Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының N 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 10 қазандағы N 18/158 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 қазанда N 2406 болып тіркелді. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 113/01 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 12.05.2015 № 113/01 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының № 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2083 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 2 (7806) "Сарыарқа" газетінде және 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 2 (351) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 7 ақпандағы XIІ сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының № 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 12/101 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2162 нөмірімен тіркелген, 2013 жылдың 22 ақпандағы № 7 (7811) "Сарыарқа" газетінде және 2013 жылдың 22 ақпандағы № 7 (356) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 19 наурыздағы XІІІ сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының № 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 13/112 шешімімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2283 нөмірімен тіркелген, 2013 жылдың 19 сәуірдегі № 15 (7819) "Сарыарқа" газетінде және 2013 жылдың 19 сәуірдегі № 15 (364) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 шілдедегі XVІ сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының № 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 16/141 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2372 нөмірімен тіркелген, 2013 жылдың 2 тамыздағы № 30 (7834) "Сарыарқа" газетінде және 2013 жылдың 2 тамыздағы № 30 (379) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 10 октября 2013 года N 18/158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 октября 2013 года N 2406. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12 мая 2015 года № 113/01)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12.05.2015 № 113/01).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года № 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2083, опубликованное 18 января 2013 года № 2 (7806) газеты "Сарыарқа" и 18 января 2013 года № 2 (351) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением XІI сессии Жезказганского городского маслихата от 7 февраля 2013 года № 12/101 "О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года № 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2162, опубликованное 22 февраля 2013 года № 7 (7811) газеты "Сарыарқа" и 22 февраля 2013 года № 7 (356) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями и дополнением решением XІІI сессии Жезказганского городского маслихата от 19 марта 2013 года № 13/112 "О внесении изменений и дополнения в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года № 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2283, опубликованное 19 апреля 2013 года № 15 (7819) газеты "Сарыарқа" и 19 апреля 2013 года № 15 (364) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением XVI сессии Жезказганского городского маслихата от 12 июля 2013 года № 16/141 "О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года № 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2372, опубликованное 2 августа 2013 года № 30 (7834) газеты "Сарыарқа" и 2 августа 2013 года № 30 (379) газеты "Жезказганская правда") следующие изменения:

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
Дайын тұрғын үйді сатып алу
Жанасов көшесі 25А, Байқоңыров көшесі 28а екі 3-қабатты 18-пәтерлі үйдің құрылысына жобалық сметалық құжаттамасының байламы
Жезқазған қаласының 74 орамындағы Гагарин көшесі 70/4 5-қабатты 30-пәтерлі үйдің құрылысына жобалық сметалық құжаттаманың байламы

467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
Выкуп готового жилья
Привязка проектно-сметной документации на строительство двух 3-этажных 18-квартирных жилых домов по улице Жанасова 25а, улице Байконурова 28а
Привязка проектно-сметной документации на строительство 5-этажного 30-квартирного дома по улице Гагарина 70/4 в 74 квартале города Жезказгана

004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
Жезқазған қаласының 8 шағын ауданының инженерлік жүйесінің құрылысына (2 кезең)
2
Коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
Жезқазған қаласының 74 орамындағы жылу жүйесін қайта жаңарту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
Кеңгір селосынан Есқұла суаққысына дейінгі суаққы құрылысына техникалық экономикалық негіздемесінің әзірлемесі
Қостанкелді шағын ауданын Жезқазған қаласының тасқын және нөсер суларынан қорғау үшін су өткізуші каналдар құрылысы
Жезқазған қаласының 9 орамының кәріз жүйесіне, Аманжолов-Сәтбаев көшелері ауданындағы модульды кәріз насос жүйесіне, "Сулпак" дүкені ауданындағы модульды кәріз насос жүйесіне жоба-сметалық құжаттамасының мемлекеттік сараптамасын жүргізу
"Жезқазған қаласының қалаішілік су құбыры жүйесін қайта жаңартуға" жобалық сметалық құжаттаманың әзірлемесі
"Жезқазған қаласының шаруашылық-ауыз су тазарту құрылғыларын қайта жаңарту" нысаны бойынша жобалық сметалық құжаттаманың әзірлемесі
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
Кеңгір селосындағы мал қорымы құрылысына сараптамасымен бірге жобалық сметалық құжаттаманың әзірлемесі
Кеңгір селосындағы мал қорымы құрылысы
13
Басқалар
9
Басқалар

004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Строительство инженерных сетей 8-го микрорайона города Жезказгана (2 этап)
2
Коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
Реконструкция тепловых сетей 74 квартала города Жезказган
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
Разработка технико-экономического обоснования на строительство водовода от села Кенгир до Эскулинского водовода
Строительство водопропускных каналов для защиты от паводковых и ливневых вод территории города Жезказгана микрорайона Костангелды
Проведение государственной экспертизы проектно-сметной документации на реконструкцию канализационных сетей 9 квартала города Жезказгана, Модульной канализационной насосной сети в районе улиц Аманжолова-Сатпаева, Модульной канализационной насосной сети в районе магазина "Сулпак"
Разработка проектно-сметной документации на "Реконструкцию внутригородских водопроводных сетей города Жезказгана"
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой по объекту: "Реконструкция хозяйственно-питьевых очистных сооружений города Жезказгана"
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой на строительство скотомогильника в селе Кенгир
Строительство скотомогильника в селе Кенгир
13
Прочие
9
Прочие

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Жезқазған қаласы Әкімдігі Жезқазған қаласы тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімінің "Қалалық автокөлік жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
Жезқазған қаласының сыртқы жарық желілерін қайта жаңарту бойынша сараптамасымен бірге жобалық сметалық құжаттаманың әзірлемесі
Жезқазған қаласының қалаішілік жолдарын қайта жаңарту бойынша сараптамасымен бірге жобалық сметалық құжаттаманың әзірлемесі
Жезқазған қаласының жол өтпелерін қайта жаңарту бойынша сараптамасымен бірге жобалық сметалық құжаттаманың әзірлемесі
Жезқазған қаласының Есенберлин, Шинтуринов, Гагарин және айналма, Жеңіс, Деева көшелерінің және 5 аудан автожолдарының қалаішілік жолдарын қайта жаңарту

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Коммунальное государственное предприятие "Управление городскими автодорогами" Акимата города Жезказгана Отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Жезказгана
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой по реконструкции линий наружного освещения города Жезказгана
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой по реконструкции внутригородских дорог города Жезказгана
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой по реконструкции путепроводов города Жезказгана
Реконструкция внутригородских дорог по улицам Есенберлина, Шинтуринова, Гагарина и кольцевая, Женис, Деева и автодороги на 5 район города Жезказгана