Бұқар жырау аудандық мәслихатының 8 сессиясының 2012 жылғы 20 қыркүйектегі № 5 "Бұқар жырау ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 20 сессиясының № 6 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қаңтарда № 2508 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Әлеуметтiк тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерiн көрсеткенi үшiн абоненттiк төлемақы тарифiнiң көтерiлуiне өтемақы төлеудiң кейбiр мәселелерi туралы" 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 512, "Тұрғын үй көмегiн көрсету ережесiн бекiту туралы" 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314, "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулыларына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 8 сессиясының 2012 жылғы 20 қыркүйектегі № 5 "Бұқар жырау ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы ережесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1951 болып тіркелген, 2012 жылғы 3 қарашадағы № 44 "Сарыарқа" аудандық газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Бұқар жырау ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы ережесінде:
1) 2 тармағында:
5) тармақшасы алынып тасталсын;
"сондай-ақ жекешелендірілген тұрғын үй-жайларында (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде пайдалануда тұрған дәлдік сыныбы 2,5 электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің орнына орнатылатын тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің құнын төлеуге жеткізуші ұсынған шот бойынша" деген сөздер алынып тасталсын;
2) көрсетілген Ережеге қосымшада:
тоғызыншы және оныншы абзацтары алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Сессия төрағасы                            Б. Аманжолов
Мәслихат хатшысы                           А. Джунуспеков

О внесении изменений в решение 8 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 20 сентября 2012 года № 5 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению Бухар-Жырауского района"
Решение 20 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2013 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 января 2014 года № 2508
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 512 "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам", от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", от 7 апреля 2011 года № 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 8 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 20 сентября 2012 года № 5 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1951, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" № 44 от 3 ноября 2012 года) следующие изменения:
в Правилах о размере и порядке оказания жилищной помощи населению Бухар-Жырауского района, утвержденных указанным решением:
1) в пункте 2:
подпункт 5) исключить;
слова "а также по предъявленному поставщиком счету на оплату стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток, устанавливаемого взамен однофазного счетчика электрической энергии с классом точности 2,5, находящегося в использовании в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме," исключить;
2) в приложении к указанным Правилам:
абзацы девятый и десятый исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Б. Аманжолов
Секретарь маслихата                        А. Джунуспеков