Іле аудандық мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 13-55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы N 22-103 шешімі. Алматы облысының әділет департаментінде 2013 жылы 04 қыркүйекте N 2442 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 28-135 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.02.2014 N 28-135 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-55 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2274 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 4(4483) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 наурыздағы "Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 15-75 шешіміне (2013 жылғы 14 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2317 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 29 наурыздағы N 14 (4493) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 маусымдағы "Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 13-55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 17-88 шешіміне (2013 жылғы 13 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2382 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 28 маусымдағы N 26 (4505) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі "Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 13-55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 19-93 шешіміне (2013 жылғы 17 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2407 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 23 шілдедегі N 30 (4509) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 13-55 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 20 августа 2013 года N 20-103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 04 сентября 2013 года N 2442. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 28-135
Сноска. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 10.02.2014 N 28-135.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.         В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 13-55 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2274, опубликовано в районной газете "Илийские зори" N 4 (4483) от 18 января 2013 года), в решение Илийского районного маслихата от 05 марта 2013 года N 15-75 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 13-55 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 марта 2013 года за N 2317, опубликовано в районной газете "Илийские зори" N 14 (4493) от 29 марта 2013 года), в решение Илийского районного маслихата от 04 июня 2013 года N 17-88 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 13-55 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 июня 2013 года за N 2382, опубликовано в районной газете "Илийские зори" N 26 (4505) от 28 июня 2013 года), в решение Илийского районного маслихата от 04 июля 2013 года N 19-93 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 13-55 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 июля 2013 года за N 2407, опубликовано в районной газете "Илийские зори" N 30 (4509) от 23 июля 2013 года), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "35166279" саны "35636787" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "4848765" саны "5319273" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1912175" саны "1824834" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттер" "2936590" саны "3107339" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "37085888" саны "37556396" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
төрағасы                                   А. Исаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ф.Ыдрышева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Іле ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Естеусізова Гүлнар Таутайқызы
20 тамыз 2013 жыл
Іле аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 20 тамыздағы "Іле
ауданының 2013-2015 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы" N 22-103
шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
шешіміне 1 қосымша
Іле аудандық мәслихаттың 2012 жылдың
21 желтоқсандағы "Іле ауданының
2013-2015 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 13-55
шешімімен бекітілген
1 қосымшасы
Іле ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. КІРІСТЕР

1) "Доходы" цифру "35166279" заменить на цифру "35636787", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "4848765" заменить на цифру "5319273", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1912175" заменить на цифру "1824834";
"целевые трансферты на развитие" цифру "2936590" заменить на цифру "3107339";
2) "Затраты" цифру "37085888" заменить на цифру "37556396".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        А. Исаев
Секретарь районного
маслихата                                  Ф.Ыдрышева
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики
и бюджетного планирования
Илийского района                           Естеусизова Гульнар Таутаевна
20 августа 2013 года
Приложение 1
к решению Маслихата Илийского района
от 20 августа 2013 года N 22-103 "О внесении
изменений в решение Илийского
районного маслихата "О районном бюджете
Илийского района на 2013-2015 годы"
Приложение 1
утвержденное решением Маслихата
Илийского района
от 21 декабря 2012 года N 13-55
"О районном бюджете Илийского района
на 2013-2015 годы"
Районный бюджет Илийского района на 2013
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы