"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 27-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 2072 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 21.07.2016 № 3-6 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1871 болып тіркелген, 2013 жылғы 5 қаңтардағы № 1-2, 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 3-4 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "7 764 056" сандары "7 784 140" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері "6 569 056" сандары "6 589 140" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "7 797 545" сандары "7 817 629" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2013 года № 27-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 декабря 2013 года № 2072. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21 июля 2016 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21.07.2016 № 3-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года за № 1871 и опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 5 января 2013 года № 1-2, 9 января 2013 года № 3-4) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы цифры "7 764 056" заменить цифрами "7 784 140";
поступление трансфертов цифры "6 569 056" заменить цифрами "6 589 140";
в подпункте 2)
затраты цифры "7 797 545" заменить цифрами "7 817 629".
2. Приложение 1 названного решения изложить в новой редакции согласно приложений 1 данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.

4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап заңды күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихаты Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы: мәслихат хатшысы:
Ө. Ботаев Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 27-2 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 13-3 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
2013 жыл, сомасы мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Секретарь
Жамбылского районного Жамбылского
маслихата: районного маслихата:
О. Ботаев Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
за № 27-2 от 11 декабря 2013 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
за № 13-3 от 14 декабря 2012 года
Бюджет Жамбылского района на 2013 год
Категория НАИМЕНОВАНИЕ
2013 год, сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс