Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 79 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 қарашадағы № 129 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қарашада № 3671 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 190 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 28.05.2014 № 190 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9106 бабтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 79 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3480 тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарда «Темір» газетінің № 2-3 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер «3 503 649» саны «3 435 870,8» санымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«697 777» саны «629 998,8» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар
«3 580 894» саны «3 513 115,8» санымен ауыстырылсын;
2) 7 тармақта:
бесінші абзацтың бөлігінде:
«8 392» саны «8 892» санымен ауыстырылсын;
3) 8 тармақта:
екінші абзацтың бөлігінде:
«18 207» саны «21 147» санымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтың бөлігінде:
«11 706» саны «11 306» санымен ауыстырылсын;
4) 11 тармақта:
бірінші абзацтың бөлігінде:
«6 618» саны «8 435,6» санымен ауыстырылсын;
5) 12 тармақта:
үшінші абзацтың бөлігінде:
«15 000» саны «16 116» санымен ауыстырылсын;
6) 13-1 тармақта:
бірінші абзацтың бөлігінде:
«6 200» саны «6 086» санымен ауыстырылсын;
екінші абзацтың бөлігінде:
«73 757» саны «73 423,5» санымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтың бөлігінде:
«15 542» саны «14 615» санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтың бөлігінде:
«67 782» саны «15 154» санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтың бөлігінде:
«6 000» саны «4 800» санымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтың бөлігінде:
«18 109» саны «0» санымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтың бөлігінде:
«8 927» саны «8 486,7» санымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 27 декабря 2012 года № 79 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 13 ноября 2013 года № 129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 ноября 2013 года № 3671. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 28 мая 2014 года № 190
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 28.05.2014 № 190.
В соответствии со статьями 9106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 27 декабря 2012 года № 79 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3480, опубликованное 11 января 2013 года в газете «Темір» № 2-3) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 503 649» заменить цифрами «3 435 870,8», в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры «697 777» заменить цифрами «629 998,8»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 580 894» заменить цифрами «3 513 115,8»;
2) в пункте 7:
в части абзаца пять:
цифры «8 392» заменить цифрами «8 892»;
3) в пункте 8:
в части абзаца два:
цифры «18 207» заменить цифрами «21 147»;
в части абзаца четыре:
цифры «11 706» заменить цифрами «11 306»;
4) в пункте 11:
в части абзаца один:
цифры «6 618» заменить цифрами «8 435,6»;
5) в пункте 12:
в части абзаца три:
цифры «15 000» заменить цифрами «16 116»;
6) в пункте 13-1:
в части абзаца один:
цифры «6 200» заменить цифрами «6 086»;
в части абзаца два:
цифры «73 757» заменить цифрами «73 423,5»;
в части абзаца три:
цифры «15 542» заменить цифрами «14 615»;
в части абзаца пять:
цифры «67 782» заменить цифрами «15 154»;
в части абзаца шесть:
цифры «6 000» заменить цифрами «4 800»;
в части абзаца девять:
цифры «18 109» заменить цифрами «0»;
в части абзаца десять:
цифры «8 927» заменить цифрами «8 486,7».

2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                    Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                        хатшысы
А.ОСПАҒАМБЕТОВА                           Н.ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 13 қарашадағы
№ 129 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 79 шешіміне 1 қосымша
Темір ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
2013 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Түсімдер

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                    Секретарь
районного маслихата               районного маслихата
А.ОСПАГАМБЕТОВА                       Н.УТЕПОВ
Приложение
к решению районного маслихата
от 13 ноября 2013 года № 129
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 27 декабря 2012 года № 79
Бюджет Темирского района на 2013 год
Категория
Уточненный бюджет на 2013 год, тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление