2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 5С-22/2-13 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 қаңтарда № 3944 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 130 571,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 625 105,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 445,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 23 316,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 469 704,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 146 106,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 18 473 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 19 553 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1 080 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34 007,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 007,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 13.11.2014 № 5C-33/2-14 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2014 жылда 1 417 075 мың теңге сомасындағы аудан бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі алынсын.
3. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде 4 қосымшаға сәйкес, республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны есепке алынсын.
4. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде 5 қосымшаға сәйкес, облыстық бюджеттен мақсатты трансферттердің қарастырылғаны есепке алынсын.
5. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде 1 080 мың теңге сомасында жоғары тұрған бюджетке бюджеттік кредиттерді өтеу қарастырылғаны есепке алынсын.
6. 2014 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының қоры 3 384 мың теңге сомасында бекітілсін.
6-1. 2014 жылға арналған аудан бюджетіне 2014 жылдың 1 қаңтарында пайда болған 15 534,3 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары белгіленген заңнамалық тәртіпте пайдаланылатынын есепке алынсын.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 07.03.2014 № 5C-23/2-14 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете района на 2014-2016 годы
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2013 года № 5С-22/2-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2014 года № 3944
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 130 571,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 625 105,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 445,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 316,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 469 704,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3 146 106,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 473 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 553 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1080 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 007,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 007,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 13.11.2014 № 5С-33/2-14 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть на 2014 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района, в сумме 1 417 075 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
5. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в вышестоящий бюджет в сумме 1 080 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 3 384 тысяч тенге.
6-1. Учесть, что в бюджете района на 2014 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2014 года в сумме 15 534,3 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 07.03.2014 № 5С-23/2-14(вводится в действие с 01.01.2014).

7. Аудандық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес, ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына, осы түрлермен қалалық жағдайларда қызметтің айналысатын мамандардың жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда, жиырма бес пайызға көтерілген лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалары белгіленсін.
8. 2014 жылға арналған Ерейментау қаласы, ауылдық округтер мен ауылдар әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2014 жылға арналған аудан бюджетін орындаудың барысында секвестерге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы                                   Т.Калиев
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
КЕЛІСІЛДІ
Ерейментау ауданы
әкімінің м.а.                              Н.Мұқатов
Ерейментау аудандық мәслихатының

7. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта, работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.
8. Утвердить бюджетные программы аппаратов акимов города Ерейментау, сельских округов и сел на 2014 год согласно приложению 6.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2014 год согласно приложению 7.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата                                  Т. Калиев
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата                        К. Махметов
СОГЛАСОВАНО
И.о. акима Ерейментауского
района                                     Н. Мукатов
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата

2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 5С-22/2-13 шешіміне
4 қосымша
2014 жылға арналған республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 13.11.2014 № 5C-33/2-14 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
сома, мың теңге
Барлығы
426 533,0
Мақсатты ағымды трансферттер
193 890,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

от 27 декабря 2013
года № 5С-22/2-13
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2014 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 13.11.2014 № 5С-33/2-14 (вводится в действие с 01.01.2014).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
426 533,0
Целевые текущие трансферты
193 890,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

17 403,9
Өрлеу жобасы бойынша келісілген ақшалай көмекті енгізуге
14 994,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
573,0
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге
686,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1 150,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
169 211,0
Негізгі орта және жалпы орта білімнің мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен қамтамасыз етуге
8 194,0
Мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарындағы мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын iске асыруға
69 023,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін жетілдіруден өткен мұғалімдердің еңбекақысын арттыру
13 188,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
78 806,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
182,6
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
126,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
56,6
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
81,8
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
81,8
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
364,1
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
364,1
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 589,6
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1 589,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
131,8
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
131,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
56,6
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
56,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
26,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
26,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4 360,2
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
4 360,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
171,1
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
171,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
83,7
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
83,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
87,8
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
87,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
57,9
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
57,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
27,5
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
27,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
54,4
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
54,4
Дамуға арналған мақсатты трансферттер
213 090,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
213 090,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға (Ерейментау қаласындағы 60 пәтерлік (жалгерлік) коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы)
213 090,0
Бюджеттік кредиттер
19 553,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19 553,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
19 553,0
Ерейментау аудандық мәслихатының

