"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 03/07 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 наурызда N 2208 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 2 мамырдағы N 12/02 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 02.05.2013 N 12/02 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттiк қызмет көрсету регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Нөкешке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының
әкімі                                      С. Әбеуова
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 30 қаңтардағы
N 03/07 қаулысымен
бекітілген
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету регламентінде келесі негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау бойынша уәкілетті орган – "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - уәкілетті орган);
2) құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) – бұл уәкілетті органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттік органдардың құрылым бөлімшелері, мемлекеттік органдар, ақпараттық жүйелер немесе оларға бағынысты жүйелер;

Об утверждении регламента оказания государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива"
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 30 января 2013 года N 03/07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 марта 2013 года N 2208. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Карагандинской области от 2 мая 2013 года N 12/02
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Карагандинской области от 02.05.2013 N 12/02.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент оказания государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К. Нокеш.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Актогайского
района                                     С. Абеуова
Утвержден
постановлением акимата
Актогайского района
от 30 января 2013 года N 03/07
Регламент оказания государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте оказания государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива" используются следующие основные понятия:
1) уполномоченный орган по назначению социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива - государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района" (далее - уполномоченный орган);
2) структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ) - это ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или их подсистемы;

3) тұтынушылар - жеке тұлғалар.
2. Жалпы ережелер
2. "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті (бұдан әрі - регламент) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет стандартына (бұдан әрі - стандарт) сәйкес әзірленген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
4. "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабының 5-тармағы негізінде ұсынылады.
5. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына көрсетіледі.
6. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижесі өтініш берушіге әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабарлама (бұдан әрі - хабарлама) не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган арқылы көрсетіледі. Тұрғылықты жерi бойынша уәкiлеттi орган болмаған кезде тұтынушы мемлекеттiк қызмет алу үшiн кент, ауыл (село), ауылдық селолық) округтiң әкiмiне (бұдан әрi – селолық округтiң әкiмi) жүгiнедi.
Сондай-ақ мемлекеттік қызмет баламалы негізде "Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация министрлігінің мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны Қарағанды облысы бойынша филиалының Ақтоғай ауданындағы бөлімі" (бұдан әрі - орталық) арқылы көрсетіледі.
9. Уәкілетті органның, тұрғылықты жері бойынша әкімнің, орталықтың мекенжайлары осы регламентке 3-қосымшада келтірілген.
10. Уәкiлеттi органның немесе селолық округ әкiмiнiң жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейiн. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.

3) потребители - физические лица.
2. Общие положения
2. Регламент оказания государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива" (далее - регламент) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива" (далее - стандарт), утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами".
3. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
4. Государственная услуга "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива" (далее - государственная услуга) предоставляется на основании пункта 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий".
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам: специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах.
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи (далее - уведомление) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
7. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
8. Государственная услуга предоставляется через уполномоченный орган. При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства потребитель обращается за получением государственной услуги к акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее – аким сельского округа).
Также государственная услуга предоставляется через "Отдел Актогайского района филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Карагандинской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" (далее - центр) на альтернативной основе.
9. Адреса уполномоченного органа, акима по местожительству, центра приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
10. График работы уполномоченного органа или акима сельского округа: ежедневно с 9.00 часов до 18.00 часов, с обеденным перерывом с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

