2014 жылға Есіл ауданында арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № а-12/553 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қаңтарда № 3964 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № а-6/264 қаулысымен

Об определении спроса и предложения на общественные работы и утверждение перечня организаций, видов, объемов, конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источники их финансирования в Есильском районе на 2014 год
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 20 декабря 2013 года № а-12/553. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2014 года № 3964. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 22 июня 2015 года № а-6/264

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 22.06.2015 № а-6/264 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережелеріне сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района  Акмолинской области от 22.06.2015 № а-6/264 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2014 жылға Есіл ауданында қоғамдық жұмыстарға 1 қосымшаға сәйкес ұсыныс пен сұраныс айқындалсын.
2. Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары, көлемдері, түрлері, ұйымдардың тізбелері, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерлері мен қаржыландыру көздері 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары С.К.Ағымбаеваға жүктелсін.

1. Определить спрос и предложение на общественные работы в Есильском районе на 2014 год согласно приложению 1.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники финансирования, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района возложить на заместителя акима Есильского района Агымбаеву С.К.

4. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       Қ.Рахметов
Есіл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ а-12/553 қаулысына
1 Қосымша
2014 жылға Есіл ауданында қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдар атаулары
Сұраныс
Ұсыныс
1
«Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
74
74
2
Есіл қаласы әкімі аппаратының жанындағы «Есіл қалалық коммуналдық шаруашылық» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
76
76
3
«Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
3
3
4
«Есіл ауданының Заречный селолық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
11
11
5
«Есіл ауданының Двуречный селолық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
13
13
6
«Есіл ауданының Біртал селолық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
21
21
7
«Есіл ауданының Красивинский селолық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
42
42
8
«Есіл ауданының Знаменский селолық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
15
15
9
«Есіл ауданының Красногорск кенті әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
52
52
10
«Есіл ауданы Ақсай селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
10
10
11
«Есіл ауданының Бұзылық селолық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
19
19
12
«Есіл ауданының Жаныспай селолық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
12
12
13
«Есіл ауданының Қаракөл селолық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
11
11
14
«Есіл ауданы Курский селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
14
14
15
«Есіл ауданы Московский селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
16
«Есіл ауданы Орловка селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
17
«Есіл ауданы Раздольный селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
13
13
18
«Есіл ауданы Свободный селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
39
39
19
«Есіл ауданы Ярославка селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
20
«Есіл ауданының Юбилейный селолық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
15
15
Есіл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ а-12/553 қаулысына
2 Қосымша
Есіл ауданы бойынша 2014 жылға ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен шарттары, еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымдар атаулары
Қоғамдық жұмыс түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемдері
1
«Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
7200 аула
Құжаттарды тігуге, кіріс және шығыс құжаттарын тіркеуге және жүргізу, құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
21000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
18000 құжат
Курьерлік жұмыс
18000 құжат
Жөндеу жұмыстарында көмек көрсету
15000 шаршы метр
Хабарлама таратуға, шақыру комиссиясының жүргізілуіне көмек көрсету, жастарды қосып жазудан бұрын үндеу жүргізу кезіндегі құжаттарды рәсімдеу
21000 құжат
Қоғамдық ретте ұйымдастыруға көмек көрсету
8 нысан
2
Есіл қаласы әкімі аппаратының жанындағы «Есіл қалалық коммуналдық шаруашылық» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
Аймақты жинау
300000 шаршы метр
Коммуникацияларды, жолдарды, ғимараттарды жөндеу жұмыстарына көмек көрсету
30000 шаршы метр
Абаттандырушылық және қаланы көркейту
28800 шаршы метр
Аумақтағы және қоқыс контейнерін күнделікті ұстау
24000 шаршы метр
