Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С 11-1 "Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 8 қазандағы № 5С20-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 қазанда № 3852 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 41 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 20.03.2014 № 41 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихаттың «Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С11-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3594 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) табыстар – 939149,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 114863 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3317 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 861 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 824286,4 мың теңге;
2) шығындар – 960633,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 906,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 4597 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3690,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 18070 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 18070 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерді сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -40460,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 40460,8 мың теңге;
қарыздардың түсімі – 4597 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3690,2 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 39554 мың теңге.»;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 5С 11-1 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 8 октября 2013 года № 5С20-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 октября 2013 года № 3852. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20 марта 2014 года № 41)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20.03.2014 № 41).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 5С11-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3594, опубликованное 18 января 2013 года в районной газете «Егіндікөл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 939149,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1114863 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3317 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 861 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 824286,4 тысяч тенге;
2) затраты – 960633,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 906,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4597 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3690,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18070 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 18070 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40460,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40460,8 тысяч тенге:
поступление займов – 4597 тысяч тенге;
погашение займов – 3690,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 39554 тысяч тенге.»;

көрсетілген шешімінің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Р.Муллаянов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  А.Тайжанов
Егіндікөл аудандық мәслихатының

приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Р.Муллаянов
Секретарь
районного маслихата                        Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                А.Тайжанов
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата

10845
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5689
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
3956
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
500
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
700
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
7270
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3469
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
641
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3160
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
37839
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2127
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
2127
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
19726
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5129
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
303
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
14294
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
15986
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12725
010
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3261
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16556
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4596
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4596
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
11960
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4918
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
7042
12
Көлiк және коммуникация
32499
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
25894
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
25894
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

10845
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5689
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
3956
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
500
006
Капитальные расходы государственного органа
700
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
7270
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3469
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
641
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3160
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
37839
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2127
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2127
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
19726
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5129
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
303
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
14294
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
15986
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
12725
010
Организация работ по зонированию земель
3261
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16556
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4596
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
4596
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11960
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4918
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
7042
12
Транспорт и коммуникации
32499
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25894
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
25894
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

3690,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3690,2
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
1910
022
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
1780,2
08
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
39554
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
39554
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
39554
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 8 қазандағы № 5С20-1
шешіміне 2 қосымша
2013 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
118 553,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
45 683,0
оның iшiнде:
Ауданның ветеринария бөлімі
14 294,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
14 294,0
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
2 127,0
Мамандарға әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуді iске асыруға
2 127,0
Ауданның білім беру бөлімі
23 404,0
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
4 613,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия және биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарықтандыруға
4 097,0
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
516,0
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
4 570,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
4 844,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
5 436,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны көтеруге
3 941,0
Егіндікөл селосы әкімінің аппараты
3 498,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2 684,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын аттыруға
814,0
Алакөл селолық округі әкімінің аппараты
600,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
600,0
Ұзынкөл селолық округі әкімінің аппараты
500,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
500,0
Спиридоновка селосы әкімінің аппараты
380,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
380,0
Бауман селосы әкімінің аппараты
550,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
550,0
Қоржынкөл селосы әкімінің аппараты
330,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
330,0
Ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі
876,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын арттыруға
876,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
67 397,0
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
67 397,0
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
67 397,0
Бюджеттік несиелер
4 597,0
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
4 597,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
4 597,0
Егіндікөл аудандық мәслихатының

3690,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3690,2
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
1910
022
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
1780,2
08
Используемые остатки бюджетных средств
39554
01
Остатки бюджетных средств
39554
1
Свободные остатки бюджетных средств
39554
Приложение 2 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 8 октября 2013 года № 5С20-1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
118 553,0
Целевые текущие трансферты
45 683,0
в том числе:
Отдел ветеринарии района
14 294,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
14 294,0
Отдел экономики и финансов района
2 127,0
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 127,0
Отдел образования района
23 404,0
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
4 613,0
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097,0
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
516,0
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 570,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
4 844,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
5 436,0
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
3 941,0
Аппарат акима села Егиндыколь
3 498,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
2 684,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
814,0
Аппарат акима Алакольского сельского округа
600,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
600,0
Аппарат акима Узынкольского сельского округа
500,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
500,0
Аппарат акима села Спиридоновка
380,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
380,0
Аппарат акима села Бауманское
550,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
550,0
Аппарат акима села Коржинколь
330,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
330,0
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений
876,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
876,0
Целевые трансферты на развитие
67 397,0
в том числе:
Отдел строительства района
67 397,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
67 397,0
Бюджетные кредиты
4 597,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
4 597,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
4 597,0
Приложение 3 к решению
Егиндыкольского районного маслихата