"Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 02 шілдедегі № 190 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 тамызда № 2285 тіркелді. Күші жойылды Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 08 шілдедегі № 172 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 08 шілдедегі № 172 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған «Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. «Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесі (К. Ерғалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә.А. Шөжеғұловқа  жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             А.Айдарбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация  министрі
А.Жұмағалиев
02 шілде 2013 жыл
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2013 жылғы 02 шілдедегі
№ 190 қаулысымен бекітілген
«Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті 1. Жалпы ережелер
1. «Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – қызмет) «Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – қызмет беруші), сондай-ақ «электрондық үкіметтің» www.e.gov.kz веб-порталы арқылы немесе «Е-лицензиялау» www.elicеnse.kz веб-порталы арқылы көрсетеді.
2. Қызмет «Мақта саласын дамыту туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңының 8-бабының 2) тармақшасы, «Лицензиялау туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңының 25-бабының 3) тармақшасы, «Ақпараттандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңының 29-бабы және «Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік қызметтер көрсету стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 наурыздағы № 305 қаулысы (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.

Об утверждении регламента государственных услуг "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок"
Постановление акимата Мангистауской области от 02 июля 2013 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 06 августа 2013 года № 2285. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 08 июля 2014 года № 172
Сноска. Утратило силу постановлением акимата акимата Мангистауской области от 08 июля 2014 года № 172.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок».
2. Государственному учреждению «Областное управление сельского хозяйства» (К.Ергалиев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет - ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Чужегулова А.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            А.Айдарбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Министр транспорта и коммуникации
Республики Казахстан
А.Жумагалиев
02 июля 2013 года
Утвержден
постановлением акимата
Мангистауской области
от 02 июля 2013 года № 190
Регламент государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии
на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок» 1. Общие положения
1. Государственная услуга «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок» (далее – услуга) оказывается государственным учреждением «Областное управление сельского хозяйства» (далее – услугодатель), а также через веб – портал «электронного правительства» www.e.gov.kz или через веб – портал «Е–лицензирование» www.elicense.kz.
2. Услуга оказывается на основании подпункта 2) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года «О развитии хлопковой отрасли», подпункта 3) статьи 25 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «О лицензировании», статьи 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «Об информатизации» и постановления Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2013 года № 305 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок» (далее – Стандарт).

3. Қызметті автоматтандыру дәрежесі: ішінара автоматтандырылған (медиа-алшақтықты қамтитын электрондық мемлекеттік қызмет).
4. Қызмет көрсетудің түрі: транзакциялық.
5. Осы «Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде (бұдан әрі – Регламент) пайдаланылатын ұғымдар мен қысқартулар:
1) бизнес-сәйкестендiру нөмiрi – заңды тұлғаға (филиал мен өкiлдiкке) және бiрлескен кәсiпкерлiк түрiнде қызметiн жүзеге асыратын дара кәсiпкер үшiн қалыптастырылатын бiрегей нөмiр (бұдан әрі – БСН);
2) «электрондық үкіметтің» веб-порталы – нормативтік құқықтық базаны қоса алғанда, барлық шоғырландырылған үкіметтік ақпаратқа және электрондық нысанда көрсетілетін мемлекеттік қызметтерге қол жеткізудің бірыңғай терезесі болатын ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ЭҮП);
3) «Е-лицензиялау» веб-порталы – берілген, қайта ресімделген, тоқтатылған, қайта қалпына келтірілген және қолданысын тоқтатқан лицензиялар, сондай-ақ лицензиар беретін лицензияның сәйкестендіру нөмірін орталықтан құрайтын қызметтің лицензияланатын түрін (кіші түрін) жүзеге асырушы лицензиаттың филиалдары, өкілдіктері (объектілері, орындары, учаскелері) туралы мәліметті қамтитын ақпараттық жүйе (бұдан әрі – «Е-лицензиялау» МДБ АЖ);
4) «Заңды тұлғалар» мемлекеттік деректер қоры – ақпаратты автоматтандырылған жинауға, сақтауға және өңдеуге, Қазақстан Республикасында заңды тұлғалардың бірыңғай сәйкестендіруін енгізу және мемлекеттік басқару органдарына және өзге де субъектілерге олардың өкілеттіліктері шеңберінде және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес олар туралы өзекті және дұрыс мәліметтерді беру мақсатында Бизнес-сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімін құруға арналған ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ЗТ МДБ);
5) ақпараттық жүйе – аппараттық - бағдарламалық кешенді қолдана отырып, ақпаратты сақтауға, өңдеуге, іздестіруге, таратуға, беруге және ұсынуға арналған жүйе (бұдан әрі – АЖ);
6) БСАЖ АЖ – «Біріккен салықтық ақпараттық жүйе» ақпараттық жүйесі;
7) медиа - алшақтық – құжаттарды электрондық нысаннан қағаз немесе керісінше нысанға өзгерту қажет кезінде қызметтерді көрсету үдерісінде қағаз және электрондық құжат айналымының кезектесуі;
8) «электрондық үкіметтің» төлем шлюзі – жеке және заңды тұлғалардың төлемдерін жүзеге асыру кезінде екінші деңгейдегі банктердің, банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың және «электрондық үкіметтің» ақпараттық жүйелері арасындағы өзара іс-қимылды қамтамасыз етуге арналған автоматтандырылған ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ЭҮТШ);

3. Степень автоматизации услуги: частично автоматизированная (электронная государственная услуга, содержащая медиа - разрывы).
4. Вид оказания услуги: транзакционная.
5. Понятия и сокращения, используемые в настоящем Регламенте государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок» (далее – Регламент):
1) бизнес - идентификационный номер – уникальный номер, формируемый для юридического лица (филиала и представительства) и индивидуального предпринимателя, осуществляющего деятельность в виде совместного предпринимательства (далее – БИН);
2) веб - портал «электронного правительства» – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к государственным услугам, оказываемым в электронной форме (далее – ПЭП);
3) веб–портал «Е-лицензирование» – информационная система, содержащая сведения о выданных, переоформленных, приостановленных, возобновленных и прекративших действие лицензиях, а также филиалах, представительствах (объектах, пунктах, участках) лицензиата, осуществляющих лицензируемый вид (подвид) деятельности, которая централизованно формирует идентификационный номер лицензий, выдаваемых лицензиарами (далее – ИС ГБД «Е-лицензирование»);
4) государственная база данных «Юридические лица» – информационная система, предназначенная для автоматизированного сбора, хранения и обработки информации, создания Национального реестра бизнес - идентификационных номеров с целью внедрения единой идентификации юридических лиц в Республике Казахстан и предоставления о них актуальных и достоверных сведений органам государственного управления и прочим субъектам в рамках их полномочий и в соответствии с законодательством Республики Казахстан (далее – ГБД ЮЛ);
5) информационная система – система, предназначенная для хранения, обработки, поиска, распространения, передачи и предоставления информации с применением аппаратно – программного комплекса (далее – ИС);
6) ИС ИНИС – информационная система «Интегрированная налоговая информационная система»;
7) медиа – разрыв – чередование бумажного и электронного документооборота в процессе оказания услуг, когда необходимы преобразования документов из электронной формы в бумажную или наоборот;
8) платежный шлюз «электронного правительства» – автоматизированная информационная система, предназначенная для обеспечения взаимодействия между информационными системами банков второго уровня, организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, и «электронного правительства» при осуществлении платежей физических и юридических лиц (далее – ПШЭП);

9) пайдаланушы – өзіне қажетті электрондық ақпараттық ресурстарды алу үшін ақпараттық жүйеге жүгінетін және оларды пайдаланатын субъект;
10) тұтынушы – мемлекеттік қызмет оған көрсетілетін заңды тұлға;
11) құрылымдық-функционалдық бірліктер – мемлекеттік органдардың, мекемелердің немесе өзге де ұйымдардың құрылымдық бөлімшелерінің тізбесі және қызмет көрсету үдерісінде қатысатын ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ҚФБ);
12) транзакциялық қызмет – электрондық цифрлық қолтаңбаны қолданумен өзара ақпарат алмасуды талап ететін, пайдаланушыларға электрондық ақпараттық ресурстарды беру жөніндегі қызмет;
13) «электрондық үкімет» шлюзі – электрондық қызметтерді іске асыру шеңберінде «электрондық үкіметтің» ақпараттық жүйелерін ықпалдастыруға арналған ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ЭҮШ);
14) мемлекеттік электрондық қызмет –  ақпараттық технологияларды пайдаланумен электрондық нысанда көрсетілетін мемлекеттік қызмет;
15) электрондық құжат – ақпарат электрондық - цифрлық нысанда берілген және электрондық цифрлық қолтаңба арқылы куәландырылған құжат;
16) электрондық лицензия – қағаз жеткізгіштегі лицензияға тең, ақпараттық технологиялар пайдаланыла отырып ресімделетін және берілетін электрондық құжат нысандағы лицензия;
17) электрондық цифрлық қолтаңба – электрондық цифрлық қолтаңба құралдарымен жасалған және электрондық құжаттың дұрыстығын, оның тиесілігін және мазмұнының өзгермейтіндігін растайтын электрондық цифрлық нышандар терімі (бұдан әрі – ЭЦҚ).
2. Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі қызмет беруші
әрекетінің тәртібі
6. Қызмет берушінің «Е-лицензиялау» МДБ АЖ арқылы  әрбір адымдық әрекеттері мен шешімдері («Е-лицензиялау» МДБ АЖ арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде функционалдық өзара іс-қимылының № 1 диаграммасы) осы Регламентке 2-қосымшада келтірілген:
1) тұтынушы – «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де тұтынушы компьютерінің интернет-браузерінде сақталатын, өзінің ЭЦҚ тіркеу куәлігінің көмегімен  тіркеуді жүзеге асырады, бұл ретте жүйемен ЗТ МДБ-нан  тұтынушы туралы мәліметтер мен БСАЖ АЖ-нан мәліметтер («Е-лицензиялау» МДБ АЖ тіркелмеген тұтынушылар үшін жүзеге асырылады) автоматты түрде тартылады және сақталады;
2) 1-үдеріс – тұтынушы компьютерінің интернет-браузеріне ЭЦҚ тіркеу куәлігін бекіту, тұтынушының мемлекеттік қызметті алу үшін «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де паролін (авторизациялау үдерісін) енгізу үдерісі;
3) 1-шарт – «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де логин (БСН) мен пароль арқылы тіркелген тұтынушы  туралы  деректердің дұрыстығын тексеру;

9) пользователь – субъект, обращающийся к информационной системе за получением необходимых ему электронных информационных ресурсов и пользующийся ими;
10) потребитель – юридическое лицо, которому оказывается государственная услуга;
11) структурно - функциональные единицы – перечень структурных подразделений государственных органов, учреждений или иных организаций и информационные системы, которые участвуют в процессе оказания услуги (далее – СФЕ);
12) транзакционная услуга – услуга по предоставлению пользователям электронных информационных ресурсов, требующая взаимного обмена информацией с применением электронной цифровой подписи;
13) шлюз «электронного правительства» – информационная система, предназначенная для интеграции информационных систем «электронного правительства» в рамках реализации электронных услуг (далее – ШЭП);
14) электронная государственная услуга – государственная услуга, оказываемая в электронной форме с применением информационных технологий;
15) электронный документ – документ, в котором информация представлена в электронно – цифровой форме и удостоверена посредством электронной цифровой подписи;
16) электронная лицензия – лицензия в форме электронного документа, оформляемая и выдаваемая с использованием информационных технологии, равнозначная лицензии на бумажном носителе;
17) электронная цифровая подпись — набор электронных цифровых символов, созданный средствами электронной цифровой подписи и подтверждающий достоверность электронного документа, его принадлежность и неизменность содержания (далее – ЭЦП).
2. Порядок деятельности услугодателя по оказанию государственной услуги
6. Пошаговые действия и решения услугодателя через ИС ГБД «Е-лицензирование» (диаграмма № 1 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через ИС ГБД «Е-лицензирование») приведены в приложении 2 к настоящему Регламенту:
1) потребитель осуществляет регистрацию на ИС ГБД «Е-лицензирование» с помощью своего регистрационного свидетельства ЭЦП, которое хранится в интернет - браузере компьютера потребителя, при этом системой автоматически подтягивается и сохраняется сведения о потребителе с ГБД ЮЛ и сведения с ИС ИНИС (осуществляется для незарегистрированных потребителей на ИС ГБД «Е-лицензирование»);
2) процесс 1 – прикрепление в интернет - браузер компьютера потребителя регистрационного свидетельства ЭЦП, процесс ввода потребителем пароля (процесс авторизации) на ИС ГБД «Е-лицензирование» для получения государственной услуги;
3) условие 1 – проверка на ИС ГБД «Е-лицензирование» подлинности данных о зарегистрированном потребителе через логин (БИН) и пароль;

4) 2-үдеріс – тұтынушының деректерінде бұзушылықтар болуына байланысты авторизацилаудан бас тарту туралы хабарламаны «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де қалыптастыру;
5) 3-үдеріс – тұтынушының осы Регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызметті көрсету және оның құрылымы мен форматтық талаптарды ескере отырып, тұтынушының нысанды толтыруы үшін сұрау салу нысанын экранға шығару (деректерді енгізу), сондай-ақ ЭҮШ арқылы ЗТ МДБ мен  БСАЖ АЖ-де тұтынушының  деректері туралы сұрау салу;
6) 2-шарт – ЗТ МДБ мен БСАЖ АЖ-де тұтынушының деректерін тексеру;
7) 4-үдеріс – БСАЖ АЖ-де, ЗТ МДБ-да тұтынушы деректерінің  расталмауына байланысты сұрау салынатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
8) 5-үдеріс –  сұрау салуды куәландыру (қол қою) үшін тұтынушының ЭЦҚ тіркеу кәлігін таңдауы;
9) 3-шарт – ЭЦҚ тіркеу куәлігінің қолданылу мерзімін және «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де тіркеу куәлігінің қайта шақырылған (жойылған) тізімінде жоқтығын, сондай-ақ сәйкестендіру деректерінің сұрау салуда көрсетілген БСН мен ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген БСН арасындағы сәйкестілігін тексеру;
10) 6-үдеріс – тұтынушының ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты сұрау салынатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
11) 7-үдеріс – тұтынушы төлем туралы мәліметтерді енгізеді немесе ЭҮШ арқылы ЭҮТШ-на төлемді жүзеге асырады;
12) 8-үдеріс – қызметті көрсетуге сұрау салудың толтырылған нысанына (енгізілген деректерді) тұтынушының ЭЦҚ арқылы куәландыру (қол қою);
13) 4-шарт – «Е -лицензиялау» МДБ АЖ-де қызметті көрсету үшін төлем фактісін тексеру;
14) 9 – үдеріс – «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де қызмет көрсеткені үшін төлем болмауына байланысты сұрау салынатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
15) 10 – үдеріс – «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де электрондық құжатты (тұтынушының сұрау салуын) тіркеу және «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де сұрау салуды өңдеу;
16) 5-шарт – қызмет берушімен лицензия беру үшін тұтынушының біліктілік талаптарына және негіздеріне сәйкестігін тексеру;
17) 11-үдеріс – Стандарттың 16-тармағына сәйкес бұзушылықтардың болуына байланысты сұрау салынатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
18) 12-үдеріс – тұтынушының «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де қалыптастырылған қызмет нәтижесін (мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру не уәкілетті лауазымды тұлғаның ЭЦҚ куәландырылған электрондық құжат нысанындағы мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты) алуы. Электрондық құжат қызмет берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ пайдалануымен қалыптастырылады.

4) процесс 2 – формирование ИС ГБД «Е-лицензирование» сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных потребителя;
5) процесс 3 – выбор потребителем услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение потребителем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, а также запрос через ШЭП о данных потребителя в ГБД ЮЛ и ИС ИНИС;
6) условие 2 – проверка данных потребителя в ГБД ЮЛ и ИС ИНИС;
7) процесс 4 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с не подтверждением данных потребителя в ИС ИНИС, в ГБД ЮЛ;
8) процесс 5 – выбор потребителем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
9) условие 3 – проверка на ИС ГБД «Е-лицензирование» срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных между БИН указанным в запросе, и БИН указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП;
10) процесс 6 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП потребителя;
11) процесс 7 – потребитель вводит данные об оплате либо осуществляет оплату через ШЭП на ПШЭП;
12) процесс 8 – удостоверение (подписание) посредством ЭЦП потребителя заполненной формы (введенных данных) запроса на оказание услуги;
13) условие 4 – проверка в ИС ГБД «Е-лицензирование» факта оплаты за оказание услуги;
14) процесс 9 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге, в связи с отсутствием оплаты за оказание услуги в ИС ГБД «Е-лицензирование»;
15) процесс 10 – регистрация электронного документа (запроса потребителя) в ИС ГБД «Е-лицензирование» и обработка запроса в ИС ГБД «Е-лицензирование»;
16) условие 5 – проверка услугодателем соответствия потребителя квалификационным требованиям и основаниям для выдачи лицензии;
17) процесс 11 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями, согласно пункта 16 Стандарта;
18) процесс 12 – получение потребителем результата услуги (выдача лицензии, переоформление, выдача дубликата лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП уполномоченного должностного лица), сформированной ИС ГБД «Е-лицензирование». Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.

7. Қызмет беруші арқылы әрбір адымдық әрекеттері мен шешімдері (Қызмет беруші арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде функционалдық өзара іс-қимылының № 2 диаграммасы) осы Регламентке 2-қосымшада келтірілген:
1) 1-үдеріс – қызмет беруші қызметкерінің мемлекеттік қызмет көрсету үшін «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де логин мен пароль енгізуі (авторизациялау үдерісі);
2) 1-шарт – қызмет берушінің тіркелген қызметкері туралы деректердің дұрыстығын «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де логин мен пароль арқылы тексеру;
3) 2-үдеріс – қызмет беруші қызметкердің деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты авторизациялаудан бас тарту туралы хабарламаны «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де қалыптастыру;
4) 3-үдеріс –қызмет беруші қызметкердің осы Регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызметті көрсетуге арналған сұрау салу нысанын экранға шығаруы және қызмет беруші қызметкердің тұтынушының деректерін енгізуі;
5) 4-үдеріс – ЭҮШ арқылы ЗТ МДБ-ға және БСАЖ АЖ-де тұтынушының деректері туралы сұрау салуды жолдау;
6) 2-шарт – ЗТ МДБ-да және БСАЖ АЖ-де тұтынушының деректерін тексеру;
7) 5-үдеріс – БСАЖ АЖ-де, ЗТ МДБ-да тұтынушы деректерінің расталмауына байланысты деректерді алу мүмкін болмауы туралы хабарламаны қалыптастыру;
8) 6-үдеріс – қызмет беруші қызметкерінің тұтынушы ұсынған мәліметтері мен қажетті құжаттар нысандары бөлігінде сұрау салудың нысандарын толтыруы;
9) 7-үдеріс – «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де электрондық құжатты (тұтынушының сұрау салуын) тіркеу және сұрау салуды «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де өңдеу;
10) 3-шарт – қызмет берушінің лицензия беру үшін тұтынушының біліктілік талаптарына және негіздеріне сәйкестілігін тексеруі;
11) 8-үдеріс – Стандарттың 16-тармағына сәйкес бұзушылықтарының болуына байланысты сұрау салынатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
12) 9-үдеріс – тұтынушының «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де қалыптастырған қызмет нәтижесін (мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру не уәкілетті лауазымды тұлғаның ЭЦҚ куәландырылған электрондық құжат нысанындағы мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты) алуы. Электрондық құжат қызмет берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ пайдалануымен қалыптастырылады.
8. Қызметке сұрау салу мен жауапты толтырудың нысандары www.elicense.kz «Е-лицензиялау» веб - порталында көрсетілген.
9. Сұраныстың орындалу мәртебесін қызмет бойынша тұтынушының тексеру тәсілі: «электрондық үкімет» порталындағы «Қызметті алу тарихы» бөлімінде, сондай-ақ қызмет берушіге жүгінгенде.

