Жақсы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12-1 "2013-2015 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 5ВС-23-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 желтоқсанда № 3916 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы № 91 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 16.05.2014 № 91 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3586 болып тіркелген, 2013 жылдың 11 қаңтарында «Жақсы жаршысы» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған келесі көлемде бекітілсін:
1) түсімдер – 2194274 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 344657,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9354,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 628 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1839634,3 мың теңге;
2) шығындар – 2214545,1 мың теңге;
3) бюджеттік таза несиелендіру – 7698,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 12416 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 4717,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 7240 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 7240 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -35209,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 35209,9 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Жанәділов
«КЕЛІСІЛГЕН»
Жақсы ауданының әкімі                      Қ.Сүйіндіков
Жақсы аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 5С-12-1 "О бюджете Жаксынского района на 2013-2015 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 9 декабря 2013 года № 5ВС-23-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 декабря 2013 года № 3916. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 16 мая 2014 года № 91)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 16.05.2014 № 91).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 5С-12-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3586, опубликовано 11 января 2013 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2194274 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 344657,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9354,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 628 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1839634,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2214545,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7698,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12416 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4717,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7240 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 7240 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -35209,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35209,9 тысяч тенге7»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаксынского района                    К.Суюндиков
Приложение 1
к решению Жаксынского
районного маслихата

16 365
«Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыруға
15 601
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын өсуіне
764
Жақсы ауданының бiлiм беру бөлімі
69 476
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
31 184
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
3 902
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
2 956,8
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
945,2
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
12 678
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымшаақы мөлшерін ұлғайтуға
16 501
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
5 211
Жақсы ауданының ауылшаруашылық бөлімі
894
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын өсуіне
894
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
229 013
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
229 013,1
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
13 785
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесінің дамытуына
215 228,1
Бюджеттік кредиттер
12 416
оның iшiнде:
Жақсы ауданының экономика және қаржы бөлімі
12 416
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
12 416
Жақсы аудандық мәслихатының
2013 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 5ВС-23-1 шешіміне
3 қосымша
2013 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
65 524,60
Ағымдағы нысаналы трансферттер
34 652,80
оның iшiнде:
Ауданның бiлiм бөлімі
0
Өртке қарсы шараларға
0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 652,80
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне
коммуналдық қызметтер көрсетуге және телефон байланысы қызметінің абоненттік төлеміне арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
451
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге

16 365
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
15 601
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
764
Отдел образования Жаксынского района
69 476
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
31 184
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
3 902
Оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
2 956,8
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
945,2
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 678
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16 501
На повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
5 211
Отдел сельского хозяйства Жаксынского района
894
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
894
Целевые трансферты на развитие
229 013,1
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Жаксынского района
229 013,1
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
0
На проектирование, развитие, обустройство, и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
13 785,0
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
215 228,1
Бюджетные кредиты
12 416
в том числе:
Отдел экономики и финансов Жаксынского района
12 416
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
12 416
Приложение 3
к решению Жаксынского
районного маслихата
от 9 декабря 2013 года
№ 5ВС-23-1
Целевые трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на 2013 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
65 524,6
Целевые текущие трансферты
34 652,8
в том числе:
Отдел образования
0
На противопожарные мероприятия
0
Отдел занятости и социальных программ района
4 652,8
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги и абонентской платы за услуги телефонной связи
451
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области