"2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық Маслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 4 шілдедегі № 15-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 шілдеде № 1966 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына және «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес облыстық Мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық Мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1859 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 желтоқсанда № 166 «Ақ жол» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«147 026 018» сандары «148 781 776» сандарымен ауыстырылсын;
«132 128 659» сандары «133 884 417» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«147 943 003» сандары «149 698 761» сандарымен ауыстырылсын;
4 - тармақ мынадай мазмұндағы 10-1) тармақшамен толықтырылсын:
«10-1) жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға».
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Жамбылского областного Маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата Жамбылской области от 4 июля 2013 года № 15-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 июля 2013 года № 1966
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного Маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1859, опубликованное в газете «Знамя труда» от 25 декабря 2012 года № 151-152) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «147 026 018» заменить цифрами «148 781 776»;
цифры «132 128 659» заменить цифрами «133 884 417»;
в подпункте 2):
цифры «147 943 003» заменить цифрами «149 698 761»;
пункт 4 дополнить подпунктом 10-1) следующего содержания:
«10-1) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов»;
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау бесінші шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық Мәслихаттың                       Облыстық Мәслихаттың
сессия төрайымы                            хатшысы
Г. Тлеубердиева                            Б. Қарашолақов
Жамбыл облысы Мәслихатының
2013 жылғы 4 шілдедегі
№ 15-3 шешіміне қосымша
Жамбыл облысы Мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 10-3 шешіміне 1 - қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты                        Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию пятого созыва областного Маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь
областного Маслихата                       областного Маслихата
Г. Тлеубердиева                            Б. Карашолаков
Приложение
к решению Жамбылского
областного Маслихата
№ 15-3 от 4 июля 2013 года
Приложение–1
к решению Жамбылского
областного Маслихата
№ 10-3 от 7 декабря 2012 года
Областной бюджет на 2013 год
Категория               Наименование
Сумма,
тыс. тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

002
Ақпараттық жүйелер құру
890
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 088
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 206 505
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 933
009
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 734
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
145 371
033
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды жүргізген мемлекеттік мекемені тарату бойынша іс-шаралар өткізу
953
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
948 514
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
94 475
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облысты басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 175
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 300
02
Қорғаныс
315 453
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
118 035
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
95 832
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
22 203
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
194 069
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 931
004
Облыстық ауқымдағы азаматтық қорғаныстың іс-шаралары
11 952
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
31 254
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
112 932
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 349
006
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу
3 349
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5 513 060
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
5 508 060
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 835 376
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
805
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
476 027
008
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

002
Создание информационных систем
890
003
Капитальные расходы государственного органа
1 088
257
Управление финансов области
1 206 505
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
109 933
009
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 734
013
Капитальные расходы государственного органа
145 371
033
Проведение мероприятий по ликвидации государственного учреждения, проводившего работу по выдаче разовых талонов и обеспечению полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
953
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
948 514
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
94 475
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области
92 175
005
Капитальные расходы государственного органа
2 300
02
Оборона
315 453
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
118 035
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
95 832
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
22 203
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
194 069
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
37 931
004
Мероприятия гражданской обороны областного масштаба
11 952
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
31 254
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
112 932
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 349
006
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий
3 349
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5 513 060
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
5 508 060
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
4 835 376
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
805
006
Капитальные расходы государственного органа
476 027
008
Обеспечение безопасности дорожного движения

106 808
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7 675
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
43 156
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
181 568
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
162 529
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
30 353
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
457
029
Әдістемелік жұмыс
56 363
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
288 555
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
56 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
539 229
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 155 607
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 049 650
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
4 419 639
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
630 011
05
Денсаулық сақтау
35 554 264
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
254 453
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
254 453
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
902 544
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндiру
516 589
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
209 441
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
175 412
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 102
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 349 715
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету

106 808
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
7 675
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
43 156
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
181 568
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
162 529
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
30 353
013
Капитальные расходы государственного органа
457
029
Методическая работа
56 363
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
288 555
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
56 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
539 229
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 155 607
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 049 650
009
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
4 419 639
011
Строительство и реконструкция объектов образования
630 011
05
Здравоохранение
35 554 264
253
Управление здравоохранения области
254 453
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
254 453
253
Управление здравоохранения области
902 544
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
516 589
006
Услуги по охране материнства и детства
209 441
007
Пропаганда здорового образа жизни
175 412
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 102
253
Управление здравоохранения области
18 349 715
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ

4 507 972
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
355 262
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
448 302
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
106 016
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
275 728
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
404 836
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 534 758
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
50 574
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 264 410
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
9 401 857
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 516 331
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
5 455 559
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
623 083
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
437 689
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 202 967
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1 161 996
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
40 971
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 412 511
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 395
008
Қазақстан Республикасына ЖИТСТІ алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
43 394
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
20 706
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
59 079
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау

4 507 972
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
355 262
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
448 302
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
106 016
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
275 728
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
404 836
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 534 758
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
50 574
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 264 410
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
9 401 857
253
Управление здравоохранения области
6 516 331
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
5 455 559
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
623 083
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
437 689
253
Управление здравоохранения области
1 202 967
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 161 996
029
Областные базы спецмедснабжения
40 971
253
Управление здравоохранения области
2 412 511
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
134 395
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИДОМ в Республике Казахстан
43 394
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
20 706
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
59 079
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность

14 187
261
Облыстың білім басқармасы
107 857
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96 470
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
11 387
262
Облыстың мәдениет басқармасы
4 817
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 817
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 311
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 311
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 285 557
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 306 000
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 922 222
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
28 164
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 838
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
21 333
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 178 364
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық ұй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 153
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 386
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 923 879
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту

14 187
261
Управление образования области
107 857
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
96 470
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11 387
262
Управление культуры области
4 817
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 817
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 311
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
5 311
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 285 557
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 306 000
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 922 222
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
28 164
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
7 838
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
21 333
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 178 364
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
54 153
005
Капитальные расходы государственного органа
1 386
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 923 879
038
Развитие коммунального хозяйства

040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 587 769
042
Көлік инфрақұрылымын дамыту
17 909
082
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 015 442
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
179 000
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
179 000
13
Басқалар
5 694 879
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
80 730
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 890
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 840
257
Облыстың қаржы басқармасы
230 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органның резервi
230 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
738 655
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
81 350
020
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
512 843
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
144 462
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 081 600
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
931 600
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
100 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
600 833
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
600 833
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 963 061
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130 120
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 727
058
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту

040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
2 587 769
042
Развитие транспортной инфраструктуры
17 909
082
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 015 442
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
179 000
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
179 000
13
Прочие
5 694 879
265
Управление предпринимательства и промышленности области
80 730
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
75 890
002
Капитальные расходы государственного органа
4 840
257
Управление финансов области
230 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
230 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
738 655
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
81 350
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
512 843
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
144 462
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 081 600
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
931 600
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса до 2020 года»
50 000
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса до 2020 года»
100 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
600 833
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
600 833
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 963 061
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства, транспорта и коммуникаций
130 120
003
Капитальные расходы государственного органа
5 727
058
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»