Орталықтың жұмыс кестесi: күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейiн үзiлiссiз, орталықтың филиалдары мен өкiлдiктерiнде демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, күн сайын сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiн түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусiз "электронды" кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
11. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң мерзiмдерi:
1) мемлекеттiк қызмет тұтынушы стандарттың 11-тармағында анықталған қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
уәкiлеттi органда – он жұмыс күнi iшiнде;
тұрғылықты жерi бойынша селолық округ әкiмiне – он бес жұмыс күнi iшiнде;
орталықта – он жұмыс күнi iшiнде көрсетiледi (мемлекеттiк қызметке құжат (нәтиже) қабылдау және беру күнi мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты – 30 минут.
12. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту, мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату (немесе) тоқтата тұру үшін негіздемелер стандарттың 16-тармағында көзделген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаттамасы
13. Тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін, стандарттың 11-тармағында айқындалған құжаттарды ұсынады.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында келесі құрылымдық – функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ)қатысады;
1) уәкілетті органның бастығы;
2) уәкілетті органның маманы;
3) селолық округтің әкімі;
4) селолық округтің әкімі аппаратының маманы;
5) орталықтың маманы.
15. ҚФБ әрбір әкімшілік іс-әрекеттерінің дәйектілігі мен өзара іс–қимылының мәтінді кестелік сипаттамасы әрбір әкімшілік іс-әрекеттің орындалу мерзімінің көрсетілуімен осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік іс-әрекеттердің қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысын көрсететін схема осы регламентке 2–қосымшада келтірілген.
5. Мемлекеттік қызметтерді көрсетуші лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
17. Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртіпте мемлекеттік қызмет көрсететін тұлғалар қабылдаған шешімдері мен іс-әрекеттері (әрекетсіздіктері) үшін жауапкершілік болады.
"Ауылдық жерде тұратын
әлеуметтік сала мамандарына
отын сатып алу бойынша әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің орындалу мерзімінің көрсетілуімен ҚФБ әрбір әкімшілік іс-әрекеттерінің дәйектілігі мен өзара  іс-қимылының мәтінді кестелік сипаттамасы

График работы центра: ежедневно с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва, а в филиалах и представительствах центра - ежедневно с 9.00 часов до 19.00 часов, с обеденным перерывом с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
11. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта:
в уполномоченный орган - в течение десяти рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства - в течение пятнадцати рабочих дней;
в центр - в течение десяти рабочих дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 30 минут.
12. Оснований для отказа в представлении государственной услуги, для прекращения и (или) приостановления оказания государственной услуги предусмотрены в пункте 16 стандарта.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 стандарта.
14. В процессе государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ);
1) начальник уполномоченного органа;
2) специалист уполномоченного органа;
3) аким сельского округа;
4) специалист аппарата акима сельского округа;
5) специалист центра.
15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия указано в приложении 1 к настоящему регламенту.
16. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
17. Лица, оказывающие государственные услуги несут ответственность за принимаемые решения и действия (бездействия) в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания
государственной услуги
"Назначение социальной
помощи специалистам
социальной сферы,
проживающим в сельской
местности, по приобретению
топлива"
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия

1) Уәкілетті органға жүгінген кезде
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының) іс-әрекеті
1
Іс-әрекет (жұмыстар барысының, ағынының) N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімдеудің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушының ұсынған құжаттарын қабылдау, толықтығын тексеру, тіркеу
Құжаттарды қарау
Хабарламаны не бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Хабарламаны не бас тарту туралы дәлелді жауапты қарау
Журналға тіркеу
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық – өкімдік шешімі)
Құжаттарды қабылдау туралы талон
Қарар
Хабарлама не бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарламаға не бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Хабарламаны не бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
8 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды

1) При обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием, проверка полноты, регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение документов
Подготовка уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Резолюция
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
8 рабочих дней
1 рабочий день
Не более 30 минут

2) Селолық округтің әкіміне жүгінген кезде
3) Орталыққа жүгінген кезде
"Ауылдық жерде тұратын
әлеуметтік сала мамандарына
отын сатып алу бойынша әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
3-қосымша
Уәкілетті органның, тұрғылықты жері бойынша әкімнің, орталықтың мекенжайлары
N
Кент, селолық округ атауы
Мекенжайы
Телефон N
1
Ақтоғай
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай селосы, Бөкейхан көшесі 11, "Ақтоғай селосы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі

2) При обращении к акиму сельского округа
3) При обращении в центр
Приложение 3
к регламенту оказания
государственной услуги
"Назначение социальной
помощи специалистам
социальной сферы,
проживающим в сельской
местности, по приобретению
топлива"
Адреса уполномоченного органа, акима по местожительству, центра
N
Наименование поселка, сельского округа
Адрес
N телефона
1
Актогай
Карагандинская область, Актогайский район, село Актогай, улица Бокейхана 7, государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района"

87103721044
2
Абай
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Абай селолық округі, Абай көшесі 8, "Абай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87104123543
3
Айыртас
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Айыртас селолық округі, "Айыртас селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87104152433
4
Жидебай
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Жидебай селолық округі, Жастар көшесі 1, "Жидебай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87103730074
5
Кежек
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Кежек селолық округі, "Кежек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87104129721
6
Қараменде би
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Қараменде би селолық округі, "Қараменде би селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87103730255
7
Қусақ
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Қусақ селолық округі, "Қусақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87105952225
8
Қызыларай
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Қызыларай селолық округі, Сеңкібай би көшесі 37, "Қызыларай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87103724213
9
Қарабұлақ
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Қарабұлақ селолық округі, "Қарабұлақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87105952943
10
Нүркен
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Нүркен селолық округі, "Нүркен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87103723223
11
Ортадересін
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Ортадересін селолық округі, "Ортадересін селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87103870240
12
Сарытерек
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Сарытерек селолық округі, "Сарытерек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87103730358
13
Сарышаған
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Сарышаған поселкесі, Абай көшесі 1, "Сарышаған поселкесі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87103822253
14
Тасарал
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Тасарал селолық округі, "Тасарал селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87104126484
15
Тораңғалық
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Тораңғалық селолық округі, "Тораңғалық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87103870032
16
Шабанбай би
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Шабанбай би селолық округі, "Шабанбай би селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87103726218
17
Шашубай
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Шашубай кенті, Ж. Ақбергенұлы көшесі 16, "Шашубай кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

87103721044
2
Абай
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Абай, улица Абая 8, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Абай"
87104123543
3
Айыртас
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Айыртас, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Айыртас"
87104152433
4
Жидебай
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Жидебай, улица Жастар 1, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жидебай"
87103730074
5
Кежек
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Кежек, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кежек"
87104129721
6
Караменде би
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Караменде би, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Караменде би"
87103730255
7
Кусак
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Кусак, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кусак"
87105952225
8
Кызыларай
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Кызыларай, улица Сенкибай би 37, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кызыларай"
87103724213
9
Карабулак
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Карабулак, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Карабулак"
87105952943
10
Нуркен
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Нуркен, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Нуркен"
87103723223
11
Ортадересин
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Ортадересин, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Ортадересин"
87103870240
12
Сарытерек
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Сарытерек, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Сарытерек"
87103730358
13
Сарышаган
Карагандинская область, Актогайский район, поселок Сарышаган, улица Абая 1, государственное учреждение "Аппарат акима поселка Сарышаган"
87103822253
14
Тасарал
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Тасарал, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Тасарал"
87104126484
15
Торангалык
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Торангалык, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Торангалык"
87103870032
16
Шабанбай би
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Шабанбай би, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Шабанбай би"
87103726218
17
Шашубай
Карагандинская область, Актогайский район, поселок Шашубай, улица Ж. Акбергенулы 16, государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шашубай"

87103821257
18
Ақтоғай
"Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация министрлігінің мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны Қарағанды облысы бойынша филиалының Ақтоғай ауданындағы бөлімі" N 1
87103721105
19
Сарышаған кенті
"Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация министрлігінің мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны Қарағанды облысы бойынша филиалының Ақтоғай ауданындағы бөлімі" N 2
87103822338
Ескерту: ММ - мемлекеттік мекеме

87103821257
18
Актогай
"Отдел Актогайского района филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Карагандинской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" N 1
87103721105
19
Сарышаган
"Отдел Актогайского района филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Карагандинской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" N 2
87103822338