"2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 8 сәуірдегі № 12-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 сәуірде № 1917 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1860 болып тіркелген, 2013 жылдың 2 қаңтарында № 1 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «21 882 988» сандары «22 275 886» сандарымен ауыстырылсын;
«16 492 948» сандары «16 885 846» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «21 945 988» сандары «22 557 307» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «-63 000» сандары «-281 421» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «63 000» сандары «281 421» сандарымен ауыстырылсын;
«0» сандары «218 421» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 10-3 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Таразского городского маслихата от 8 апреля 2013 года № 12-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 апреля 2013 года № 1917
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 10-3 «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1860, опубликовано 2 января 2013 года в газете «Жамбыл Тараз» № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «21 882 988» заменить цифрами «22 275 886»;
цифры «16 492 948» заменить цифрами «16 885 846»;
в подпункте 2) цифры «21 945 988» заменить цифрами «22 557 307»;
в подпункте 5) цифры «-63 000» заменить цифрами «-281 421»;
в подпункте 6) цифры «63 000» заменить цифрами «281 421»;
цифры «0» заменить цифрами «218 421».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.