Жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздары және салық салу мақсаттары үшін жерлерді аймақтарға бөлу сызбанұсқасын бекіту туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 наурыздағы № 5С-13/4-13 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 мамырда № 3721 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 наурыздағы № 5С-23/6-14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 07.03.2014 № 5С-23/6-14 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8 бабына және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 387 бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Салық салу мақсаттары үшін Ерейментау қаласы бойынша аймақтарға бөлу сызбанұсқасы және аймақтар шекарасының сипаттамасы 1 және 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздары 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Аталған жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздары автотұрақтарға (паркингтер) және жанар-жағар май құю станцияларына бөлінген жер учаскелеріне қолданылмайды.
3. Ерейментау аудандық мәслихатының "Ерейментау қаласының жерін аймақтандыру сызбанұсқасын және жер учаскелерінің салық салу мақсатына арналған кадастрлық (бағалау) құнының базалық ставкасына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2005 жылғы 29 наурыздағы № С-16/12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 7 сәуірдегі № 1-9-5 болып тіркелген, 2005 жылғы 7 мамырында "Ереймен" аудандық газетінде, 2005 жылғы 7 мамырдағы "Ерейментау" аудандық газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы                                   Н.Парфенова
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімі                 А.Қалжанов
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Ақмола
облысы бойынша Салық
департаментінің Ерейментау
ауданы бойынша Салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Т.Ахметуллин
Ерейментау аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 наурыздағы
№ 5С-13/4-13 шешіміне
1 қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 наурыздағы
№ 5С-13/4-13 шешіміне
2 қосымша
Салық салу мақсаты үшін Ерейментау қаласы аумағының аймақ шекараларының мінездемесі
№ р/р аймақтар
Аймақ шекаралары
I-т
Тұрғын үй аймағы Ерейментау қаласының орталық бөлігінде орналасқан. Солтүстіктен Кенесары Қасымов көшесімен, шығыстан Аманжол Әлжанов көшесімен, батыстан Мира көшесімен, ал оңтүстікте Ерейментау қаласының шекарасына дейін шектескен
II-т
Тұрғын үй аймағы Ерейментау қаласының оңтүстік-батыс бөлігінде орналасқан. Солтүстіктен Кенесары Қасымов көшесімен, шығыстан Мира көшесімен, батыста Ерейментау қаласының шекарасына дейін, ал оңтүстікте Ерейментау қаласының шекарасына дейін шектескен
III-т
Тұрғын үй аймағы Ерейментау қаласының орталық шығысында орналасқан. Солтүстіктен Кенесары Қасымов көшесімен, шығыстан Зеленый хутор көшесімен, батыстан Аманжол Әлжанов көшесімен, ал оңтүстікте Ерейментау қаласының шекарасына дейін шектескен
IV-т
Тұрғын үй аймағы Ерейментау қаласының оңтүстік-шығыс бөлігінде орналасқан. Солтүстіктен темір жолдармен, батыстан Зеленый хутор көшесімен, оңтүстікте Ерейментау қаласының шекарасына дейін, ал шығыста Ерейментау қаласының шекарасына дейін шектескен
V-т
Тұрғын үй аймағы Ерейментау қаласының солтүстік бөлігінде орналасқан. Оңтүстіктен темір жолдармен, батыстан II өндірістік аймақпен, шығыстан III өндірістік аймақпен, ал солтүстікте Ерейментау қаласының шекарасына дейін шектескен
VI-т
Тұрғын үй аймағы Ерейментау қаласының орталық бөлігінде орналасқан. Батыстан, солтүстіктен және шығыстан III өндірістік аймақпен, ал оңтүстіктен темір жолдармен шектескен
VII-т
Тұрғын үй аймағы Ерейментау қаласының шығыс бөлігінде орналасқан. Оңтүстіктен темір жолдармен, батыста, солтүстікте және шығыста III және IV өндірістік аймақтармен шектескен
I-ө
Өндірістік аймақ созылыңқы пішін үйлесімімен Ерейментау қаласының орталық бөлігінде орналасқан. Солтүстікте темір жолдармен, оңтүстікте Кенесары Қасымов көшесімен, шығыста Ерейментау қаласының шекарасына дейін, батыста IV тұрғын үй аймағымен шектескен
II-ө
Өндірістік аймақ Ерейментау қаласының солтүстік-батыс бөлігінде орналасқан. Шығыста V тұрғын үй аймағымен, оңтүстікте темір жолдармен, солтүстік және батыста Ерейментау қаласының шекарасына дейін шектескен
III-ө
Өндірістік аймақ Ерейментау қаласының солтүстік бөлігінде орналасқан. Оңтүстікте VI тұрғын үй аймағымен, батыста V тұрғын үй аймағымен, шығыста VII тұрғын үй аймағымен, солтүстікте Ерейментау қаласының шекарасына дейін шектескен
IV-ө
Өндірістік аймақ Ерейментау қаласының солтүстік-шығыс бөлігінде орналасқан. VII тұрғын үй аймағымен, оңтүстікте, шығыста, солтүстікте Ерейментау қаласының шекарасына дейін шектескен
Ерейментау аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 наурыздағы
№ 5С-13/4-13 шешіміне
3 қосымша
Жер салығы базалық мөлшерлемесінің арттыру (төмендету) пайыздары
Аймақ нөмірлері
Жер салығы базалық мөлшерлемесінің арттыру (+), төмендету (-) пайыздары
I-т
+ 40
II-т
+ 20
III-т
+ 20
IV-т
0
V-т
0
VI-т
0
VII-т
0
I-ө
+ 20
II-ө
0
III-ө
0
IV-ө
-10

Об утверждении схемы зонирования земель для целей налогообложения и процентах повышения (понижения) базовых ставок земельного налога
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2013 года № 5С-13/4-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 мая 2013 года № 3721. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 7 марта 2014 года № 5С-23/6-14
Сноска. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 07.03.2014 № 5С-23/6-14 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат Ерейментауского района РЕШИЛ:
1. Утвердить схему зонирования и характеристику границ зон территории города Ерейментау для целей налогообложения согласно приложениям 1 и 2.
