Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 112 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 шілдеде № 3623 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 мамырдағы № 186 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 27.05.2014 № 186 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Заңының 18 бабының 8 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін бекіту туралы» Қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын:
жетпіс айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы;
тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит.
2. Хромтау аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 30 «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау ұсыну туралы» (нормативтік- құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 29 мамырда № 3-12-151 санымен тіркелген, «Хромтау» газетінің 2012 жылғы 14 маусымдағы № 26 /8455/ жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.С. Ізтілеуовке жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың            Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                    хатшысы
А.А. Жұбанышев                  Д.Х. Молдашев

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 10 июля 2013 года № 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 июля 2013 года № 3623. Утратило силу решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 27 мая 2014 года № 186
Сноска. Утратило силу решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 27.05.2014 № 186.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 «Об утверждении размеров предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты меры социальной поддержки в виде:
подъемного пособия в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю;
бюджетного кредита в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратный размер месячного расчетного показателя для приобретения и строительства жилья;
2. Признать утратившим силу решение Хромтауского районного маслихата от 26 апреля 2012 года № 30 «О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 мая 2012 года за № 3-12-151, опубликованное в газете «Хромтау» от 14 июня 2012 года № 26 /8455/).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Изтлеуова Н.С.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии                Секретарь
районного маслихата           районного маслихата
А.А. Жубанышев                  Д.Х. Молдашев