Жылыту кезеңі уақытындағы әлеуметтік салада ғимараттарға және құрылыстарға, басқа да объектілерге жылыту жүйесіне көмек көрсету
8 нысан
3
«Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды тігуге, кіріс және шығыс құжаттарын тіркеуге және жүргізу, құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
1500 құжат
Курьерлік жұмыс
3000 құжат
4
«Есіл ауданының Заречный селолық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру және көгалдандыру
9600 шаршы метр
Аймақты жинау
12000 шаршы метр
Курьерлік жұмыс
3000 құжат
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Мал шаруашылығын өңдеуге көмек көрсету
1800 бас
5
«Есіл ауданының Двуречный селолық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
3000 құжат
Аймақты жинау
24000 шаршы метр
Жөндеу жұмыстарына көмек көрсету
9000 шаршы метр
Үйлерді аралау
1200 аула
6
«Есіл ауданының Біртал селолық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
1800 аула
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
3000 құжат
Аймақты жинау
36000 шаршы метр
Әкімдікті жылытуға көмек көрсету
5 нысан
Мал шаруашылығын өңдеуге көмек көрсету
1800 бас
7
«Есіл ауданының Красивинский селолық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
24000 аула
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
3000 құжат
Курьерлік жұмыс
6000 құжат
Аймақты жинау
180000 шаршы метр
8
«Есіл ауданының Знаменский селолық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
2400 аула
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
1500 құжат
Курьерлік жұмыс
3000 құжат
Аймақты жинау
24000 шаршы метр
Мал шаруашылығын өңдеуге көмек көрсету
1200 бас
9
«Есіл ауданының Красногорск кенті әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
2400 аула
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
10500 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
1500 құжат
Курьерлік жұмыс
4500 құжат
Аймақты жинау
162000 шаршы метр
Қоғамдық тәртіптегі ұйымдарға көмек көрсету
3 нысан
Мал шаруашылығын өңдеуге көмек көрсету
1200 бас
Жөндеу жұмыстарына көмек көрсету
15000 шаршы метр
10
«Есіл ауданы Ақсай селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
1200 аула
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
1500 құжат
Курьерлік жұмыс
1500 құжат
Аймақты жинау
24000 шаршы метр
11
«Есіл ауданының Бұзылық селолық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
600 аула
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Курьерлік жұмыс
3000 құжат
Аймақты жинау
36000 шаршы метр
Әкімдікті жылытуға көмек көрсету
2 нысан
Мал шаруашылығын өңдеуге көмек көрсету
1200 бас
12
«Есіл ауданының Жаныспай селолық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
600 аула
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
4500 құжат
Аймақты жинау
48000 шаршы метр
13
«Есіл ауданының Қаракөл селолық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
600 аула
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
1500 құжат
Курьерлік жұмыс
1500 құжат
Аймақты жинау
24000 шаршы метр
Әкімдікті жылытуға көмек көрсету
1 нысан
Мал шаруашылығын өңдеуге көмек көрсету
600 бас
14
«Есіл ауданы Курский селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
1200 аула
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
6000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
1500 құжат
Курьерлік жұмыс
1500 құжат
Аймақты жинау
36000 шаршы метр
15
«Есіл ауданы Московский селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
600 аула
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
1500 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
1500 құжат
Курьерлік жұмыс
1500 құжат
Аймақты жинау
24000 шаршы метр
16
«Есіл ауданы Орловка селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
600 аула
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
1500 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
1500 құжат
Курьерлік жұмыс
1500 құжат
Аймақты жинау
24000 шаршы метр
17
«Есіл ауданы Раздольный селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
600 аула
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
1500 құжат
Курьерлік жұмыс
1500 құжат
Аймақты жинау
36000 шаршы метр
Әкімдікті жылытуға көмек көрсету
2 нысан
Мал шаруашылығын өңдеуге көмек көрсету
600 бас
18
«Есіл ауданы Свободный селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
1200 аула
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
3000 құжат
Курьерлік жұмыс
3000 құжат
Аймақты жинау
186000 шаршы метр
Мал шаруашылығын өңдеуге көмек көрсету
1200 бас
19
«Есіл ауданы Ярославка селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
600 аула
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
1500 құжат
Курьерлік жұмыс
15000 құжат
Аймақты жинау
18000 шаршы метр
20
«Есіл ауданының Юбилейный селолық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
1200 аула
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
4500 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
3000 құжат
Курьерлік жұмыс
1500 құжат
Аймақты жинау
30000 шаршы метр
Мал шаруашылығын өңдеуге көмек көрсету
1200 бас
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Еңбек ақысының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы
Қазақстан Республикасының күші бар еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең аз жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет қаржысы

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Есильского района                     К.Рахметов
Приложение 1
к постановлению акимата
Есильского района
от 20 декабря 2013
года № а-12/553
Спрос и предложение на общественные работы в Есильском районе на 2014 год
Наименование организаций
Спрос
Предложение
1
Государственное учреждение «Аппарат акима города Есиль Есильского района Акмолинской области»
74
74
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Есильский горкомхоз» при аппарате акима города Есиль
76
76
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Есильского района Акмолинской области»
3
3
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Зареченского сельского округа Есильского района»
11
11
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Двуреченского сельского округа Есильского района»
13
13
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Биртальского сельского округа Есильского района»
21
21
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Красивинского сельского округа Есильского района»
42
42
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Знаменского сельского округа Есильского района»
15
15
9
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Красногорский Есильского района»
52
52
10
Государственное учреждение «Аппарат акима села Аксай Есильского района»
10
10
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Бузулукского сельского округа Есильского района»
19
19
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Жаныспайского сельского округа Есильского района»
12
12
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Каракольского сельского округа Есильского района»
11
11
14
Государственное учреждение «Аппарат акима села Курское Есильского района»
14
14
15
Государственное учреждение «Аппарат акима села Московское Есильского района»
8
8
16
Государственное учреждение «Аппарат акима села Орловка Есильского района»
8
8
17
Государственное учреждение «Аппарат акима села Раздольное Есильского района»
13
13
18
Государственное учреждение «Аппарат акима села Свободное Есильского района»
39
39
19
Государственное учреждение «Аппарат акима села Ярославка Есильского района»
8
8
20
Государственное учреждение «Аппарат акима Юбилейного сельского округа Есильского района»
15
15
Приложение 2
к постановлению акимата
Есильского района
от 20 декабря 2013
года № а-12/553
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на общественные работы по Есильскому району на 2014 год
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объем работ
1
Государственное учреждение «Аппарат акима города Есиль Есильского района Акмолинской области»
Подворный обход
7200 дворов
Помощь в обработке документов, ведение и регистрация входящих и исходящих документов и подшивка документов
21000 документов
Помощь в работе с социальными картами
18000 документов
Курьерская работа
18000 документов
Оказание помощи в ремонтных работах
15000 квадратных метров
Оформление документов при проведении приписки допризывной молодежи, помощь в проведении призывной комиссии, разноска извещений
21000 документов
Помощь в организации общественного порядка
8 объектов
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Есильский горкомхоз» при аппарате акима города Есиль
Уборка территории
300000 квадратных метров
Оказание помощи в ремонтных работах зданий, дорог, коммуникаций
30000 квадратных метров
Благоустройство и озеленение города
28800 квадратных метров
Ежедневное содержание мусорных контейнеров и прилегающих к ним территорий
24000 квадратных метров
Помощь в отопительной системе зданий, сооружений и других объектов социальной сферы во время отопительного сезона
8 объектов
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Есильского района Акмолинской области»
Помощь в обработке документов, ведение и регистрация входящих и исходящих документов и подшивка документов
1500 документов
Курьерская работа
3000 документов
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Зареченского сельского округа Есильского района»
Благоустройство и озеленение
9600 квадратных метров
Уборка территории
12000 квадратных метров
Курьерская работа
3000 документов
Помощь в технической обработке документов
3000 документов
Помощь в ветеринарной обработке животных
1800 голов
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Двуреченского сельского округа Есильского района»
Помощь в обработке документов
3000 документов
Помощь в работе с социальными картами
3000 документов
Уборка территории
24000 квадратных метров
Оказание помощи в ремонтных работах
9000 квадратных метров
Подворный обход
1200 дворов
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Биртальского сельского округа Есильского района»
Подворный обход
1800 дворов
Помощь в обработке документов
3000 документов
Помощь в работе с социальными картами
