Ерейментау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 5С-5/6-12 "Ерейментау ауданы бойынша тұрғын үй көмегiн көрсету ережесiн бекiту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 наурыздағы № 5С-13/6-13 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 сәуірде № 3704 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 наурыздағы № 5С-35/2-15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 03.03.2015 № 5С-35/2-15 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Қазақстан Республикасы Заңының 97 бабына, "Тұрғын үй көмегiн көрсету Ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 Қаулысына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Ерейментау ауданы бойынша тұрғын үй көмегiн көрсету ережесiн бекiту туралы" 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 5С-5/6-12 Ерейментау аудандық мәслихатының (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 1-9-196 болып тiркелген, 2012 жылдың 26 мамырда "Ереймен" аудандық газетiнде, 2012 жылдың 26 мамырда "Ерейментау" аудандық газетiнде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Ерейментау ауданында аз қамтылған отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегiн көрсету қағидасын бекiту туралы";
шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Ерейментау ауданында аз қамтылған отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегiн көрсету қағидасы осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.";
көрсетілген шешіммен бекітілген Ерейментау ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінің:
ережесінің тақырыбы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Ерейментау ауданында аз қамтылған отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегiн көрсету қағидасы";
мемлекеттік тілдегі ережесінің кіріспесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"Осы Ерейментау ауданында аз қамтылған отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегiн көрсету қағидасы (бұдан әрi – Қағида) "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңына, "Әлеуметтiк қорғалатын азаматтарға абоненттiк төлем тарифiнiң ұлғаюы өтемiне қатысты телекоммуникация қызметiн көрсетудегi кейбiр мәселелер туралы" Қазақстан Республикасының Үкiметiнiң 2009 жылғы 14 сәуiрдегi № 512 Қаулысына, "Тұрғын үй көмегiн көрсету ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Үкiметiнiң 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 Қаулысына сәйкес құрастырылған.";
барлық мәтін бойынша "отбасыларына (азаматтарына)" сөздерінің алдында "аз қамтылған" сөздерімен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата от 24 апреля 2012 года № 5С-5/6-12 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи по Ерейментаускому району"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2013 года № 5С-13/6-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 апреля 2013 года № 3704. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 3 марта 2015 года № 5С-35/2-15
Сноска. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 03.03.2015 № 5С-35/2-15 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан № 2314 от 30 декабря 2009 года "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи по Ерейментаускому району" от 24 апреля 2012 года № 5С-5/6-12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-196, опубликовано 26 мая 2012 года в районной газете "Ерейментау", 26 мая 2012 года в районной газете "Ереймен") следующие изменения и дополнения:
заголовок решения изложить в новой редакции:
"Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Ерейментауского района";
пункт 1 решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Правила предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Ерейментауского района согласно приложению к настоящему решению.";
в Правилах предоставления жилищной помощи по Ерейментаускому району, утвержденных указанным решением:
заголовок Правил изложить в новой редакции:
"Правила предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Ерейментауского района";
преамбулу Правил на государственном языке изложить в новой редакции:
"Осы Ерейментау ауданында аз қамтылған отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегiн көрсету қағидасы (бұдан әрi – Қағида) "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңына, "Әлеуметтiк қорғалатын азаматтарға абоненттiк төлем тарифiнiң ұлғаюы өтемiне қатысты телекоммуникация қызметiн көрсетудегi кейбiр мәселелер туралы" Қазақстан Республикасының Үкiметiнiң 2009 жылғы 14 сәуiрдегi № 512 Қаулысына, "Тұрғын үй көмегiн көрсету ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Үкiметiнiң 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 Қаулысына сәйкес құрастырылған.";
по всему тексту перед словами "семьям (гражданам)" дополнить словами "малообеспеченным";

2 тармақтың 2 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақының, жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалға алу ақысының ұлғаюы бөлігінде, тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға, коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерін тұтынуға отбасының бір тоқсанда тұтыну төлемiнiң шектi шығын үлесi, алдыңғы тоқсанда тұрғын үй көмегiне өтiнiш берiлiп, жалпы табысының 15 % пайызы шамасында белгiленедi.";
мемлекеттік тілдегі 6 тармақтың 11) тармақшасының 2 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Кондоминиум ортақ мүлкiнiң күрделi жөндеуiне шығынды өтемге құқылы отбасылар (азаматтар) осы Қағиданың 6 тармағында қарастырылған құжаттардан басқа, ұсынады:";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. Тұрғын үй көмегi меншiгiнде бiр бiрлiктен көп тұрғын үйi (пәтер, үй) немесе тұрғын үйiн жалға беретiн, сондай-ақ еңбекке жарамды, бiрақ жұмыс iстемейтiн, күндiзгi бөлiмде оқымайтын, әскер қатарында емес және "Ерейментау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнде жұмыссыз ретiнде тiркелмеген мүшелерi бар отбасылардан (күтiм көрсетуге мұқтаж адамдардың күтiмiн жүзеге асыратын азаматтардан басқалары) басқа аз қамтылған отбасыларына (азаматтарына) әр тоқсан сайын тағайындалады.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. Уәкілетті орган телекоммуникация желiсiне қосылған телефон үшiн абоненттiк төлемақының, жеке тұрғын үй қорынан жергiлiктi атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді пайдаланғаны үшiн жалға алу ақысының ұлғаюы бөлiгiнде тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға, коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерін тұтынуға арналған шығыстары, шекті жол берілген шығыстар үлесінен аспаған жағдайда тұрғын үй көмегін көрсетуден бас тартады.";
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы                                   Н.Парфенова
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімі                 А.Қалжанов

абзац 2 пункта 2 изложить в новой редакции:
"Доля предельно допустимых расходов на оплату содержания жилого дома (жилого здания), потребления коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, устанавливается к совокупному доходу семьи за квартал, предшествовавший кварталу обращения за назначением жилищной помощи, в размере 15 %";
абзац 2 подпункта 11) пункта 6 Правил на государственном языке изложить в новой редакции:
"Кондоминиум ортақ мүлкiнiң күрделi жөндеуiне шығынды өтемге құқылы отбасылар (азаматтар) осы Қағиданың 6 тармағында қарастырылған құжаттардан басқа, ұсынады:"
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Жилищная помощь ежеквартально назначается малообеспеченным семьям (гражданам), за исключением семей (граждан), имеющих в частной собственности более одной единицы жилья (квартиры, дома) или сдающих жилые помещения в наем (поднаем), а также семей, трудоспособные члены которых не работают, не учатся по дневной форме обучения, не служат в армии и не зарегистрированы в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Ерейментауского района" в качестве безработных (кроме граждан, осуществляющих уход за лицами, нуждающихся в уходе".);
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Уполномоченный орган отказывает в предоставлении жилищной помощи, если оплата расходов на содержание жилого дома (жилого здания), потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде не превышает долю предельно допустимых расходов.";
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Ерейментауского
районного маслихата                        Н.Парфенова
Секретарь
Ерейментауского
районного маслихата                        К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Ерейментауского района                А.Калжанов