17 403,9
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
14 994,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
573,0
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
686,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 150,9
Отдел образования района (города областного значения)
169 211,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8 194,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
69 023,0
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
13 188,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
78 806,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
182,6
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
126,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
56,6
Аппарат маслихата района (города областного значения)
81,8
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
81,8
Аппарат акима района (города областного значения)
364,1
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
364,1
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 589,6
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 589,6
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
131,8
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
131,8
Отдел строительства района (города областного значения)
56,6
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
56,6
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
26,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
26,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4 360,2
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
4 360,2
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
171,1
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
171,1
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
83,7
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
83,7
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
87,8
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
87,8
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
57,9
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
57,9
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
27,5
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
27,5
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
54,4
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
54,4
Целевые трансферты на развитие
213 090,0
Отдел строительства района (города областного значения)
213 090,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда (Строительство 60 квартирного (арендного) коммунального жилого дома в городе Ерейментау)
213 090,0
Бюджетные кредиты
19 553,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19 553,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
19 553,0
Приложение 5
к решению Ерейментауского
районного маслихата

67 854,0
Бруцеллезбен ауыратын ұсақ мүйізді қара малды санитарлы союға жіберу
6 510,0
Санитарлық мал союға жіберілетін ауылшаруашылық малдардың (50% дейін) құнын қайтару
28 423,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
30 170,7
Ауданның білім беру нысандары үшін құрастырмалы-модульдік қазандықтарды сатып алуға
8 552,0
Білім объектілерін жылу беру маусымына дайындау
19 841,0
Аудан мектептеріне спорттық құралдар сатып алуға
1 777,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
32 661,0
елді мекендердің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту (Ерейментау қаласы жылу жолының күрделi жөндеуі)
12 661,0
Елді мекендердің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға (Жылумен жабдықтаушы объектілерді жылу беру маусымына дайындауға)
20 000,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 985,0
Басқару органдарының материалды-техникалық базасын нығайтуға
1 985,0
Дамуға арналған мақсатты трансферттер
478 045,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
464 045,8
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту (Ерейментау қаласындағы магистральды су құбыры желілерін қайта құру)
130 987,5
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау (Ерейментау ауданындағы Заготзерно шағын ауданында 200 орынды мектебінің құрылысы)
333 058,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 000,0
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту ("Ерейментау Су Арнасы" ШЖҚ МКК жарғылық капиталының үлкейту)
14 000,0
Ерейментау аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 5С-22/2-13 шешіміне
6 қосымша
2014 жылға арналған Ерейментау қаласы және ауылдық округтер мен ауылдар әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары бойынша шығындар
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 13.11.2014 № 5C-33/2-14 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома, мың теңге
Функционалдық шағын топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
ШЫҒЫНДАР
04
Бiлiм беру
1 909,2
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 909,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 909,2
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 909,2
Ерейментау қаласы әкімінің аппараты
1 104,4
Еркіншілік ауылдық округі әкімінің аппараты
0,0
Қойтас селолық округі әкімінің аппараты

67 854,0
На проведение санитарного убоя мелкого рогатого скота, больного бруцеллезом
6 510,0
На возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой
28 423,0
Отдел образования района (города областного значения)
30 170,7
На приобретение и установку блочно-модульных котельных для объектов образования района
8 552,0
На подготовку к отопительному сезону объектов образования
19 841,0
На приобретение спортивного инвентаря для школ района
1 777,7
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
32 661,0
на развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов (Капитальный ремонт теплотрассы города Ерейментау)
12 661,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов (На подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения)
20 000,0
Аппарат акима района (города областного значения)
1 985,0
на укрепление материально-технической базы органов управления
1 985,0
Целевые трансферты на развитие
478 045,8
Отдел строительства района (города областного значения)
464 045,8
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" (Реконструкция магистральных водопроводных сетей в городе Ерейментау)
130 987,5
Строительство и реконструкция объектов образования (Строительство школы на 200 мест в микрорайоне Заготзерно Ерейментауского района)
333 058,3
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 000,0
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц (Увеличение уставного капитала КГП на ПХВ "Ерейментау Су Арнасы")
14 000,0
Приложение 6
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 27 декабря 2013
года № 5С-22/2-13
Затраты по бюджетным программам аппаратов акима города Ерейментау, сельских округов и сел на 2014 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 13.11.2014 № 5С-33/2-14 (вводится в действие с 01.01.2014).
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
ЗАТРАТЫ
04
Образование
1 909,2
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 909,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 909,2
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1 909,2
Аппарат акима города Ерейментау
1 104,4
Аппарат акима Еркиншиликского аульного округа
0,0
Аппарат акима Койтасского сельского округа