7. Пошаговые действия и решения через услугодателя (диаграмма № 2 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через услугодателя) приведены в приложении 2 к настоящему Регламенту:
1) процесс 1 – ввод сотрудником услугодателя логина и пароля (процесс авторизации) в ИС ГБД «Е-лицензирование» для оказания государственной услуги;
2) условие 1 – проверка в ИС ГБД «Е-лицензирование» подлинности данных о зарегистрированном сотруднике услугодателя через логин и пароль;
3) процесс 2 – формирование ИС ГБД «Е-лицензирование» сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных сотрудника услугодателя;
4) процесс 3 – выбор сотрудником услугодателя услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и ввод сотрудником услугодателя данных потребителя;
5) процесс 4 – направление запроса через ШЭП о данных потребителя в ГБД ЮЛ и ИС ИНИС;
6) условие 2 – проверка данных потребителя в ГБД ЮЛ и ИС ИНИС;
7) процесс 5 – формирование сообщения о невозможности получения данных в связи с не подтверждением данных потребителя в ИС ИНИС, в ГБД ЮЛ;
8) процесс 6 – заполнение сотрудником услугодателя формы запроса в части формы сведений и необходимых документов, предоставленных потребителем;
9) процесс 7 – регистрация электронного документа (запроса потребителя) в ИС ГБД «Е-лицензирование» и обработка запроса в ИС ГБД «Е-лицензирование»;
10) условие 3 – проверка услугодателем соответствия потребителя квалификационным требованиям и основаниям для выдачи лицензии;
11) процесс 8 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями, согласно пункту 16 Стандарта;
12) процесс 9 – получение потребителем результата услуги (выдача лицензии, переоформление, выдача дубликата лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП уполномоченного должностного лица), сформированной ИС ГБД «Е-лицензирование». Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
8. Формы заполнения запроса и ответа на услугу приведены на веб-портале «Е-лицензирование» www.elicense.kz.
9. Способ проверки потребителем статуса исполнения запроса по услуге: на портале «электронного правительства» в разделе «История получения услуг», а также при обращении к услугодателю.

10. Қызметті көрсету бойынша қажетті ақпаратты және кеңесті call-орталықтың (1414) телефоны бойынша алуға болады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі өзара іс-қимыл
тәртібін сипаттау
11. Қызметті көрсету үдерісіне қатысатын ҚФБ:
1) ЭҮП;
2) ЭҮШ;
3) ЭҮТШ;
4) «Е-лицензиялау» МДБ АЖ;
5) ЗТ МДБ;
6) БСАЖ АЖ;
7) қызмет беруші.
12. Осы Регламенттің 1-қосымшасында әрбір іс - қимылдың орындалу мерзімін көрсете отырып, іс-қимыл (рәсімдер, функциялар, операциялар) дәйектілігінің мәтіндік, кестелік сипаттамасы келтірілген.
13. Осы Регламенттің 2-қосымшасында олардың сипаттамасына сәйкес (қызмет көрсету үдерісінде) іс - қимылдың қисынды дәйектілігі арасындағы өзара байланысты  көрсететін диаграммалар келтірілген.
14. Осы Регламенттің 3-қосымшасында қызмет көрсету нәтижесі (шығыс құжат) соған сәйкес ұсынылуы тиіс бланкілердің нысандары, үлгілері келтірілген.
15. Тұтынушыларға қызметті көрсету нәтижелері осы Регламенттің 4-қосымшасына сәйкес сапа мен қолжетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
16. Тұтынушыларға қызметті көрсету үдерісіне қойылатын талаптар:
1) құпиялылық (ақпаратты заңсыз алудан қорғау);
2) тұтастық (ақпаратты заңсыз өзгертуден қорғау);
3) қолжетімділік (ақпарат пен ресурстарды заңсыз ұстап қалудан қорғау).
17.Қызмет көрсетудің технологиялық шарты:
1) Интернетке шығу;

10. Необходимую информацию и консультацию по оказанию услуги можно получить по телефону саll–центра: (1414).
3. Описание порядка взаимодействия в процессе оказания государственной услуги
11. СФЕ, которые участвуют в процессе оказания услуги:
1) ПЭП;
2) ШЭП;
3) ПШЭП;
4) ИС ГБД «Е-лицензирование»;
5) ГБД ЮЛ;
6) ИС ИНИС
7) услугодатель.
12. Текстовое табличное описание последовательности действий (процедур, функций, операций) с указанием срока выполнения каждого действия приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
13. Диаграммы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью действий (в процессе оказания услуги) в соответствии с их описаниями, приведены в приложении 2 к настоящему Регламенту.
14. В приложении 3 к настоящему Регламенту приведены формы, шаблоны бланков в соответствии с которыми должен быть представлен результат оказания услуги (выходной документ).
15. Результаты оказания услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 4 к настоящему Регламенту.
16. Требования, предъявляемые к процессу оказания услуги потребителям:
1) конфиденциальность (защита от несанкционированного получения информации);
2) целостность (защита от несанкционированного изменения информации);
3) доступность (защита от несанкционированного удержания информации и ресурсов).
17. Техническое условие оказания услуги:
1) выход в Интернет;

