Зеренді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-177 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 қаңтарда № 3946 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 ақпандағы № 29 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 03.02.2015 № 29 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына, Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-2 «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы» шешіміне сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті 12 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 485 198,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 807 613,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32 158,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 59 950,1 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 585 476,7 мың теңге;
2) шығындар – 4 498 669,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 55 622,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 66 672,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 11 050,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -4 394,5 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 9 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 13 394,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -64 697,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 64 697,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 20.11.2014 № 32-245 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің республикалық бюджетінен берілетін 4 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің және бюджеттік несиелердің қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетінен берiлетiн 1 282 227 мың теңге сомасындағы субвенцияның қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің облыстық бюджетінен берілетін 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерiлсiн.

О бюджете Зерендинского района на 2014-2016 годы
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2013 года № 22-177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2014 года № 3946. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 3 февраля 2015 года № 29)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 03.02.2015 № 29).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 5С-20-2 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2014-2016 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 485 198,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 807 613,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 32 158,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 59 950,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 585 476,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4 498 669,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55 622,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 66 672,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 050,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -4 394,5 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 9 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 13 394,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -64 697,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64 697,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 20.11.2014 № 32-245 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрена субвенция, передаваемая из областного бюджета в сумме 1 282 227 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.

5. Орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты аудандық бюджетте республикалық бюджетке қаражаттарды қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте 11 050 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012 және 2013 жылдарға бөлінген бюджеттік несиелер бойынша негізгі қарыздардың өтеуі көзделгені ескерiлсiн.
7. 2014 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 32 900,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

5. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен возврат средств в республиканский бюджет в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено  погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012 и 2013 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 11 050 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 32 900,0 тысяч тенге.

Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 04.07.2014 № 28-227 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Аудандық мәслихатпен келiсiлген тiзбе бойынша ауылдық жерлерде қызмет iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласының мамандарына, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар белгiленсiн.

Сноска. Пункт 7 в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 04.07.2014 № 28-227 (вводится в действие с 01.01.2014).
8. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта, работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.

9. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi осы шешiмнiң 6 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
10. 2014 жылға арналған кенттің, ауылдың, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Ж.Ахметжанов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Қ.Ауғалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді ауданының әкімі                    М.Тәткеев
Зеренді аудандық мәслихатының

9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 6.
10. Утвердить бюджетные программы поселка, села, сельских округов на 2014 год согласно приложению 7.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Ж.Ахметжанов
Секретарь районного маслихата              К.Аугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Зерендинского района                  М.Таткеев
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного маслихата

7923,9
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1355,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
81221,5
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10861,5
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
607,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
270,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2120,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1247,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
530,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
65586,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24890,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7654,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7654,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
17236,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7904,0
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
9182,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150,0
12
Көлiк және коммуникация
52018,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13543,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13543,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38475,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
36375,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
2100,0
13
Басқалар
86585,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
34502,8
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
34502,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12616,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9792,0
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

7923,9
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1355,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
81221,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10861,5
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
607,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
270,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2120,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1247,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
530,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
65586,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24890,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7654,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7654,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
17236,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
7904,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
9182,0
004
Капитальные расходы государственного органа
150,0
12
Транспорт и коммуникации
52018,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13543,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13543,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38475,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
36375,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
2100,0
13
Прочие
86585,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
34502,8
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
34502,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12616,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9792,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2300
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
2300
13
Басқалар
90402
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
36610
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
36610
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9954
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9954
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38250
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органның резерві
38250
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
5588
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5398
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
190
III. Таза бюджеттiк несиелеу
0
Бюджеттiк несиелер
0
5
Бюджеттік несиелерді өтеу
0
IV. Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Зеренді аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-177
шешіміне 4 қосымша
2014 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік несиелер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 20.11.2014 № 32-245 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
881 913,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
591 483,4
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
438 199,4
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
50 132,4
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
20 485,0
Республикалық бюджеттен үш деңгейлік жүйесі бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу
18 540,0
Республикалық бюджеттен бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
349 042,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2300
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
2300
13
Прочие
90402
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
36610
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
36610
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9954
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9954
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38250
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
38250
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
5588
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности и туризма
5398
006
Поддержка предпринимательской деятельности
190
III. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
5
Погашение бюджетных кредитов
0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 24 декабря 2013 года № 22-177
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2014 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 20.11.2014 № 32-245 (вводится в действие с 01.01.2014).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
881 913,4
Целевые текущие трансферты
591 483,4
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
438 199,4
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
50 132,4
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
20 485,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
18 540,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего образования
349 042,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

18 830,0
Өрлеу жобасы бойынша келісілген ақшадай көмекті енгізуге республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер сомасын бөлу
17 496,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
811,0
Республикалық бюджеттен 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
523,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
696,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жаяу жол жүргіншілерінің жолдан өту орындарында дыбыстық және жарықтық қондырғыларды орнықтыруға күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
612,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
84,0
Орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты трансферттер түсiмдері сомаларын бөлу
253 842,0
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың ) бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
133 758,0
Дамыту нысаналы трансферттер
290 430,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
290 430,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
100 265,0
Айдарлы ауылында су жүргі мен тарату жүйелер құрылысы
190 165,0
Бюджеттік несиелер
66 672,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
66 672,0
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік несиелердің сомасын бөлу
66 672,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012 және 2013 жылдарға бөлінген бюджеттік несиелердің негізгі қарызын өтеу сомасын бөлу

18 830,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
17 496,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной социальной помощи
811,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
523,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
696,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
612,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
84,0
Распределение сумм поступлений трансфертов в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании бюджета
253 842,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
133 758,0
Целевые трансферты на развитие
290 430,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
290 430,0
Целевые трансферты на развитие на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
100 265,0
Строительство водовода и разводящих сетей в селе Айдарлы
190 165,0
Бюджетные кредиты
66 672,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
66 672,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов
66 672,0
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012 и 2013 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов

11 050,0
Республикалық бюджеттен бюджеттік несиелер бойынша берілетін сыйақының сомасын бөлу
16,5
Зеренді аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-177
шешіміне 5 қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджетiнен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 20.11.2014 № 32-245 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
421 336,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
225 479,6
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
101 391,6
Облыстық бюджеттен аудан мектептеріне құрастырмалы-модульдік қазандықтарды сатып алу арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
98 724,9
Облыстық бюджеттен аудан мектептері үшін спорттық бұйымдарды сатып алуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
2 666,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 000,0
Жылумен жабдықтаушы объектілерді жылу беру маусымына дайындауға
5 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
67 103,0
Облыстық бюджеттен эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
65 586,0
Облыстық бюджеттен бруцеллезбен ауырған ұсақ қара малды санитарлық союды ұйымдастыру іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
270,0
Облыстық бюджеттен санитарлық союға бағытталған ауыл шаруашылығы жануарларының құнын (50%-ға дейін) өтеуіне берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
1 247,0
Зеренді ауылдық округі әкімінің аппараты
1 985,0
Облыстық бюджеттен басқару органдарының материалды-техникалық базасын нығайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
1 985,0
Облыстық бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға арналған ағымдағы мақсатты трансферттердің сомаларын бөлу

11 050,0
Распределение сумм вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета
16,5
Приложение 5 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 24 декабря 2013 года № 22-177
Целевые трансферты из областного бюджета на 2014 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 20.11.2014 № 32-245 (вводится в действие с 01.01.2014).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
421 336,3
Целевые текущие трансферты
225 479,6
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
101 391,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение блочно-модульных котельных для школ района
98 724,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение спортивного инвентаря для школ района
2 666,7
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 000,0
На подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения
5 000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
67 103,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий
65 586,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение санитарного убоя мелко рогатого скота больных бруцеллезом
270,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
1 247,0
Аппарат акима Зерендинского сельского округа
1 985,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на укрепление материально-технической базы органов управления
1 985,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов

50 000,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
195 856,7
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
195 856,7
Чаглинка станциясындағы 80 орындық мектеп құрылысы
160 726,3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй жобалау, құрылысы және (немесе) сатып алу
31 104,4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттер
4 026,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-177
шешіміне 6 қосымша
2014 жылға арналған бюджет атқарылу үдерісінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізімі
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Зеренді аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-177
шешіміне 7 қосымша
2014 жылға кент, ауыл, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары

50 000,0
Целевые трансферты на развитие
195 856,7
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
195 856,7
Строительство школы на 80 мест станция Чаглинка
160 726,3
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
31 104,4
Целевые трансферты на развитие на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 026,0
Приложение 6 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 24 декабря 2013 года № 22-177
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2014 год
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 7 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 24 декабря 2013 года № 22-177
Бюджетные программы поселка, села, сельских округов на 2014 год