Үшқоңыр ауылдық округі Үшқоңыр, Еңбекші, Құмарал, Сауыншы, Үштерек, Айқым ауылдарындағы жаңа көшелерге ат қою туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы Үшқоңыр ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 01-02 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 13 ақпанда N 2297 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 -  бабының 4) тармақшасына cәйкес, Қарасай аудандық қоғамдық ономастика кеңесінің келісімі және Үшқоңыр ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып, Үшқоңыр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Үшқоңыр ауылдық округіне қарасты Үшқоңыр, Еңбекші, Құмарал, Сауыншы, Үштерек, Айқым ауылдарындағы жаңа көшелерге төмендегі аттар қойылсын:
1) Үшқоңыр ауылының батысында орналасқан бірінші көшеге -  Сырымбет, екінші көшеге - Абай, үшінші көшеге – Алматы.
2) Үшқоңыр ауылының оңтүстігінде орналасқан бірінші көшеге -  Дегерес, екінші көшеге - Көкбастау, үшінші көшеге - Суырлы, төртінші көшеге – Суықтөбе, бесінші көшеге - Көктал, алтыншы көшеге – Көксу, жетінші көшеге - Сарыжайлау, сегізінші көшеге - Нұра, тоғызыншы көшеге - Желтоқсан, оныншы көшеге - Мамыр, он бірінші көшеге - Ақсай, он екінші көшеге - Айдарлы, он үшінші көшеге - Наурыз, он төртінші көшеге - Сұңқар, он бесінші көшеге - Арасан, он алтыншы көшеге -  Ақбұлақ, он жетінші көшеге - Талас, он сегізінші көшеге - Жайық, он тоғызыншы көшеге – Жұмақ, жиырмасыншы көшеге – Сәтжайлау, жиырма бірінші көшеге - Тасқын, жиырма екінші көшеге – Шөладыр, жиырма үшінші көшеге - Кеңсу, жиырма төртінші көшеге - Алғабас, жиырма бесінші көшеге - Шәлкөде, жиырма алтыншы көшеге - Ұзынбұлақ, жиырма жетінші көшеге - Тегістік, жиырма сегізінші көшеге - Байсерке, жиырма тоғызыншы көшеге - Қайрат, отызыншы көшеге - Еңбек, отыз бірінші көшеге - Тәуелсіздік.
3) Үшқоңыр ауылының солтүстігінде орналасқан бірінші көшеге -  Таусамалы, екінші көшеге - Құрметті, үшінші көшеге - Шұғыла, төртінші көшеге - Құрманғазы, бесінші көшеге - Үңгіртас, алтыншы көшеге -  Шұбарат, жетінші көшеге - Алмалы, сегізінші көшеге - Көкқайнар, тоғызыншы көшеге - Текелі, оныншы көшеге - Шымбұлақ, он бірінші көшеге - Ынтымақ, он екінші көшеге – Қасқасу, он үшінші көшеге –  Ұялы.
4) Еңбекші ауылының солтүстік шығысында орналасқан бірінші көшеге - Алмалы, екінші көшеге - Шымбұлақ, үшінші көшеге – Ынтымақ.
5) Үштерек ауылының солтүстігінде орналасқан бірінші көшеге -  Қарғалы, екінші көшеге - Керегетас, үшінші көшеге – Алтындән, төртінші көшеге – Аққайың, бесінші көшеге - Аққайнар, алтыншы көшеге  - Бүркітті, жетінші көшеге – Сұлутөбе, сегізінші көшеге - Мерей, тоғызыншы көшеге - Қарасу, оныншы көшеге - Қарқаралы.