2) электрондық лицензия берілетін тұлғада БСН болуы;
3) «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де авторизациялау;
4) пайдаланушыда ЭЦҚ-ның болуы;
5) екінші деңгейдегі банкте банктік карточкасының немесе ағымдағы шотының болуы.
«Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма
қызметі бойынша қызметтер көрсетуге
лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1–қосымша
1-кесте. «Е-лицензиялау» МДБ АЖ арқылы ҚФБ әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының) әрекеті
1
Әрекет (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
3
4
5
6
2
ҚФБ атауы
Тұтынушы
«Е-лицензия-
лау» МДБ АЖ
Тұтынушы
«Е – лицензиялау» МДБ АЖ
Тұтынушы
«Е – лицензиялау» МДБ АЖ
3
Әрекет (үдерісінің, рәсімдеудің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы компьютері-
нің интернет-
браузерінде ЭЦҚ тіркеу куәлігін бекіту
Тұтынушы деректерін-
дегі бұзушылық-
тардың байланысты бас тарту туралы хабарламаны қалыптасты-
рады
ЭҮШ арқылы  БСАЖ АЖ– де, ЗТ МДБ – да қызметті таңдайды және оның құрылымы мен форматтық талаптарын есепке ала отырып, нысандарды, сондай – ақ сұрау салуды толтырады (деректерді енгізу)
Тұтынушы деректерінің расталмауына байланысты бас тарту туралы хабарламаны қалыптасты-
рады
Сұрау салуды куәландыру (қол қою) үшін ЭЦҚ таңдау
Тұтынушының ЭЦҚ түпнұсқасын расталмауына байланысты, бас тарту туралы хабарламаны қалыптасты-
рады
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық- басшылық ету шешімі)
Сұрау салудың ойдағыдай қалыптасқан-
дығы туралы хабарламаны көрсету
Сұратылған мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Сұрау салудың ойдағыдай қалыптасқан-
дығы туралы хабарламаны көрсету
Сұратылған мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Сұрау салуды маршруттау
Сұратылған мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
5
Орындалу мерзімдері
10 – 15 секунд
20 секунд
1,5 минут
10 – 15 секунд
10 – 15 секунд
10 – 15 секунд
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2 – егер тұтынушы деректерінде бұзушылықтар болса;
3 – егер авторизация-
лау ойдағыдай өтсе
_
4 – егер тұтынушы деректерінде қате болса,
5 – егер қатесіз болса
_
5 – егер ЭЦҚ да қате болса,
6 – егер ЭЦҚ қатесіз болса
_
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының) әрекеті
1
Әрекет (жұмыс барысының, ағынының) №
7
8
9
10
11
12
2
ҚФБ атауы
Тұтыну-
шы
Тұтынушы
«Е – лицензиялау» МДБ АЖ
«Е – лицензиялау» МДБ АЖ
Қызмет беруші/
«Е – лицензиялау» МДБ АЖ
«Е – лицензиялау»
МДБ АЖ
3
Әрекет (үдерістің, рәсімдеу-
дің, операция-
ның) атауы және олардың сипаттама-
сы
ЭҮТШ ЭҮШ арқылы төлемді жүзеге асырады
ЭЦҚ көмегі-
мен сұрау салуды куәлан-
дыру (қол қою)
«Е – лицензиялау» МБД АЖ – де қызмет көрсеткені үшін төлемнің болмауына байланысты, сұратылған қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
«Е – лицензиялау» МБД  АЖ – де өтініштің (тұтынушының сұрау салуын) электрондық құжатын тіркеу және «Е – лицензиялау» МБД  АЖ – де сұрау салуды өңдеу
Стандарттың 16 тармағына сәйкес, бұзушылықтың болуына байланысты бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Электрондық құжат (лицензия беру)
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық –басшылық ету шешімі
Қызмет-
ке төлеу
Сұрау салуды маршрут-
тау
Сұратылған мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Өтінішке нөмір бере отырып сұрау салуды тіркеу
Сұратылған мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Лицензия беру, қайта рәсімдеу, электрондық құжат нысанында телнұсқасын беру
5
Орындау мерзімдері
1,5 минут
1,5 минут
1,5 минут
10 – 15 секунд
10 жұмыс күні
7- жұмыс күні
2 жұмыс күні
6
Келесі әрекеттің нөмірі
7
9 – егер тұтынушы деректерінде бұзушылық бар болса,
10 – егер бұзушылықтар жоқ болса
2-кесте. Қызмет беруші арқылы ҚФБ әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының) әрекеті
1
Әрекет (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Қызмет беруші
«Е-лицензиялау»
МДБ АЖ
Қызмет беруші
ЗТ МДБ,  БСАЖ АЖ
«Е-лицензиялау»
МДБ АЖ
3
Әрекет (үдерісінің, рәсімдеудің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
«Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де авторизациялаудан өтеді
Деректерде бұзушылықтардың болуына байланысты бас тарту туралы хабарламаны қалыптастырады
Қызмет беруші қызметкері-
нің қызметі таңдауы
Сұрау салуды ЗТ МДБ-да БСАЖ АЖ –де тұтынушының деректерін тексеруге жолдау
Деректерде бұзушылықтар-
дың болуына байланысты бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-
басшылық ету шешімі)
Сұрау салудың ойдағыдай қалыптасқандығы туралы хабарламаны көрсету
Сұратылған мемлекеттік қызметтен бас тарту хабарламаны қалыптастыру
Сұрау салудың ойдағыдай қалыптас-
қандығы туралы хабарламаны көрсету
Сұрау салуды маршруттау
Сұратылған мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
5
Орындау мерзімдері
10 – 15 секунд
10 секунд
1,5 минут
1,5 минут
1,5 минут
6
Келесі әрекет нөмірі
2 – егер қызметкердің деректерінде бұзушылық бар болса;
3 – егер авторизациялау ойдағыдай өтсе
4
5- егер тұтынушының деректерінде бұзушылықтар бар болса;
6- егер авторизациялау ойдағыдай өтсе
Негізгі үдерістің (Жұмыстар барысының, ағынының) әрекеті
1
Әрекет (жұмыс барысының, ағынының) №
6
7
8
9
2
ҚФБ атауы
Қызмет беруші
«Е-лицензиялау» МДБ АЖ
Қызмет беруші/
«Е-лицензиялау»
МДБ АЖ
«Е-лицензиялау»
МДБ АЖ
3
Әрекет (үдерісінің, рәсімдеудің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған мәліметтер мен қажетті құжаттардың нысаны бөлігінде сұрау салу нысанын толтыру
«Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де электрондық құжатты тіркеу және «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де сұрау салуды өңдеу
Стандарттың 16-тармағына сәйкес, бұзушылықтардың болуына байланысты бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Электрондық құжат (электрондық лицензия)
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-басшылық ету шешімі)
Сұрау салудың ойдағыдай қалыптасқандығы туралы хабарламаны көрсету
Өтінішке нөмір берумен сұрау салуды жүйеде тіркеу
Сұратылған мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Лицензия беру, қайта рәсімдеу, электрондық құжат нысанында лицензия телнұсқасын беру
5
Орындау мерзімдері
10 – 15 секунд
1,5 минут
10-15 секунд
10 жұмыс күні
7 жұмыс күні
2 жұмыс күні
6
Келесі әрекет нөмірі
7
8- егер тұтынушының деректерінде бұзушылықтар бар болса;
9-егер бұзушылықтар жоқ болса
-
-
«Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма
қызметі бойынша қызметтер көрсетуге
лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқаларын беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
2–қосымша
«Е-лицензиялау» МДБ АЖ арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде функционалдық өзара іс-қимылының № 1 диаграммасы
Қызмет көрсетуші арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде функционалдық өзара іс-қимылының № 2 диаграммасы
Шартты белгілер:
(шартты белгілерді қағаз нұсқасынан қараңыз)
«Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма
қызметі бойынша қызметтер көрсетуге
лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқаларын беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 3-қосымша
Лицензияның нысаны
Дәлелді бас тарту
«Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма
қызметі бойынша қызметтер көрсетуге
лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқаларын беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 4-қосымша
Мемлекеттік қызметтің «сапа» және «қол жетімділік» көрсеткіштерін айқындауға арналған сауалнама нысаны
____________________________________________________
(қызметтің атауы)

