Аудандық мәслихаттың 2012 жылдың 20 желтоқсанындағы № С–12/2 "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 мамырдағы № С-16/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 3 маусымда № 3757 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы № 313 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 31.10.2014 № 313 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабына, 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2012 жылдың 20 желтоқсанындағы № С-12/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3574 болып тіркелген, 2013 жылдың 19 қаңтарында аудандық «Вести» газетінде және 2013 жылдың 19 қаңтарында аудандық «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 287 436 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер – 553 355 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 113 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 150 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 696 818 мың теңге;
2) шығындар – 2 301 947,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 970,2 мың теңге;
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 177,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 207 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 16 660 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 16 660 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – (-43 141,3) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 43 141,3 мың теңге»;
13-1 тармағы 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16) тармақшаларымен толықтырылсын және жаңа редакцияда баяндалсын:
«13-1. 2013 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан жағдай бойынша 31 173,3 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары келесі мақсаттарға бағытталсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № С-12/2 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 21 мая 2013 года № С-16/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 июня 2013 года № 3757. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31 октября 2014 года № 313)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31.10.2014 № 313).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 104пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № С-12/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3574, опубликованное 19 января 2013 года в районной газете «Вести» и 19 января 2013 года в районной газете «Өрлеу») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 287 436 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям – 553 355 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 113 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 150 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 696 818 тысяч тенге;
2) затраты – 2 301 947,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 970,2 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты – 18 177,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 207 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16 660 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 16 660 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-43 141,3) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 43 141,3 тысяч тенге»;
пункт 13-1 дополнить подпунктами 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16) и изложить в новой редакции:
«13-1. Направить свободные остатки бюджетных средств в сумме 31 173,3 тысяч тенге, образовавшиеся по состоянию на 1 января 2013 года на следующие цели:

1) кент, ауылдық (селолық) округтері әкімдерінің сайлауларын өткізуге 2 700 мың теңге сомасында;
2) салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізуге 245 мың теңге сомасында;
3) жолдарды қардан тазартуға 1 300 мың теңге сомасында;
4) ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімін қамтамасыз етуге 500 мың теңге сомасында;
5) көктемгі су тасқынынан болатын төтенше жағдайлардың алдын алуға 1 000 мың теңге сомасында;
6) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 2,2 мың теңге сомасында;
7) мемлекеттік рәміздерді сатып алуға 178 мың теңге сомасында;
8) Жолымбет № 2 орта мектебінің спорт залының құрылысын аяқтауға 3 069,3 мың теңге сомасында;
9) Шортанды кентінде жүзу хауызының құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге 250 мың теңге сомасында;
10) Шортанды кентінде 36 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысын аяқтауға 14 483,6 мың теңге сомасында;
11) Шортанды кентінде екі 36 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысының жобалау-сметалық құжаттамаларын мемлекеттік сараптамадан өткізуге 345 мың теңге сомасында;
12) Шортанды кентінде 36 пәтерлі тұрғын үйге инженерлі-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуды аяқтауға 610,8 мың теңге сомасында;
13) Шортанды кентінде екі 36 пәтерлі тұрғын үйге инженерлі-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға жобалау-сметалық құжаттамаларын мемлекеттік сараптамадан өткізуге 225 мың теңге сомасында;
14) Бозайғыр ауылында суды есепке алу құрылғыларын орнатумен үйлердің шекарасына су құбырларын тарту бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізуге 181,3 мың теңге сомасында;
15) Дамса селосының, Степное селосының, Научный кентінің бас тоған құрылысы алаңын және сүзбе станциясын қайта құруға 0,1 мың теңге сомасында;
16) пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) мақсатты трансферттерді қайтаруға 6 083 мың теңге сомасында, соның ішінде республикалық бюджетке 6 083 мың теңге»;
аудандық мәслихаттың «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2012 жылдың 20 желтоқсанындағы № С-12/2 шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            В.Шевченко
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Скирда
«КЕЛІСІЛДІ»
Аудан әкімі                                С.Қамзебаев
2013 жылғы 21 мамырындағы
№ С-16/3 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджеті
Функционалдық топ
Сома
Санат
Функционалдық топша
Сынып
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Сыныпша
Бағдарлама
I. Кiрiстер

1) на проведение выборов акимов поселков, аульных (сельских) округов в сумме 2 700 тысяч тенге;
2) на проведение оценки имущества в целях налогообложения в сумме 245 тысяч тенге;
3) на очистку дорог от снега в сумме 1 300 тысяч тенге;
4) на содержание отдела сельского хозяйства и земельных отношений в сумме 500 тысяч тенге;
5) на предотвращение чрезвычайных ситуаций от весеннего паводка в сумме 1 000 тысяч тенге;
6) бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 2,2 тысяч тенге;
7) на приобретение государственной символики в сумме 178 тысяч тенге;
8) на завершение строительства спортивного зала к Жолымбетской средней школе № 2 в сумме 3 069,3 тысяч тенге;
9) на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство плавательного бассейна в поселке Шортанды в сумме 250 тысяч тенге;
10) на завершение строительства 36 квартирного жилого дома в поселке Шортанды в сумме 14 483,6 тысяч тенге;
11) на проведение государственной экспертизы проектно-сметных документации на строительство двух 36 квартирных жилых домов в поселке Шортанды в сумме 345 тысяч тенге;
12) на завершение развития инженерно-коммуникационной инфраструктуры к 36 квартирному жилому дому в поселке Шортанды в сумме 610,8 тысяч тенге;
13) на проведение государственной экспертизы проектно-сметных документации на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры к двум 36 квартирным жилым домам в поселке Шортанды в сумме 225 тысяч тенге;
14) на проведение государственной экспертизы проектно-сметной документации по подведению водопроводных сетей к границе домов потребителей с установкой приборов учета воды в ауле Бозайгыр в сумме 181,3 тысяч тенге;
15) на реконструкцию площадки водозаборных сооружений и фильтровальной станции села Дамса, села Степное, поселка Научный в сумме 0,1 тысяч тенге;
16) на возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 6 083 тысяч тенге, в том числе в республиканский бюджет 6 083 тысяч тенге»;
приложения 15 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № С-12/2 изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Шевченко
Секретарь
районного маслихата                        Г.Скирда
«СОГЛАСОВАНО»
Аким района                                С.Камзебаев
Приложение 1 к решению
№ С-16/3 от 21 мая 2013 года
Бюджет района на 2013 год
Функциональная группа
Сумма
Категория
Функциональная подгруппа
Класс
Администратор бюджетных программ
Подкласс
Программа
I. Доходы