"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы № 9-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы мәслихатының 2013 жылғы 29 мамырдағы № 12-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 маусымда № 1952 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылдың 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 15 мамырдағы № 13-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1940 болып тіркелген) сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы № 9-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1868 болып тіркелген, 2013 жылдың 9 қаңтардағы № 3-4 және 11 қаңтардағы 5-6 «Құлан таңы» газетінде жарияланған») келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 220 062» сандары «6 212 799» сандарымен ауыстырылсын;
«1 950 282» сандары «2 006 367» сандарымен ауыстырылсын;
«23 251» сандары «12 615» сандарымен ауыстырылсын;
«4 239 884» сандары «4 187 172» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 21 декабря 2012 года № 9-5 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 29 мая 2013 года № 12-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 июня 2013 года № 1952
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 15 мая 2013 года № 13-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного Маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3» «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 1940) маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова от 21 декабря 2012 года № 9-5 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 1868, опубликовано 9 января в № 3-4 и 11 января 2013 года в № 5-6 газеты «Кұлан таңы») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 220 062» заменить цифрами «6 212 799»;
цифры «1 950 282» заменить цифрами «2 006 367»;
цифры «23 251» заменить цифрами «12 615»;
цифры «4 239 884» заменить цифрами «4 187 172»;
в подпункте 2):

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
6 752
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
6 752
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
22 742
001
Жергілікте деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 969
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
200
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 125
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 500
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шараларды жүргізу
7 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 948
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 569
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 903
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
1 516
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
76 953
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
76 953
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
51 144
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
51 144
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19 914
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
30 860
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
370
12
Көлік және коммуникация
355 370
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
355 370
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
19 575
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
335 795
13
Басқалар
89 764
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
3 221
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
3 221
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
52 519
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
6 752
010
Развитие объектов сельского хозяйства
6 752
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
22 742
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
8 969
003
Капитальные расходы государственного органа
200
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 125
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 500
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
7 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 948
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 569
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5 903
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
1 516
007
Капитальные расходы государственного органа
150
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
76 953
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
76 953
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
51 144
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
51 144
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
19 914
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
30 860
015
Капитальные расходы государственного органа
370
12
Транспорт и коммуникации
355 370
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
355 370
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
19 575
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
335 795
13
Прочие
89 764
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
3 221
006
Поддержка предпринимательской деятельности
3 221
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
52 519
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»