"2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 сәуірдегі № 14-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 сәуірдегі № 1922 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Байзақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1869 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарында аудандық № 4 «Ауыл жаңалығы» газеттерінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 512 409» сандары «6 270 795» сандарымен ауыстырылсын;
«5 649 986» сандары «5 408 372» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 512 409» сандары «6 356 492» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-23 359» сандары «-109 056» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«23 359» сандары «109 056» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшасы осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С. Молдабеков
Аудандық мәслихат хатшысы                  Н.Үкібаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы 12 сәуірдегі
№ 14-2 шешіміне 1- қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
2013 жыл
сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 "О районном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 12 апреля 2013 года № 14-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 апреля 2013 года № 1922
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей - 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей - 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 «О районном бюджете на 2013 – 2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1869, опубликовано в районной газете «Сельская новь» от 10 января 2013 года № 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
:цифры «6 512 409» заменить цифрами «6 270 795»;
цифры «5 649 986» заменить цифрами «5 408 372»;
в подпункте 2):
цифры «6 512 409» заменить цифрами «6 356 492»;
в подпункте 5):
цифры «-23 359» заменить цифрами «-109 056»;
в подпункте 6):
цифры «23 359» заменить цифрами «109 056».
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Молдабеков
Секретарь районного маслихата              Н.Укибаев
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 12 апреля 2013 года № 14-2
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 12-3
Районный бюджет на 2013 год
Категория
2013 год,
сумма,
тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование