"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті 11-сессиясының N 73 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қазандағы N 123 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 01 қарашада N 4531 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 08 сәуірдегі N 57 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші  жойылды - (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 08.04.2014 N 57 хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті 11-сессиясының N 73 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4380 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2013 жылғы 25 қаңтарда 7-8 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1), 2) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 5 843 599 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 849 561 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 77 073 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 309 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 894 656 мың теңге;
2) шығындар – 5 898 769 мың теңге;";
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 17 527 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 17 527 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 15), 16) тармақшалармен толықтырылсын:
"15) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 1 659 мың теңге;
16) жаңадан іске қосылатын Төретам кентіндегі N 269 мектепті ұстауға – 61 785 мың теңге.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 14 354 мың теңге.";
6-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6-1. Республикалық бюджет қаржысы есебінен ауылдық елді мекендердегі мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақы төлеуге 20 мың теңге қаралғаны ескерілсін.";
"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті 11-сессиясының N 73 шешімінің 146-қосымшалары осы шешімнің 12,  3-қосымшаларына сәйкес жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение очередной 11-сессии Кармакшинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 29 октября 2013 года N 123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 ноября 2013 года за N 4531. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08 апреля 2014 года N 57)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08.04.2014 N 57).
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 11-сессии Кармакшинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4380, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 25 января 2012 года N 7-8) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункты 1), 2) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 5 843 599 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 849 561 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 77 073 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22 309 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 894 656 тысяч тенге;
2) затраты – 5 898 769 тысяч тенге;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17 527 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 17 527 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;";
дополнить подпунктами 15), 16) пункта 4 следующего содержания:
"15) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 1 659 тысяч тенге;
16) на содержание вновь вводимой школы N 269 в поселке Торетам – 61 785 тысяч тенге.";
дополнить подпунктом 7) пункта 5 следующего содержания:
"7) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 14 354 тысяч тенге.";
пункт 6-1 изложить в следующей редакции:
"6-1. Учесть выплату вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета, выделенных для реализации мер социальной поддержки специалистов сельских населенных пунктов в сумме 20 тысяч тенге.";
приложения 146 решения очередной 11 сессии Кармакшинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" изложить согласно приложениям 123 к указанному решению.