кВт)

1356,0
Аршалы ауданы Аршалы кентіндеігі су желілерінің ғимаратының қайта құру
65403,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 000
«Аршалы су 2030» ШЖҚ МКК жарғылық капиталын үлкейту
14 000
Аршалы аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 23/1 шешіміне 6 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу үдерісі кезінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Аршалы аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 23/1 шешіміне 7 қосымша
2014 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі

1356,0
Реконструкция разводящих водопроводных сетей в поселке Аршалы Аршалынского района
65403,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 000
Увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ «Аршалы су 2030»
14 000
Приложение 6 к решению
Аршалынского районного маслихата
от 26 декабря 2013 года № 23/1
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 7 к решению
Аршалынского районного маслихата
от 26 декабря 2013 года № 23/1
Перечень бюджетных программ города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2014 год