Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 75 "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 131 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 09 шілдеде № 3602 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облыстық мәслихатының 2014 жылғы 17 маусымдағы № 06-01-02/312 хаты).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облыстық мәслихатының 17.06.2014 № 06-01-02/312 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 2)- тармақшасына және 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 24 маусымдағы № 110 "2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 25 маусымдағы № 649 "2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3471 тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 5-6 жарияланған) облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 75 "2013-2015 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"104 916 531,7" деген цифрлар "107 522 388,7" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
"77 363 678,7" деген цифрлар "79 969 535,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"105 115 460,5" деген цифрлар "107 721 317,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"2 301 928,3" деген цифрлар "2 425 928,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер -
"3 421 036" деген цифрлар "3 545 036" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-3 660 104,1" деген цифрлар "-3 784 104,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"3 660 104,1" деген цифрлар "3 784 104,1" деген цифрлармен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 75 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 27 июня 2013 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 09 июля 2013 года № 3602. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Актюбинской области от 17 июня 2014 года № 06-01-02/312).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Актюбинской области от 17.06.2014 № 06-01-02/312).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, подпунктом 2) пункта 2 и пункта 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 июня 2013 года № 110 "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013-2015 годы" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2013 года № 649 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013-2015 годы" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 75 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3471, опубликованное в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" от 15 января 2013 года № 5-6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "104 916 531,7" заменить цифрами "107 522 388,7",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "77 363 678,7" заменить цифрами "79 969 535,7";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "105 115 460,5" заменить цифрами "107 721 317,5";
3) чистое бюджетное кредитование -
цифры "2 301 928,3" заменить цифрами "2 425 928,3",
в том числе:
бюджетные кредиты -
цифры "3 421 036" заменить цифрами "3 545 036";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "-3 660 104,1" заменить цифрами "-3 784 104,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "3 660 104,1" заменить цифрами "3 784 104,1".

26 400
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
90 873
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық- педагогикалық консультациялық көмек көрсету
189 502
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
68 140
029
Әдістемелік жұмыс
39 400
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
197 868
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
24 322
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
410 933
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
7 800
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
898 318
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 646 314
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
3 616 644
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
29 670
05
Денсаулық сақтау
21 142 813,6
1
Кең бейiндi ауруханалар
141 449
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
141 449
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
141 449
2
Халықтың денсаулығын қорғау
504 786
05
2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
504 786
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
166 744
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
203 017
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
132 674
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға әлеуметтік жобаларды іске асыру
2 351
3
Мамандандырылған медициналық көмек
12 032 311,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 032 311,8
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету

26 400
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
90 873
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
189 502
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
68 140
029
Методическая работа
39 400
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
197 868
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
24 322
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
410 933
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
7 800
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
898 318
271
Управление строительства области
3 646 314
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
3 616 644
037
Строительство и реконструкция объектов образования
29 670
05
Здравоохранение
21 142 813,6
1
Больницы широкого профиля
141 449
253
Управление здравоохранения области
141 449
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
141 449
2
Охрана здоровья населения
504 786
05
2
253
Управление здравоохранения области
504 786
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
166 744
006
Услуги по охране материнства и детства
203 017
007
Пропаганда здорового образа жизни
132 674
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
2 351
3
Специализированная медицинская помощь
12 032 311,8
253
Управление здравоохранения области
12 032 311,8
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ

3 039 335
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
315 823
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
301 625
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
126 129
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
496 531
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
185 094
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
400 303
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
25 287
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 004 680
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
6 137 504,8
4
Емханалар
4 232 817,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 232 817,2
05
4
253
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
3 150 101,2
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
822 812
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
259 904
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
768 772
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
768 772
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
719 795
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
48 977
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3 462 677,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 131 624
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 048
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
43 779
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
91 794
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету

3 039 335
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
315 823
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
301 625
021
Обеспечение онкогемотологических больных химиопрепаратами
126 129
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
496 531
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
185 094
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
400 303
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
25 287
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 004 680
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
6 137 504,8
4
Поликлиники
4 232 817,2
253
Управление здравоохранения области
4 232 817,2
05
4
253
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
3 150 101,2
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
822 812
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
259 904
5
Другие виды медицинской помощи
768 772
253
Управление здравоохранения области
768 772
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
719 795
029
Областные базы спецмедснабжения
48 977
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3 462 677,6
253
Управление здравоохранения области
1 131 624
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
60 048
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
43 779
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
91 794
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

61 726
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
147 103
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 842
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
2 589 881
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
35 000
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 816 533
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
3 096
10
1
255
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
5 000
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
432 208
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
76 800
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
10 000
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
100 000
036
Егістік жұмыстырының экономикалық қолжетімділігін арттыру
45 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
78 302
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
78 302
2
Су шаруашылығы
95 485
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
87 612
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
87 612
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 873
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
7 873
3
Орман шаруашылығы
290 369
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
290 369
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
271 822
006
Жануарлар дүниесін қорғау
18 547
5
Қоршаған ортаны қорғау
225 730
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
212 330
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

61 726
002
Поддержка семеноводства
147 103
003
Капитальные расходы государственного органа
1 842
010
Государственная поддержка племенного животноводства
2 589 881
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
35 000
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 816 533
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
3 096
10
1
255
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
5 000
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
432 208
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
76 800
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
10 000
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
100 000
036
Повышение экономической доступности гербицидов
45 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
78 302
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
78 302
2
Водное хозяйство
95 485
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
87 612
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
87 612
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 873
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
7 873
3
Лесное хозяйство
290 369
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
290 369
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
271 822
006
Охрана животного мира
18 547
5
Охрана окружающей среды
225 730
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
212 330
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне