Кейбір Қызылорда облысы әкімдігінің қаулылары мен Қызылорда облыстық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 10 шілдедегі N 188 қаулысы мен Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылға 10 шілдедегі N 112 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 тамызда N 4493 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес тізбе бойынша кейбір Қызылорда облысы әкімдігінің қаулылары мен Қызылорда облыстық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау "Қызылорда облысы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы мен шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі             Қ. Көшербаев
Қызылорда облыстық мәслихатының
18-сессиясының төрағасы               А. Шоманов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы                  Б. Еламанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының
статистика департаменті"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________ Б. Сапар
2013 жылғы "09" шілде
Қызылорда облысы әкімдігінің
2013 жылғы "10" шілдедегі
N 188 қаулысына және
Қызылорда облыстық мәслихатының
2013 жылғы "10" шілдедегі
N 112 шешіміне қосымша
Кейбір Қызылорда облысы әкімдігі мен Қызылорда облыстық мәслихатының қаулылары мен шешімдеріне енгізілетін өзгерістер тізбесі
1. "Облыс аумағындағы жекелеген елді мекендерді тарату туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 322 қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 40 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4196 нөмірімен тіркелген, 2007 жылғы 28 желтоқсандағы "Сыр бойы" газетінде және 2008 жылғы 10 қаңтардағы "Кызылординские вести" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулы мен шешім жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. Қазалы ауданындағы халқының саны 50 адамнан кем төмендегідей елді мекендер таратылып, қалған шаруа және басқа да қоныстар сол ауылдық округтегі ең жуық елдi мекендердің құрамына енгiзiлсін:
Көларық ауылдық округінің Шерекен және Мырзабек елді мекендері Ақтан батыр елді мекені құрамына;
Сарыкөл ауылдық округінің Сағыр, Ізтілеубазы, Қазанқап елді мекендері Жұбан елді мекені құрамына;
Сарыкөл ауылдық округінің Ботбай, Шоратай, Маймақ, Мырзабек елді мекендері Абай елді мекені құрамына;
Майлыбас ауылдық округінің Кеңтүп, Дарбас, Жаңаарық елді мекендері Ақсуат елді мекені құрамына.

О внесении изменений в некоторые постановления акимата Кызылординской области и решения Кызылординского областного маслихата
Постановление Кызылординского областного акимата от 10 июля 2013 года N 188 и решение Кызылординского областного маслихата от 10 июля 2013 года N 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 августа 2013 года за N 4493
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые постановления акимата Кызылординской области и решения Кызылординского областного маслихата по перечню согласно приложения к настоящему постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на государственное учреждение "Аппарат акима Кызылординской области".
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области              К. Кушербаев
Председатель 18 сессии
Кызылординского областного
маслихата                                А. Шоманов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата                     Б. Еламанов
"СОГЛАСОВАНО"
начальник государственного
учреждения "Департамент статистики
Кызылординской области"
___________ Сапар Б.
"09" июля 2013 года
Приложение
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "10" июля 2013 года N 188
и решению Кызылординского
областного маслихата
от "10" июля 2013 года N 112
Перечень некоторых постановлений акимата Кызылординской области и решений Кызылординского областного маслихата, в которые вносятся изменения
1. В постановление акимата Кызылординской области от 11 декабря 2007 года N 322 и решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 40 "Об упразднении отдельных населенных пунктов на территории области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 4196, опубликовано от 28 декабря 2007 года в газете "Сыр бойы" и от 10 января 2008 года "Кызылординские вести") внести следующее изменение:
Указанное постановление и решение изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординской областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить нижеследующие населенные пункты Казалинского района с численностью населения менее 50 человек, включив оставшиеся крестьянские и иные поселения в состав ближайших населенных пунктов того же сельского округа:
населенные пункты Шерекен и Мырзабек сельского округа Коларык в состав населенного пункта Актан батыр;
населенные пункты Сагыр, Изтилеубазы, Казанкап сельского округа Сарыкол в состав населенного пункта Жубан;
населенные пункты Ботбай, Шоратай, Маймак, Мырзабек сельского округа Сарыкол в состав населенного пункта Абай;
населенные пункты Кентуп, Дарбас, Жанаарык сельского округа Майлыбас в состав населенного пункта Аксуат.

2. Қазалы ауданы Сарыкөл ауылдық округінің Самұратбазы елді мекенінде тұрғындардың болмауына байланысты оның аумағы осы ауылдық округтің Жұбан елді мекені құрамына енгізіліп, таратылсын.
3. "Қызылорда облысының статистика департаменті" мемлекеттік мекемесіне (Б. Сапар, келісім бойынша) осы қаулы мен шешімнен туындайтын шараларды қабылдау ұсынылсын.
4. Қазалы ауданының әкімі шаруа және басқа да қоныстардың тұрғындарын елді мекендерге көшу және оларды келешекте жайластыру бойынша түсіндіру жұмыстарын жүргізсін.
5. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.".
2. "Қармақшы ауданының Т. Көмекбаев ауылдық округінің құрамында Шобанқазған ауылын құру туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2008 жылғы 28 наурыздағы N 459 қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 2008 жылғы 28 наурыздағы N 68 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4201 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 18 сәуірдегі "Сыр бойы" газетінде және 2008 жылғы 17 сәуірдегі "Кызылординские вести" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулы мен шешім жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қармақшы ауданының Т. Көмекбаев ауылдық округінің құрамында Шобанқазған ауылы құрылсын.
2. "Қызылорда облысының статистика департаменті" мемлекеттік мекемесіне (Б. Сапар, келісім бойынша) және Қармақшы ауданының әкімдігіне осы қаулы мен шешімінен туындайтын шараларды қабылдау ұсынылсын.
3. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.".
3. "Бірқатар елді мекендерді ауылдық елді мекендерге жатқызу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2008 жылғы 27 маусымдағы N 36 қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 2008 жылғы 27 маусымдағы N 80 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4206 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 13 тамыздағы "Сыр бойы" газетінде және 2008 жылғы 13 тамыздағы "Кызылординские вести" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулы мен шешім жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына сәйкес Қызылорда облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:

2. В связи с отсутствием населения упразднить населенный пункт Самуратбазы сельского округа Сарыкол Казалинского района, включив его территорию в состав населенного пункта Жубан этого же сельского округа.
3. Рекомендовать государственному учреждению "Департамент статистики Кызылординской области" (Сапар Б., по согласованию) принять меры, вытекающие из настоящего постановления и решения.
4. Акиму Казалинского района провести разъяснительную работу по переселению жителей крестьянских и иных поселений в населенные пункты с их дальнейшим обустройством.
5. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.".
2. В постановление акимата Кызылординской области от 28 марта 2008 года N 459 и решение Кызылординского областного маслихата от 28 марта 2008 года N 68 "Об образовании села Шобанказган в составе аульного округа Т. Комекбаев Кармакшинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 4201, опубликовано от 18 апреля 2008 года в газете "Сыр бойы" и от 17 апреля 2008 года "Кызылординские вести") внести следующее изменение:
Указанное постановление и решение изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординской областной маслихат РЕШИЛ:
1. Образовать село Шобанказган в составе сельского округа Т. Комекбаев Кармакшинского района.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Департамент статистики Кызылординской области" (Сапар Б., по согласованию) и акимату Кармакшинского района принять меры, вытекающие из настоящего постановления и решения.
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.".
3. В постановление акимата Кызылординской области от 27 июня 2008 года N 36 и решение Кызылординского областного маслихата от 27 июня 2008 года N 80 "Об отнесении некоторых городских населенных пунктов к сельским населенным пунктам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 4206, опубликовано от 13 августа 2008 года в газете "Сыр бойы" и от 13 августа 2008 года "Кызылординские вести") внести следующее изменение:
Указанное постановление и решение изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординской областной маслихат РЕШИЛ:

1. Арал ауданының Сексеуiл, Жақсықылыш, Қармақшы ауданының Жосалы, Төретам, Жалағаш ауданының Жалағаш, Сырдария ауданының Тереңөзек, Шиелi ауданының Шиелi, Жаңақорған ауданының Жаңақорған, Шалқия кенттерi ауылдық елдi мекендерге жатқызылсын.
2. "Қызылорда облысының статистика департаментi" мемлекеттiк мекемесiне (Б.Сапар, келiсiм бойынша) осы қаулы мен шешімінен туындайтын шараларды қабылдау ұсынылсын.
3. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.".
4. "Қармақшы ауданындағы Жаңажол ауылын Дүр Оңғар есімімен қайта атау туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2010 жылғы 31 наурыздағы N 717 қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 218 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4249 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 22 мамырдағы "Сыр бойы" газетінде және 2010 жылғы 15 мамырдағы "Кызылординские вести" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулы мен шешім жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына сәйкес Қызылорда облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қармақшы ауданындағы Жаңажол ауылы Дүр Оңғар есімімен қайта аталсын.
2. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.".

1. Поселки Саксаульск, Жаксыкылыш Аральского района, Жосалы, Торетам Кармакшинского района, Жалагаш Жалагашского района, Теренозек Сырдарьинского района, Шиели Шиелийского района, Жанакорган, Шалкия Жанакорганского района отнести к сельским населенным пунктам.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Департамент статистики Кызылординской области" (Сапар Б., по согласованию) принять меры, вытекающие из настоящего постановления и решения.
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.".
4. В постановление акимата Кызылординской области от 31 марта 2010 года N 717 и решение Кызылординского областного маслихата от 31 марта 2010 года N 218 "О переименовании аула Жанажол Кармакшинского района в аул Дур Онгар" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 4249, опубликовано от 22 мая 2010 года в газете "Сыр бойы" и от 15 мая 2010 года "Кызылординские вести") внести следующее изменение:
Указанное постановление и решение изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординской областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать село Жанажол в Кармакшинском районе в село Дур Онгар.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.".