Талдықорған қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар белгілеу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 21 қаңтардағы N 1-63 қаулысы, Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 28 ақпанда N 2307 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 19 қазандағы № 784 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 19.10.2023 № 784 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27–баптарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі "Ішкі сауда ережесін бекіту туралы" қаулысын сәйкес, Талдықорған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қайнарбеков Талғат Қанатовичке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е. Алпысов
КЕЛІСІЛДІ:
"Талдықорған қаласы бойынша
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы Ғалия Қалмұратқызы Шәріпова
Талдықорған қаласының
ішкі істер басқармасының
бастығы Бақытберген Нұрақымұлы Бейсебаев
"Талдықорған қаласының
төтенше жағдайлар басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы Еркін Тыныштықұлы Қиялбеков
Талдықорған қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 21 қаңтардағы
Талдықорған қаласы аумағында
көшпелі сауданы жүзеге асыру
үшін арнайы бөлінген орындар
белгілеу туралы" N 1-63 қаулысына
қосымша
Талдықорған қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін
арнайы бөлінген орындары:
1. "Жетісу" шағын ауданында, N 4 және N 5 үйлерінің аралығы;
2. "Жетісу" шағын ауданында, N 33 үйінің жанында;
3. "Самал" шағын ауданында, N 8 және N 42 үйлерінің жанында;
4. "9 алаң", N 27 үйдің жанында;
5. Ескелді би көшесі, N 238 үйдің жанында;

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Талдыкорган
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 21 января 2013 года N 1-63, зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 февраля 2013 года N 2307. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган области Жетісу от 19 октября 2023 года № 784
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган области Жетісу от 19.10.2023 № 784 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года "Об утверждении Правил внутренней торговли", акимат города Талдыкорган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории города Талдыкорган согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кайнарбекова Талгата Канатовича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Е. Алпысов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Управление
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
по городу Талдыкорган"
Шарипова Галия Калмуратовна
21 января 2013 год
Начальник управления
внутренних дел
города Талдыкорган
Бейсебаев Бахытберген Нурахимович
21 января 2013 год
Начальник государственного
учреждения "Управление
чрезвычайных ситуации
города Талдыкорган"
Киялбеков Еркин Тыныштыкович
21 января 2013 год
Приложение к постановлению
акимата города Талдыкорган
от 21 января 2013 года N 1-63
"Об определении специально
отведенных мест для осуществления
выездной торговли на территории
города Талдыкорган"
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли
на территории города Талдыкорган:
1. в микрорайоне "Жетісу", между домами N 4 и N 5;
2. в микрорайоне "Жетісу", возле дома N 33;
3. в микрорайоне "Самал", возле дома N 8 и N 42;
4. "9 площадка", возле дома N 27;
5. по улице Ескелді би, возле дома N 238;

6. Ғали Орманов көшесі бойынша, N 49 және N 51 үйлердің аралығы;
7. Өтенай селолық округінде, Тілек Әбжіәлиев көшесі бойынша, "Мәдениет үйі" жанында;
8. Еркін селолық округінің, Сүлеев көшесі, N 68 үйдің жанында;
9. "Мүшелтой" шағын ауданы, N 19 үйдің жанында;
10. Чкалова көшесі мен Құдайбердиев көшелерінің қиылысында, "Спутник" дүкенінің жанында;
11. Біржан Сал көшесі, N 66 үйдің жанында.

6. по улице Гали Орманова, между домами N 49 и N 51;
7. в Отенайском сельском округе, по улице Тілек Әбжіәлиева, возле "Дома культуры";
8. в Еркинском сельском округе, улица Сулеева, возле дома N 68;
9. в микрорайоне "Мүшелтой", возле дома N 19;
10. по улице Кудайбердиева, возле дома N 84;
11. по улице Биржан Сал, возле дома N 66.