2) наличие БИН у лица, которому выдается электронная лицензия;
3) авторизация с ИС ГБД «Е-лицензирование»;
4) наличие у пользователя ЭЦП;
5) наличие банковской карточки или текущего счета в банке второго уровня.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии на оказание
услуг по складской деятельности
с выдачей хлопковых расписок»
Таблица 1. Описание действий СФЕ через ИС ГБД
«Е - лицензирование»
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование СФЕ
Потребитель
ИС ГБД
«Е-лицензиро-
вание»
Потребитель
ИС ГБД
«Е-лицензиро-
вание»
Потребитель
ИС ГБД
«Е-лицензиро-
вание»
3
Наименование
действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прикрепление
в интернет-
браузер компьютера потребителя регистрацион-
ного свидетельства ЭЦП
Формирует сообщение об отказе в связи с имеющимися нарушениями в данных потребителя
Выбирает услугу, и заполняет формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, а также запрос через ШЭП в ИС ИНИС, в ГБД ЮЛ;
Формирует сообщения об отказе в связи с не подтвержде-
нием данных потребителя
Выбор ЭЦП для удостовере-
ния (подписания) запроса
Формирует сообщение об отказе в связи с не подтвержде-
нием подлинности ЭЦП потребителя
4
Форма завершения (данные, документ организацион-
но–распоряди-
тельное решение)
Отображение уведомления об успешном формировании запроса
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государствен-
ной услуге
Отображение уведомления об успешном формировании запроса
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемойгосударствен-
ной услуге
Маршрутиза-
ция запроса
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государствен-
ной услуге
5
Сроки исполнения
10 – 15 секунд
20 секунд
1,5 минуты
10–15 секунд
10–15 секунд
10–15 секунд
6
Номер следующего действия
2 – если есть нарушения в данных потребителя;
3 – если авторизация прошла успешно
-
4 – если ошибка в данных потребителя, 5 – если без ошибки
-
5– если в ЭЦП ошибка,
6 – если ЭЦП без ошибки
-
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия
(хода, потока работ)
7
8
9
10
11
12
2
Наименование СФЕ
Потреби-
тель
Потребитель
ИС ГБД
«Е-лицензиро-
вание»
ИС ГБД
«Е-лицензиро-
вание»
Услугодатель/ИС ГБД
«Е-лицензи-
рование»
ИС ГБД
«Е-лицензиро-
вание»
3
Наименованиедействия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Осуществ-
ляет оплату через ШЭП на ПШЭПе
Удостовере-
ние (подписание) запрос посредством ЭЦП
Формирование сообщение об отказе в запрашиваемой услуге, в связи с отсутствием оплаты за оказание услуги в ИС ГБД
«Е-лицензиро-
вание»
Регистрация электронного документа заявление (запроса потребителя) в ИС «Е-лицензирова-
ние» и обработка запроса в ИС «Е-лицензирова-
ние»
Формирование сообщения об отказе в связи с имеющими нарушениями, согласно пункту 16 Стандарта
Электронный документ (выдача лицензии)
4
Форма завершения (данные, документ организа-
ционно–рас-
порядитель-
ное решение)
Оплата услуги
Маршрутиза-
ция запроса
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государствен-
ной услуге
Регистрация запроса с присвоением номера заявлению
Формирование сообщения об отказе в запрашивае-
мой государст-
венной услуге
Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии в форме электронного документа
5
Сроки исполнения
1,5 минуты
1,5 минуты
1,5 минуты
10–15 секунд
10 рабочих дней,
7 рабочих дней,
2 рабочих дня
6
Номер следующего действия
7
9 – если есть нарушения в данных потребителя,
10 – если нет нарушений
-
Таблица 2. Описание действий СФЕ через услугодателя
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Услугодатель
ИС ГБД «Е-лицензирование»
Услугода-
тель
ГБД ЮЛ, ИС ИНИС
ИС ГБД «Е-лицензирование»
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Авторизуется на ИС ГБД «Е-лицензирование»
Формирует сообщение об отказе в связи с имеющимися нарушениями в данных
Выбор сотрудни-
ком услугода-
теля услуги
Направление запроса на проверку данных потребителя в ГБД ЮЛ, в ИС ИНИС
Формирование сообщения об отказе в связи с имеющимися нарушениями в данных
4
Форма завершения (данные, документ организационно–распорядитель-
ное решение)
Отображение уведомления об успешном формировании запроса.
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге.
Отображе-
ние уведомле-
ния об успешном формирова-
нии запроса
Маршрутизация запроса
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге
5
Сроки исполнения
10–15 секунд
10 секунд
1,5 минуты
1,5 минуты
1,5 минуты
6
Номер следующего действия
2 – если есть нарушения в данных сотрудника;
3 – если авторизация прошла успешно
4
5– если есть нарушения в данных потребителя;
6–если нет нарушений
-
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
6
7
8
9
2
Наименование СФЕ
Услугодатель
ИС ГБД «Е-лицензирование»
Услугодатель/
ИС ГБД «Е-лицензирование»
ИС ГБД «Е-лицензирование»
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Заполнение формы запроса в части формы сведений и необходимых документов, предоставленных потребителем
Регистрация электронного документа в ИС ГБД «Е-лицензирование» и обработка услуги в ИС ГБД «Е-лицензирование»
Формирование сообщения об отказе в связи с имеющими нарушениями, согласно пункта 16 Стандарта
Электронный документ (выдача лицензии)
4
Форма завершения (данные, документ организацион-
но–распоряди-
тельное решение)
Отображение уведомления об успешном формировании запроса
Регистрация запроса в системе с присвоением номера заявлению
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге
Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии в форме электронного документа
5
Сроки исполнения
10–15 секунд
1,5 минуты
10–15 секунд
10 рабочих дней,
7 рабочих дней,
2 рабочих дня
6
Номер следующего действия
7
8– если есть нарушения в данных потребителя; 9 –если нет нарушений
-
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии на оказание
услуг по складской деятельности
с выдачей хлопковых расписок»
Диаграмма № 1 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через ИС ГБД «Е - лицензирование»
Диаграмма № 2
функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через услугодателя
Условные обозначения:
(условные обозначения смотрите в бумажном варианте)
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии на оказание
услуг по складской деятельности
с выдачей хлопковых расписок»
Форма лицензии
Мотивированный отказ
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии на оказание
услуг по складской деятельности
с выдачей хлопковых расписок»
Форма анкеты для определения показателей
государственной услуги: «качество» и «доступность»
____________________________________________________
(наименование услуги)

1. Сіз мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің сапасына және нәтижесіне қанағаттандыңыз ба?
1) қанағаттанбадым;
2) ішінара қанағаттандым;
3) қанағаттандым.
2. Сіз мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпараттың сапасына қанағаттандыңыз ба?
1) қанағаттанбадым;
2) ішінара қанағаттандым;
3) қанағаттандым.

1. Удовлетворены ли Вы качеством процесса и результатом оказания государственной услуги?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
2. Удовлетворены ли Вы качеством информации о порядке оказания государственной услуги?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.