2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 5-13-90 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі N 5-20-137 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 15 шілдеде N 2400 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 5-25-178 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 19.12.2013 № 5-25-178 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 5-13-90 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2256 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтардағы аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 4 нөмірінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 наурыздағы "Панфилов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 5-13-90 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 5-14-97 шешіміне (2013 жылғы 15 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2322 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 13 сәуірдегі аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 15 нөмірінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 03 маусымдағы "Панфилов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 5-13-90 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-17-124 шешіміне (2013 жылғы 12 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2378 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 03 шілдедегі аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 26 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "6993254" саны "7015012" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері бойынша" "5871266" саны "5893024" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "7065070" саны "7086828" санына ауыстырылсын
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 5-13-90 "О районном бюджете Панфиловского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Панфиловского района Алматинской области от 04 июля 2013 года N 5-20-137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 июля 2013 года N 2400. Утратило силу решением маслихата Панфиловского района Алматинской области от 19 декабря 2013 года N 5-25-178
Сноска. Утратило силу решением маслихата Панфиловского района Алматинской области от 19.12.2013 N 5-25-178.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 5-13-90 "О районном бюджете Панфиловского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года за N 2256, опубликованного в районной газете "Жаркент өңірі" от 26 января 2012 года за N 4), в решение Панфиловского районного маслихата от 05 марта 2013 года N 5-14-97 "О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 5-13-90 "О районном бюджете Панфиловского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 15 марта 2013 года за N 2322, опубликованного в районной газете "Жаркент өңірі" от 13 апреля 2013 года за N 15), в решение Панфиловского районного маслихата от 03 июня 2013 года N 5-17-124 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 5-13-90 "О районном бюджете Панфиловского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 12 июня 2013 года за N 2378, опубликованного в районной газете "Жаркент өңірі" от 03 июля 2013 года за N 26) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "6993254" заменить на цифру "7015012", в том, числе:
"поступления трансфертов" цифру "5871266" заменить на цифру "5893024";
2) "затраты" цифру "7065070" заменить на цифру "7086828".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.