2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 қаңтардағы N 01/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 қаңтарда N 2142 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 05/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 17.01.2014 № 05/01 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Жаңаарқа ауданының ұйымдары, кәсіпорындары, мекемелердің тізімі, жұмыс түрлері мен көлемдері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбек ақысының мөлшері Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақының мөлшерінде, толық емес жұмыс күні немесе икемді кесте бойынша жұмыс істеу мүмкіндігімен бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарда істейтін азаматтардың еңбек төлемі жергілікті бюджеттің қаражатынан жүргізілсін.
4. Жұмыспен қамту мәселесі жөніндегі уәкілетті орган (Ш. Ибраева) нақты еңбек жағдайларын көрсетіп, жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға үлгілік шарттар жасасын.
5. Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 қаңтардағы "2012 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 11 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-12-122 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2012 жылғы 4 ақпандағы N 5-6-7 (9481) санында жарияланған) күші жойылсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаарқа ауданы әкімінің орынбасары Марат Жандаулетұлы Жандаулетовке жүктелсін.
7. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 қаңтарынан пайда болған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                                Ғ. Омаров
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 4 қаңтардағы
N 01/02 қаулысына қосымша
2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Жаңаарқа ауданының ұйымдарының, кәсіпорындарының, мекемелерінің тізбесі
Рет саны
Ұйымдар, кәсіпорындар және мекемелердің атауы
Жұмыс түрлері
Қоғамдық ақылы жұмысқа қатысушы (адам)
Қоғамдық ақылы жұмыстың ұзақтылығы (ай)
Жұмыс көлемі, теңге
Жұмыстың жағдайлары
Қаржыландыру көзі
1.
"Атасу кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Кенттегі саяжайлар мен парктерді санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру бойынша жұмыстар, әлеуметтік карта жасау

Об организации общественных работ на 2013 год
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 4 января 2013 года N 01/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 января 2013 года N 2142. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 17 января 2014 года № 05/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 17.01.2014 № 05/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, предприятий, учреждений Жанааркинского района, организующих общественные работы на 2013 год, виды и объемы работ согласно приложению.
2. Утвердить размер оплаты труда безработных, занятых на общественных работах в размере минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан, с возможностью работы на условиях неполного рабочего дня или по гибкому графику.
3. Оплату труда, занятых на общественных работах, производить из средств местного бюджета.
4. Уполномоченному органу по вопросам занятости (Ибраева Ш.) заключить с работодателями типовые договора на выполнение общественных работ с указанием конкретных условий труда.
5. Признать утратившим силу постановление акимата Жанааркинского района от 10 января 2012 года "Об организации общественных работ на 2012 год" N 11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-12-122, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 4 февраля 2012 года за N 5-6-7 (9481)).
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жанааркинского района Жандаулетова Марата Жандаулетовича.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Аким района                                Г. Омаров
Приложение
к постановлению
акимата Жанааркинского района
от 4 января 2013 года N 01/02
Перечень организаций, предприятий, учреждений Жанааркинского района организующих общественные работы на 2013 год
п/н
Наименование организаций, предприятий и учреждений
Виды работ
Количество участников общественных работ (человек)
Продолжительность общественных работ (месяц)
Объем работы, в тенге
Условия труда
Источник финансирования
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Атасу"
Благоустройство, санитарная очистка парков, скверов поселка, работы по озеленению, составление социальной карты

105
2
4067680
Келісім шарт бойынша
Жаңаарқа ауданының бюджеті
2.
"Ақтау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Селоның аумағын көркейту, санитарлық тазалау, әлеуметтік карта жасауға көмек көрсету, мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды өңдеу
8
3
447840
Келісім шарт бойынша
Жаңаарқа ауданының бюджеті
3.
"Айнабұлақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Селоның аумағын көркейту және санитарлық тазалау, әлеуметтік карта жасауға көмек көрсету, мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу
8
3
447840
Келісім шарт бойынша
Жаңаарқа ауданының бюджеті
4.
"Ақтасты селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Селоның аумағын көркейту және санитарлық тазалау, әлеуметтік карта жасауға көмек көрсету, мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу
5
3
279900
Келісім шарт бойынша
Жаңаарқа ауданының бюджеті
5.
"Ақтүбек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Селоның аумағын көркейту және санитарлық тазалау, әлеуметтік карта жасауға көмек көрсету, мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу
12
3
671760
Келісім шарт бойынша
Жаңаарқа ауданының бюджеті
6.
"Мұқажан Жұмажанов атындағы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Селоның аумағын көркейту және санитарлық тазалау, әлеуметтік карта жасауға көмек көрсету, мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу
8
3
447840
Келісім шарт бойынша
Жаңаарқа ауданының бюджеті
7.
"Бидайық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Селоның аумағын көркейту және санитарлық тазалау, әлеуметтік карта жасауға көмек көрсету, мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу
12
3
671760
Келісім шарт бойынша
Жаңаарқа ауданының бюджеті
8.
"Байдалы би селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Селоның аумағын көркейту және санитарлық тазалау, әлеуметтік карта жасауға көмек көрсету, мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу
12
3
671760
Келісім шарт бойынша
Жаңаарқа ауданының бюджеті
9.
"Ералиев селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Селоның аумағын көркейту және санитарлық тазалау, әлеуметтік карта жасауға көмек көрсету, мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу
12
3
671760
Келісім шарт бойынша
Жаңаарқа ауданының бюджеті
10.
"Қараағаш селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Селоның аумағын көркейту және санитарлық тазалау, әлеуметтік карта жасауға көмек көрсету, мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу
12
3
671760
Келісім шарт бойынша
Жаңаарқа ауданының бюджеті
11.
"Қызылжар кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Кенттің аумағын көркейту және санитарлық тазалау, әлеуметтік карта жасауға көмек көрсету, мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу
8
3
447840
Келісім шарт бойынша
Жаңаарқа ауданының бюджеті
12.
"Сейфуллин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Селоның аумағын көркейту және санитарлық тазалау, әлеуметтік карта жасауға көмек көрсету, мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу
12
3
671760
Келісім шарт бойынша
Жаңаарқа ауданының бюджеті
13.
"Түгіскен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Селоның аумағын көркейту және санитарлық тазалау, әлеуметтік карта жасауға көмек көрсету, мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу
12
3
671760
Келісім шарт бойынша
Жаңаарқа ауданының бюджеті
14.
"Целинный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Селоның аумағын көркейту және санитарлық тазалау, әлеуметтік карта жасауға көмек көрсету, мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу
10
3
559800
Келісім шарт бойынша
Жаңаарқа ауданының бюджеті
15.
"Жаңаарқа ауданының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды өңдеу, хат-хабарды өңдеу және тарату
12
3
671760
Келісім шарт бойынша
Жаңаарқа ауданының бюджеті
16.
"Жаңаарқа ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әскерге шақырылатын адамдарға шақыру қағазын тарату, мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды өңдеу
10
3
559800
Келісім шарт бойынша
Жаңаарқа ауданының бюджеті
17.
"Жаңаарқа ауданының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Маусымдық және ағымды жұмыстарға көмек көрсету (қардан тазалау, талдар отырғызу), объектілерді жөндеуден өткізуге көмек көрсету
8
3
447840
Келісім шарт бойынша
Жаңаарқа ауданының бюджеті
18.
"Жаңаарқа ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік картасын нақтылауға көмек көрсету, құжаттарды өңдеу, жәрдемақы алатын адамдардың мал басын анықтау үшін аула аралау
13
3

105
2
4067680
По договору
Бюджет Жанааркинского района
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актауского сельского округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории села, оказание помощи в составлении социальной карты, обработка документов для сдачи в архив
8
3
447840
По договору
Бюджет Жанааркинского района
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Айнабулакского сельского округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории села, оказание помощи в составлении социальной карты, обработка документов для сдачи в архив
8
3
447840
По договору
Бюджет Жанааркинского района
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актастинского сельского округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории села, оказание помощи в составлении социальной карты, обработка документов для сдачи в архив
5
3
279900
По договору
Бюджет Жанааркинского района
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актубекского сельского округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории села, оказание помощи в составлении социальной карты, обработка документов для сдачи в архив
12
3
671760
По договору
Бюджет Жанааркинского района
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа имени Мукажана Жумажанова"
Благоустройство, санитарная очистка территории села, оказание помощи в составлении социальной карты, обработка документов для сдачи в архив
8
3
447840
По договору
Бюджет Жанааркинского района
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бидаикского сельского округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории села, оказание помощи в составлении социальной карты, обработка документов для сдачи в архив
12
3
671760
По договору
Бюджет Жанааркинского района
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Байдалыбийского сельского округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории села, оказание помощи в составлении социальной карты, обработка документов для сдачи в архив
12
3
671760
По договору
Бюджет Жанааркинского района
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ералиевского сельского округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории села, оказание помощи в составлении социальной карты, обработка документов для сдачи в архив
12
3
671760
По договору
Бюджет Жанааркинского района
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Караагашского сельского округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории села, оказание помощи в составлении социальной карты, обработка документов для сдачи в архив
12
3
671760
По договору
Бюджет Жанааркинского района
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Кызылжар"
Благоустройство, санитарная очистка территории села, оказание помощи в составлении социальной карты, обработка документов для сдачи в архив
8
3
447840
По договору
Бюджет Жанааркинского района
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сейфуллинского сельского округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории села, оказание помощи в составлении социальной карты, обработка документов для сдачи в архив
12
3
671760
По договору
Бюджет Жанааркинского района
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Тугускенского сельского округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории села, оказание помощи в составлении социальной карты, обработка документов для сдачи в архив
12
3
671760
По договору
Бюджет Жанааркинского района
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Целинного сельского округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории села, оказание помощи в составлении социальной карты, обработка документов для сдачи в архив
10
3
559800
По договору
Бюджет Жанааркинского района
15.
Государственное учреждение "Управление юстиции Жанааркинского района"
Обработка документов для сдачи в архив, обработка и рассылка корреспонденции
12
3
671760
По договору
Бюджет Жанааркинского района
16.
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жанааркинского района"
Рассылка повесток призывникам, обработка документов для сдачи в архив
10
3
559800
По договору
Бюджет Жанааркинского района
17.
Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта Жанааркинского района"
Оказание помощи в текущих и сезонных работах (уборка снега, посадка деревьев), оказание помощи в ремонте объектов
8
3
447840
По договору
Бюджет Жанааркинского района
18.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Жанааркинского района"
Оказание помощи в уточнении социальной карты, обработка документов, подворный обход граждан, получающих пособия, для уточнения поголовья скота
13
3