Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8/89 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 қарашадағы № 15/145 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 қарашада № 2308 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8/89 «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда № 2186 болып тіркелген, 2013 жылғы 1 қаңтардағы № 1-2 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 023 007,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 427 403,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 534 757 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 621 429 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 439 418 мың теңге;
2) шығындар – 17 712 272,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 147 500 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 147 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 6 836 764,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 836 764,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 6 147 500 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 689 264,8 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
шешімнің бүкіл мәтіні бойынша «Жұмыспен қамту бағдарламасы 2020» деген сөздер «Жұмыспен қамту жол картасы 2020» деген сөздермен ауыстырылсын;
4 тармақтағы:
2 абзацтағы «606 472» саны «551 472» санымен ауыстырылсын;
4 абзацтағы «149 878» саны «136 710» санымен ауыстырылсын;
5 абзацтағы «71 546» саны «11 000» санымен ауыстырылсын;
7 абзацтағы «53 902» саны «37 527» санымен ауыстырылсын;
8 абзацтағы «11 607» саны «7 607» санымен ауыстырылсын;

О внесении изменении в решение городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 8/89 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 25 ноября 2013 года № 15/145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 ноября 2013 года № 2308
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 8/89 «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2186 от 29 декабря 2012 года, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 1 января 2013 года № 1-2) следующие изменения:
Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложению 1, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 023 007,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 427 403,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 534 757 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 621 429 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 439 418 тысяч тенге;
2) затраты –17 712 272,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 147 500 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 147 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 6 836 764,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 836 764,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 6 147 500 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 689 264,8 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
по всему тексту решения слова «Программы занятости 2020» заменить словами «Дорожной карты занятости 2020»;
в пункте 4:
в абзаце 2 цифру «606 472» заменить цифрой «551 472»;
в абзаце 4 цифру «149 878» заменить цифрой «136 710»;
в абзаце 5 цифру «71 546» заменить цифрой «11 000»;
в абзаце 7 цифру «53 902» заменить цифрой «37 527»;
в абзаце 8 цифру «11 607» заменить цифрой «7 607»;