Бұланды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 ақпандағы № 5С-14/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 наурызда № 3679 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 тамыздағы № 181 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 27.08.2014 № 181 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3575 тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарда, 2013 жылғы 18 қаңтарда «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 3021019 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 381433 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 18511 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 21420 мың теңге;
трансферттер түсімі 2599655 мың теңге;
2) шығындар 3033276,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -1136 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1136 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 13500 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 13500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -24621,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 24621,6 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 1136 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 25757,6 мың теңге.»;
4-тармақтың бірінші азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«4. Аудандық бюджетте 2013 жылға 1060866 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:»;

О внесении изменений и дополнения в решение Буландынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 25 февраля 2013 года № 5С-14/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 марта 2013 года № 3679. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27 августа 2014 года № 181)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27.08.2014 № 181).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3575, опубликовано 11 января 2013 года, 18 января 2013 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменение и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы 3021019 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 381433 тысяч тенге;
неналоговые поступления 18511 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 21420 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2599655 тысяч тенге;
2) затраты 3033276,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование -1136 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 1136 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 13500 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 13500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -24621,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 24621,6 тысяч тенге:
поступления займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 1136 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 25757,6 тысяч тенге.»;
абзац первый пункта 4 изложить в новой редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты в сумме 1060866 тысяч тенге, в том числе:»;

4-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«3) республикалық бюджеттен 382093 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
35241 мың теңге эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;
150000 мың теңге елді мекендердің көшелері мен аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орта деңгейде жөндеуге;
14066 мың теңге «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға;
2682 мың теңге әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
131353 мың теңге мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
6364 мың теңге 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының білім беруді дамыту мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, соның ішінде:
4097 мың теңге негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға;
2267 мың теңге үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
13212 мың теңге жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақша қаражаттарын төлеуге;
22897 мың теңге мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;
6278 мың теңге үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақысын көтеруге;»;
4-тармақтың 4-тармақшасының екінші азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«27300 мың теңге білім беру объектілерінің өртке қарсы іс-шараларды өткізуге;»;
мына мазмұндағы 4-1. тармақпен толықтырылсын:

подпункт 3 пункта 4 изложить в новой редакции:
«3) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 382093 тысяч тенге, в том числе:
35241 тысяча тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий;
150000 тысяч тенге на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
14066 тысяч тенге на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»;
2682 тысячи тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов;
131353 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
6364 тысячи тенге на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования 4097 тысяч тенге;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому 2267 тысяч тенге;
13212 тысяч тенге на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
22897 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
6278 тысяч тенге на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;»;
абзац второй подпункта 4 пункта 4 изложить в новой редакции:
«27300 тысяч тенге на противопожарные мероприятия объектов образования;»;
дополнить пунктом 4-1. следующего содержания:

«4-1. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 500 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
Бұланды аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 шешімінің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 14-сессияның
төрағасы                                   А.Алдабергенов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.Құсайынов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бұланды ауданының әкімі                    М.Балпан
Бұланды аудандық мәслихатының

«4-1. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 500 тысяч тенге»;
приложения 15 к решению Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель 14 внеочередной
сессии                                     А.Алдабергенов
Секретарь районного
маслихата                                  Ш.Кусаинов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Буландынского района                  М.Балпан
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата