Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгеріс енгізу туралы
Бірлескен Қарағанды облысы әкімдігінің 2013 жылғы 29 сәуірдегі N 24/03 қаулысы және Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі N 151 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 мамырда N 2325 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, бірлескен Балқаш қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 4 сәуірдегі N 12/01 қаулысын және Балқаш қалалық мәслихатының 2013 жылғы 10 сәуірдегі N 14/124 "Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгеріс енгізу туралы" шешімін қарастырып, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Соңынан оны есепті деректерден шығара отырып, Қарағанды облысы Балқаш қаласының Қонырат кенті таратылсын.
2. Таратылған Қоңырат кенті Балқаш қаласының бағынысына берілсін.
3. Бірлескен қаулының және шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Ғ.М. Мұхамбетовке және облыстық мәслихаттың құрылыс, көлік және коммуналдық шаруашылық жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С.В. Полещукке жүктелсін.
4. Осы "Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысының әкімдігі және Қарағанды облыстық мәслихатының бірлескен қаулысы мен шешімі оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі                  Б. Әбдішев
Сессия төрағасы,
Қарағанды облыстық
мәслихатының хатшысы                       Б. Жұмабеков

О внесении изменения в административно-территориальное устройство города Балхаш Карагандинской области
Совместное постановление акимата Карагандинской области от 29 апреля 2013 года N 24/03 и решение Карагандинского областного маслихата от 30 апреля 2013 года N 151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 мая 2013 года N 2325
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев представленное совместное постановление акимата города Балхаш от 4 апреля 2013 года N 12/01 и решение Балхашского городского маслихата от 10 апреля 2013 года N 14/124 "О внесении изменения в административно-территориальное устройство города Балхаш Карагандинской области", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВИЛ и Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить поселок Конырат города Балхаш Карагандинской области с последующим исключением его из учетных данных.
2. Передать упраздненный поселок Конырат в подчинение городу Балхаш.
3. Контроль за исполнением совместного постановления и решения возложить на первого заместителя акима области Мухамбетова Г.М. и председателя постоянной комиссии областного маслихата по строительству, транспорту и коммунальному хозяйству Полещука С.В.
4. Настоящее совместное постановление акимата Карагандинской области и решение Карагандинского областного маслихата "О внесении изменения в административно-территориальное устройство города Балхаш Карагандинской области" вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области                Б. Абдишев
Председатель сессии,
секретарь Карагандинского
областного маслихата                       Б. Жумабеков