Есіл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 14/2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 19/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 шілдеде № 3778 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 54 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 28.02.2014 № 54 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 14/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3595 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2598743,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша 594624 мың теңге,
салықтық емес түсімдер бойынша 8985,7 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша 31595,3 мың теңге,
трансферттер түсімдері бойынша 1963538,4 мың теңге;
2) шығындар 2633989,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 9494,8 мың теңге, оның ішінде: бюджеттiк кредиттер 10560,8 мың теңге, бюджеттік кредиттерді өтеу 1066 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 45000 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу 45000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) (-89740,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 89740,5 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       К.Мистриди
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданының әкімі                       Қ.Рахметов
Есіл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 10 шілдедегі
№ 19/2 шешіміне
1 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 14/2 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 14/2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 10 июля 2013 года № 19/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 июля 2013 года № 3778. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 28 февраля 2014 года № 54)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 28.02.2014 № 54).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 14/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3595, опубликовано 18 января 2013 года в районной газете «Жаңа Есіл»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы 2598743,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 594624 тысячи тенге,
неналоговым поступлениям 8985,7 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала 31595,3 тысячи тенге,
поступлениям трансфертов 1963538,4 тысячи тенге;
2) затраты 2633989,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 9494,8 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 10560,8 тысяч тенге, погашение бюджетных кредитов 1066 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 45000 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов 45000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-89740,5) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 89740,5 тысяч тенге.».
Приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К.Мистриди
Секретарь
районного маслихата                        С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Есильского района                     К.Рахметов
Приложение 1 к решению
Есильского районного маслихата
от 10 июля 2013 года № 19/2
Приложение 1 к решению
Есильского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 14/2
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

8 194
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге
1 316
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
17 450
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
20 280
Жаңадан енгізілетін білім беру объектілерін күтіп-ұстау
86 737,7
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
13 227
Ауданның ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
915
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
915
Біртал селолық округі әкімінің аппараты
400
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
400
Двуречный селолық округі әкімінің аппараты
475
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
475
Знаменка селолық округі әкімінің аппараты
400
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
400
Заречный селолық округі әкімінің аппараты
22 035
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
22 035
Курский селосы әкімінің аппараты
20 240
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
19 765
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
475
Красивинский селолық округі әкімінің аппараты
476
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
476
Московский селосы әкімінің аппараты
400
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
400
Орловка селосы әкімінің аппараты
391
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
391
Свободный селосы әкімінің аппараты
874
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
874
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 160
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
12 160
Нысаналы даму трансферттерi
3 000
Ауданның құрылыс бөлімі
3 000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
3 000
Бюджеттік несиелер
10 386
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
10 386
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
10 386
Есіл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 10 шілдедегі
№ 19/2 шешіміне
3 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 14/2 шешіміне
5 қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы

8 194
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1 316
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 450
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
20 280
На содержание вновь вводимых объектов образования
86 737,7
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
13 227
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района
915
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
915
Аппарат акима Биртальского сельского округа
400
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
400
Аппарат акима Двуреченского сельского округа
475
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
475
Аппарат акима Знаменского сельского округа
400
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
400
Аппарат акима Зареченского сельского округа
22 035
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
22 035
Аппарат акима села Курское
20 240
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19 765
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
475
Аппарат акима Красивинского сельского округа
476
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
476
Аппарат акима села Московское
400
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
400
Аппарат акима села Орловка
391
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
391
Аппарат акима села Свободное
874
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
874
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
12 160
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
12 160
Целевые трансферты на развитие
3 000
Отдел строительства района
3 000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3 000
Бюджетные кредиты
10 386
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
10 386
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
10 386
Приложение 3 к решению
Есильского районного маслихата
от 10 июля 2013 года № 19/2
Приложение 5 к решению
Есильского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 14/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего