Т. Рысқұлов ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсету Қағидаларын бекiту туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 10-6 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы мәслихатының 2013 жылғы 10 қазандағы № 10-8 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 қазанда № 2030 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы мәслихатының 2020 жылғы 7 қыркүйектегі № 59-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы мәслихатының 07.09.2020 № 59-5 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңының 97 бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегiн көрсету Ережесiн бекiту туралы" қаулысына сәйкес, Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Т.Рысқұлов ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсету Қағидаларын бекiту туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 10-6(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1911 болып тіркелген, 2013 жылғы 16 сәуіріндегі № 32-33 "Құлан таңы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
- Мемлекеттік тілдегі шешім тақырыбы, мәтініндегі "табысы аз отбасылары" деген сөздер "аз қамтылған отбасылары" деген сөздермен ауыстырылсын.
- Орыс тіліндегі шешімінің тақырыбы, мәтініндегі "малообеспеченным семьям" деген сөздер өзгеріссіз қалсын.
Аталған шешімнің қосымшасындағы 4 тармағы келесі мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:
"4-1 Т.Рысқұлов ауданында тұрақты тұратын адамдарға тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған ай сайынғы және нысаналы жарналардың мөлшерiн айқындайтын сметаға сәйкес, тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған коммуналдық қызметтер көрсету ақысын төлеу үшін жеткізушілер ұсынған шоттар бойынша, сондай-ақ жекешелендiрiлген тұрғын үй-жайларында (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде пайдалануда тұрған дәлдiк сыныбы 2,5 электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң орнына орнатылатын тәулiк уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдiк сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң құнын төлеуге жеткiзушi ұсынған шот бойынша тұрғын үй көмегi бюджет қаражаты есебiнен көрсетiледi".

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 29 марта 2013 года № 10-6 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Т.Рыскуловскому району"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 10 октября 2013 года № 10-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 24 октября 2013 года № 2030. Утратило силу решением маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 7 сентября 2020 года № 59-5
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 07.09.2020 № 59-5 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Т.Рыскуловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Т.Рыскуловского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Т.Рыскуловскому району" № 10-6 от 29 марта 2013 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1911, опубликовано в районной газете "Құлан таңы" № 32-33 от 16 апреля 2013 года) следующие изменения и дополнения:
- На государственном языке заголовок, текст решения слова "табысы аз отбасылары" заменить словами "аз қамтылған отбасылары";
- В заголовке, тексте решения слова "малообеспеченным семьям" на русском языке оставить без изменения.
В приложении указанного решения пункт 4 дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
4-1. "Жилищная помощь оказывается по предъявленным поставщиками счетам на оплату коммунальных услуг на содержание жилого дома (жилого здания) согласно смете, определяющей размер ежемесячных и целевых взносов, на содержание жилого дома (жилого здания), а также счету на оплату стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток, устанавливаемого взамен однофазного счетчика электрической энергии с классом точности 2,5, находящегося в использовании в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме, за счет бюджетных средств лицам, постоянно проживающим в Т.Рыскуловском районе".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Б. Жантақбаев Б. Шамаев

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по развитию местного самоуправления, экономике, финансов и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель Секретарь
сессии районного маслихата районного маслихата
Б. Жантакбаев Б. Шамаев