Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 14 наурыздағы № А-1/109 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 сәуірде № 3700 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 тамыздағы № а-6/292 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 27.08.2014 № а-6/292 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 56 бабы 1 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 14 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 11 бабы 2 тармағының 3 тармақшасына16 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысымен бекітілген "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларға ай сайын 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Жақсы ауданы әкімдігінің "Үйде тәрбиеленіп және оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету туралы" 2008 жылғы 3 қарашадағы № А-13/307 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-13-80 тіркелген, 2008 жылғы 5 желтоқсандағы "Жақсы жаршысы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Д. Бралинаға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                И.Қабдуғалиев

Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 14 марта 2013 года № А-1/109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 апреля 2013 года № 3700. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 27 августа 2014 года № а-6/292
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 27.08.2014 № а-6/292 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3 пункта 2 статьи 11, статьей 16 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", стандартом государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394, акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать социальную помощь детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому, ежемесячно в размере 2 месячных расчетных показателей.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жаксынского района "О материальном обеспечении детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" от 3 ноября 2008 года № А-13/307 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-80, опубликовано 5 декабря 2008 года в газете "Жаксынский вестник").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бралину А.Д.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                И.Кабдугалиев