2. Утвердить проценты повышения (понижения) базовой ставки земельного налога согласно приложению 3.
Указанные проценты повышения (понижения) базовой ставки земельного налога не распространяются на земельные участки, выделенные под автостоянки (паркинги) и автозаправочные станции.
3. Признать утратившим силу решение Ерейментауского районного маслихата "Об утверждении схемы зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам для целей налогообложения, кадастровой (оценочной) стоимости земельных участков города Ерейментау" от 29 марта 2005 года № С-16/12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-5, опубликовано 7 мая 2005 года в районной газете "Ереймен", 7 мая 2005 года в районной газете "Ерейментау").
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Ерейментауского
районного маслихата                        Н.Парфенова
Секретарь
Ерейментауского
районного маслихата                        К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Ерейментауского района                А.Калжанов
Начальник
государственного учреждения
Налоговое управление
по Ерейментаускому району
Налогового департамента
по Акмолинской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      Т.Ахметуллин
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 27 марта 2013 года
№ 5С-13/4-13
Приложение 2
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 27 марта 2013 года
№ 5С-13/4-13
Характеристика границ зон территории города Ерейментау
для целей налогообложения
№ п/п зоны
Границы зон
I-ж.
Жилая зона расположена в центральной части города Ерейментау. Ограничена с севера улицей Кенесары Касымова, с востока улицей Аманжола Альжанова, с запада улицей Мира, на юг до границы города Ерейментау
II-ж
Жилая зона расположена в юго-западной части города Ерейментау. Ограничена с севера улицей Кенесары Касымова, с востока улицей Мира, на запад до границы города Ерейментау, на юг до границы города Ерейментау
III-ж
Жилая зона расположена восточнее центра города Ерейментау. Ограничена с севера улицей Кенесары Касымова, с востока улицей Зеленый хутор, с запада улицей Аманжола Альжанова, на юг до границы города Ерейментау
IV-ж
Жилая зона расположена в юго-восточной части города Ерейментау. Ограничена с севера железнодорожными путями, с запада улицей Зеленый хутор, на юг до границы города Ерейментау, на восток до границы города Ерейментау
V-ж
Жилая зона расположена в северной части города Ерейментау. Ограничена с юга железнодорожными путями, с запада II производственной зоной, с востока III производственной зоной, на север до границы города Ерейментау
VI-ж
Жилая зона расположена в центральной части города Ерейментау. Ограничена с запада, севера и востока III производственной зоной, с юга железнодорожными путями
VII-ж
Жилая зона расположена в восточной части города Ерейментау. Ограничена на юге железнодорожными путями, на западе, севере и востоке граничит с III и IV производственными зонами
I-п
Производственная зона расположена в центральной части города Ерейментау, имеет вытянутую конфигурацию. Ограничена на севере железнодорожными путями, на юге улицей Кенесары Касымова, на востоке до границы города Ерейментау, на западе IV-жилой зоной
II-п
Производственная зона расположена в северо-западной части города Ерейментау. Ограничена на востоке V-жилой зоной, на юге железнодорожными путями, на севере и на западе до границ города Ерейментау
III-п
Производственная зона расположена в северной части города Ерейментау. Ограничена на юге VI-жилой зоной, на западе V-жилой зоной, на востоке VII-жилой зоной, на север до границ города Ерейментау
IV-п
Производственная зона расположена в северо-восточной части города Ерейментау. Граничит с VII-жилой зоной, на юг, восток, север до границы города Ерейментау
Приложение 3
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 27 марта 2013 года
№ 5С-13/4-13
Проценты
повышения (понижения) базовой ставки земельного налога
Номера зон
Проценты повышения (+), понижения (-) базовой ставки земельного налога
I-ж.
+ 40
II-ж
+ 20
III-ж
+ 20
IV-ж
0
V-ж
0
VI-ж
0
VII-ж
0
I-п
+ 20
II-п
0
III-п
0
IV-п
-10