3000 документов
Уборка территории
36000 квадратных метров
Помощь в отоплении акимата
5 объектов
Помощь в ветеринарной обработке животных
1800 голов
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Красивинского сельского округа Есильского района»
Подворный обход
2400 дворов
Помощь в обработке документов
3000 документов
Помощь в работе с социальными картами
3000 документов
Курьерская работа
6000 документов
Уборка территории
180000 квадратных метров
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Знаменского сельского округа Есильского района»
Подворный обход
2400 дворов
Помощь в обработке документов
3000 документов
Помощь в работе с социальными картами
1500 документов
Курьерская работа
3000 документов
Уборка территории
24000 квадратных метров
Помощь в ветеринарной обработке животных
1200 голов
9
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Красногорский Есильского района»
Подворный обход
2400 дворов
Помощь в обработке документов
10500 документов
Помощь в работе с социальными картами
1500 документов
Курьерская работа
4500 документов
Уборка территории
162000 квадратных метров
Помощь в организации общественного порядка
3 объекта
Помощь в ветеринарной обработке животных
1200 голов
Оказание помощи в ремонтных работах
15000 квадратных метров
10
Государственное учреждение «Аппарат акима села Аксай Есильского района»
Подворный обход
1200 дворов
Помощь в обработке документов
3000 документов
Помощь в работе с социальными картами
1500 документов
Курьерская работа
1500 документов
Уборка территории
24000 квадратных метров
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Бузулукского сельского округа Есильского района»
Подворный обход
600 дворов
Помощь в обработке документов
3000 документов
Курьерская работа
3000 документов
Уборка территории
36000 квадратных метров
Помощь в отоплении акимата
2 объекта
Помощь в ветеринарной обработке животных
1200 голов
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Жаныспайского сельского округа Есильского района»
Подворный обход
600 дворов
Помощь в обработке документов
4500 документов
Уборка территории
48000 квадратных метров
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Каракольского сельского округа Есильского района»
Подворный обход
600 дворов
Помощь в обработке документов
3000 документов
Помощь в работе с социальными картами
1500 документов
Курьерская работа
1500 документов
Уборка территории
24000 квадратных метров
Помощь в отоплении акимата
1 объект
Помощь в ветеринарной обработке животных
600 голов
14
Государственное учреждение «Аппарат акима села Курское Есильского района»
Подворный обход
1200 дворов
Помощь в обработке документов
6000 документов
Помощь в работе с социальными картами
1500 документов
Курьерская работа
1500 документов
Уборка территории
36000 квадратных метров
15
Государственное учреждение «Аппарат акима села Московское Есильского района»
Подворный обход
600 дворов
Помощь в обработке документов
1500 документов
Помощь в работе с социальными картами
1500 документов
Курьерская работа
1500 документов
Уборка территории
24000 квадратных метров
16
Государственное учреждение «Аппарат акима села Орловка Есильского района»
Подворный обход
600 дворов
Помощь в обработке документов
1500 документов
Помощь в работе с социальными картами
1500 документов
Курьерская работа
1500 документов
Уборка территории
24000 квадратных метров
17
Государственное учреждение «Аппарат акима села Раздольное Есильского района»
Подворный обход
600 дворов
Помощь в обработке документов
3000 документов
Помощь в работе с социальными картами
1500 документов
Курьерская работа
1500 документов
Уборка территории
36000 квадратных метров
Помощь в отоплении акимата
2 объекта
Помощь в ветеринарной обработке животных
600 голов
18
Государственное учреждение «Аппарат акима села Свободное Есильского района»
Подворный обход
1200 дворов
Помощь в обработке документов
3000 документов
Помощь в работе с социальными картами
3000 документов
Курьерская работа
3000 документов
Уборка территории
186000 квадратных метров
Помощь в ветеринарной обработке животных
1200 голов
19
Государственное учреждение «Аппарат акима села Ярославка Есильского района»
Подворный обход
600 дворов
Помощь в обработке документов
3000 документов
Помощь в работе с социальными картами
1500 документов
Курьерская работа
1500 документов
Уборка территории
18000 квадратных метров
20
Государственное учреждение «Аппарат акима Юбилейного сельского округа Есильского района»
Подворный обход
1200 дворов
Помощь в обработке документов
4500 документов
Помощь в работе с социальными картами
3000 документов
Курьерская работа
1500 документов
Уборка территории
30000 квадратных метров
Помощь в ветеринарной обработке животных
1200 голов
продолжение таблицы
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда
Источник финансирования
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Согласно договора заключенным в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Согласно договора заключенным в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет