2013 жылға Бурабай ауданында халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 3 қаңтардағы № А-1/6 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 қаңтарда № 3635 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 қыркүйектегі № а-8/539 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 05.09.2013 № а-8/539 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағының 13 тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабының 2 тармақшасына сәйкес, Бурабай ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2013 жылға Бурабай ауданында халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан астам);
2) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Б.Нұрпановаға жүктелсiн.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі                    Ә.Ғазиз

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2013 год в Бурабайском районе
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 3 января 2013 года № А-1/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 января 2013 года № 3635. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 5 сентября 2013 года № а-8/539
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 05.09.2013 № а-8/539 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2013 год в Бурабайском районе:
1) лица, длительное время не работающие (более одного года);
2) молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Нурпанову М.Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района                   Ә.Ғазиз