О присвоении наименований новым улицам в селах Ушконыр, Енбекши, Кумарал, Уштерек, Сауыншы, Айкым Ушконырского сельского округа
Решение акима Ушконырского сельского округа Карасайского района Алматинской области от 11 января 2013 года N 01-02, зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 февраля 2013 года N 2297
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", от 8 декабря 1993 года и согласованию с комиссией по ономастике Карасайского района, а также с учетом мнения населения Ушконырского сельского округа, аким Ушконырского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить новым улицам в селах Ушконыр, Енбекши, Кумарал, Сауыншы, Уштерек, Айкым Ушконырского сельского округа следующие наименования:
1) Первой улице – Сырымбет, второй улице – Абай, третьей улице – Алматы расположенные на западной стороне села Ушконыр;
2) Первой улице – Дегерес, второй улице – Кокбастау, третьей улице – Суырлы, четвертой улице – Суыктобе, пятой улице – Коктал, шестой улице – Коксу, седьмой улице – Сарыжайлау, восьмой улице –  Нура, девятой улице – Желтоксан, десятой улице – Мамыр, одинадцатой улице – Аксай, двенадцатой улице – Айдарлы, тринадцатой улице – Наурыз, четырнадцатой улице – Сункар, пятнадцатой улице – Арасан, шестнадцатой улице – Акбулак, семнадцатой улице – Талас, восемнадцатой улице – Жайык, девятнадцатой улице – Жумак, двадцатой улице – Сатжайлау, двадцать первой улице – Таскын, двадцать второй улице – Шоладыр, двадцать третей улице – Кенсу, двадцать четвертой улице -Алгабас, двадцать пятой улице – Шалкоде, двадцать шестой улице – Узынбулак, двадцать седьмой улице – Тегистик, двадцать восьмой улице – Байсерке, двадцать девятой улице – Кайрат, тридцатой улице –   Енбек, тридцать первой улице – Тауелсыздык расположенные на южной стороне села Ушконыр.
3) Первой улице – Таусамалы, второй улице – Курметти, третьей улице – Шугыла, четвертой улице – Курмангазы, пятой улице – Унгуртас, шестой улице – Шубарат, седьмой улице – Алмалы, восьмой улице –  Коккайнар, девятой улице – Текели, десятой улице – Шымбулак, одинадцатой улице – Ынтымак, двенадцатой улице – Каскасу, тринадцатой улице – Уялы расположенные на северной стороне села Ушконыр.
4) Первой улице – Алмалы, второй улице – Шымбулак, третьей улице – Ынтымак расположенные на северо-востоке села Енбекши.
5) Первой улице – Каргалы, второй улице – Керегетас, третьей улице – Алтындан, четвертой улице – Аккайын, пятой улице – Аккайнар, шестой улице – Буркитти, седьмой улице – Сулутобе, восьмой улице –  Мерей, девятой улице – Карасу, десятой улице – Каркаралы расположенные на северной стороне села Уштерек.

6) Үштерек ауылының оңтүстігінде орналасқан бірінші көшеге -  Аққарлы, екінші көшеге - Қаратал, үшінші көшеге - Доланалы, төртінші көшеге - Үшбұлақ, бесінші көшеге - Бірлік, алтыншы көшеге - Береке, жетінші көшеге - Көкбастау, сегізінші көшеге - Үңгіртас, тоғызыншы көшеге – Қаратау.
7) Құмарал ауылының оңтүстігінде орналасқан бірінші көшеге –  Астана, екінші көшеге – Ақтөбе, үшінші көшеге - Алтай, төртінші көшеге -Үшарал, бесінші көшеге - Кеңдала, алтыншы көшеге - Сұлусай, жетінші көшеге - Ұлан, сегізінші көшеге - Қайнар, тоғызыншы көшеге -  Ұялы, оныншы көшеге – Көксай.
8) Сауыншы ауылының оңтүстігінде орналасқан бірінші көшеге -  Қаратау, екінші көшеге - Алатау, үшінші көшеге - Қызылжар, төртінші көшеге – Бәйтерек, бесінші көшеге - Теректі, алтыншы көшеге -  Гүлдала, жетінші көшеге- Достық, сегізінші көшеге – Сауыншы.
9) Айқым ауылының оңтүстігінде орналасқан бірінші көшеге - Сұлу төбе.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                Д.Медеуов

6) Первой улице – Аккарлы, второй улице – Каратал, третьей улице – Доланалы, четвертой улице – Ушбулак, пятой улице – Бирлик, шестой улице – Береке, седьмой улице – Кокбастау, восьмой улице –  Унгуртас, девятой улице – Каратау расположенные на южной стороне села Уштерек.
7) Первой улице – Астана, второй улице – Актобе, третьей улице  – Алтай, четвертой улице – Ушарал, пятой улице – Кендала, шестой улице – Сулусай, седьмой улице – Улан, восьмой улице – Кайнар, девятой улице – Уялы, десятой улице – Коксай расположенные на южной стороне села Кумарал.
8) Первой улице – Каратау, второй улице – Алатау, третьей улице – Кызылжар, четвертой улице – Байтерек, пятой улице – Теректи, шестой улице – Гулдала, седьмой улице – Достык, восьмой улице – Сауыншы расположенные на южной стороне села Сауыншы.
9) Первой улице – Сулутобе расположенный на юге села Айкым.
2.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа                                Д. Медеуов