Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 желтоқсандағы № 22/168 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 желтоқсанда № 2441 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 23/1-23 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 23.01.2014 № 23/1-23 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2086 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 3 "Балқаш өңірі", 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 3 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), оған қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 12/105 "Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2170 болып тіркелген, 2013 жылғы 6 наурыздағы № 27 "Балқаш өңірі", 2013 жылғы 6 наурыздағы № 27 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 27 наурыздағы № 13/110 "Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2310 болып тіркелген, 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 44 "Балқаш өңірі", 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 43 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 15 мамырдағы № 15/131 "Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2335 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 маусымдағы № 62 "Балқаш өңірі", 2013 жылғы 12 маусымдағы № 60 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 5 шілдедегі № 18/149 "Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2367 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 шілдедегі № 81-82 "Балқаш өңірі", 2013 жылғы 26 шілдедегі № 79-80 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 14 тамыздағы № 19/155 "Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2384 болып тіркелген, 2013 жылғы 11 қыркүйектегі № 99 "Балқаш өңірі", 2013 жылғы 11 қыркүйектегі № 97 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 30 қыркүйектегі № 20/161 "Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2408 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 қазандағы № 119 "Балқаш өңірі", 2013 жылғы 30 қазандағы № 117 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 15 қарашадағы № 21/165 "Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2422 болып тіркелген), келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:

О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 5 декабря 2013 года № 22/168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 декабря 2013 года № 2441. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 23 января 2014 года № 23/1-23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 23.01.2014 № 23/1-23).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2086, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 9 января 2013 года № 3, "Северное Прибалхашье" от 9 января 2013 года № 3), в которое внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 30 января 2013 года № 12/105 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2170, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 6 марта 2013 года № 27, "Северное Прибалхашье" от 6 марта 2013 года № 27), решением городского маслихата от 27 марта 2013 года № 13/110 "О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2310, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 24 апреля 2013 года № 44, "Северное Прибалхашье" от 24 апреля 2013 года № 43), решением городского маслихата от 15 мая 2013 года № 15/131 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2335, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 12 июня 2013 года № 62, "Северное Прибалхашье" от 12 июня 2013 года № 60), решением городского маслихата от 5 июля 2013 года № 18/149 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2367, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 26 июля 2013 года № 81-82, "Северное Прибалхашье" от 26 июля 2013 года № 79-80), решением городского маслихата от 14 августа 2013 года № 19/155 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2384, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 11 сентября 2013 года № 99, "Северное Прибалхашье" от 11 сентября 2013 года № 97), решением городского маслихата от 30 сентября 2013 года № 20/161 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2408, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 30 октября 2013 года № 119, "Северное Прибалхашье" от 30 октября 2013 года № 117), решением городского маслихата от 15 ноября 2013 года № 21/165 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2422), следующие изменения и дополнение:

1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"4 701 087" сандары "4 701 190" сандарымен ауыстырылсын;
"1 693 992" сандары "1 694 095" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"5 212 772" сандары "5 212 875" сандарымен ауыстырылсын;
2) келесі мазмұндағы 13-2 тармағымен толықтырылсын:
"13-2. 2013 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 103 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М. Муслымов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Қ. Рахимберлина
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 05 желтоқсандағы
№ 22/168 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 11/90 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 701 087" заменить цифрами "4 701 190";
цифры "1 693 992" заменить цифрами "1 694 095";
в подпункте 2):
цифры "5 212 772" заменить цифрами "5 212 875";
2) дополнить пунктом 13-2 следующего содержания:
"13-2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 103 тысячи тенге на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных.";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        М. Муслымов
Секретарь городского маслихата             К. Рахимберлина
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 05 декабря 2013 года № 22/168
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 14 декабря 2012 года № 11/90
Городской бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы