Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 650 "2013 жылға жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 02 сәуірдегі № 177 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 сәуірде № 2243 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысымен бекітілген «Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың» Ережесіне сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 650 «2013 жылға жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысына (нормативтік - құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2187 болып тіркелген, 2013 жылғы 2 қаңтардағы «Жаңаөзен» газетінің № 1(1604) санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген қаулымен бекітілген қосымшада:
«жіберілген жұмыстардың саны (адам)» деген бағанында:
реттік нөмірі 1 жолда «13» деген сан «15» деген санымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3 жолда «3» деген сан «5» деген санымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8 жолда «6» деген сан «10» деген санымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10 жолда «2» деген сан «5» деген санымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12 жолда «43» деген сан «53» деген санымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 22 жолда «1» деген сан «2» деген санымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 29 жолда «38» деген сан «22» деген санымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 30 жолда «2» деген сан «3» деген санымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 69 жолда «18» деген сан «23» деген санымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Жанаозен от 21 декабря 2012 года № 650 "Об организации общественных работ для безработных на 2013 год"
Постановление Жанаозенского городского акимата Мангистауской области от 02 апреля 2013 года № 177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 апреля 2013 года № 2243
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года  «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и Правила «Организации и финансирования общественных работ» утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республике Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Жанаозен от 21 декабря  2012 года № 650 «Об организации общественных работ для безработных на 2013 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2187, опубликованное в газете «Жанаозен» от 2 января 2013 года № 1(1604) следующие изменения и дополнения:
В приложении указанному утвержденном постановлением:
в графе «Количество направляемых безработных (чел)»:
в строке, порядковый номер 1 цифру «13» заменить цифрой «15»;
в строке, порядковый номер 3 цифру «3» заменить цифрой «5»;
в строке, порядковый номер 8 цифру «6» заменить цифрой «10»;
в строке, порядковый номер 10 цифру «2» заменить цифрой «5»;
в строке, порядковый номер 12 цифру «43» заменить цифрой «53»;
в строке, порядковый номер 22 цифру «1» заменить цифрой «2»;
в строке, порядковый номер 29 цифру «38» заменить цифрой «22»;
в строке, порядковый номер 30 цифру «2» заменить цифрой «3»;
в строке, порядковый номер 69 цифру «18» заменить цифрой «23»;

реттік нөмірі 70 жолда «26» деген сан «31» деген санымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 79 жолда «6» деген сан «8» деген санымен ауыстырылсын;
«Барлығы» жолында «610» деген сан «651» деген санымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 23 жол алынып алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 - реттік нөмірлі келесі жолдармен толықтырылсын:
«
80
Ақтау қаласындағы «Альянс Банкі» акционерлік қоғамының филиалы
3
1,5
12 айға дейін
Айына 300 құжаттар-
ды жинау және тіркеу, мұрағатқа тапсыру
Маманның көмекшісі
Жергілікті бюджет
81
«Жаңаөзен қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Жаңаөзен қалалық ветеринария-
лық станциясы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
1
1,5
12 айға дейін
Айына 150 құжаттар-
ды жинау және тіркеу
Шабарман
Жергілікті бюджет
82
Қазақстан Республикасы бас прокуратура-
сының құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің Маңғыстау облысы бойынша басқармасы
1
1,5
12 айға дейін
Айына 150 құжаттар-
ды жинау және тіркеу, мұрағатқа тапсыру
Шабарман
Жергілікті бюджет
83
«Жаңаөзен қалалық қаржылар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1
1,5
12 айға дейін
Айына 300 құжаттар-
ды жинау және тіркеу, мұрағатқа тапсыру
Маманның көмекшісі
Жергілікті бюджет
84
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркә-
сіптік кешендегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Жаңаөзен қалалық аумақтық инспекциясы» мемлекеттік мекемесі
1
1,5
12 айға дейін
Айына 150 құжаттар-
ды жинау және тіркеу, мұрағатқа тапсыру
Шабарман
Жергілікті бюджет
85
«Жаңаөзен қаласы бойынша мемлекеттік санитарлық-
эпидемиялық қадағалау басқармасы» мемлекеттік мекемесі
5
1,5
12 айға дейін
Айына 150 құжаттар-
ды жеткізу, 1000 ш.м дейін аумақты және 500 ш.м дейін жайларды тазарту және тіркеу, мұрағатқа тапсыру
Шабарман, аула сыпырушы, еден жуушы
Жергілікті бюджет
86
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «Тазалық» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
30
2,0
12 айға дейін
Адам басына 2000 ш.м дейін аумақты тазарту
Жұмысшы
Жергілікті бюджет
».
2. «Жаңаөзен қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі осы қаулыны интернет - ресурстарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау қала әкімінің орынбасары И. Сағынбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              С. Трұмов
КЕЛІСІЛДІ:
«Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Б.Э. Маркашова
02 сәуір 2013 ж.
«Жаңаөзен қалалық қаржылар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Р.К. Джантлеуова
02 сәуір 2013 ж.
«Жаңаөзен қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Н.Б. Ғұмарова
02 сәуір 2013 ж.

в строке, порядковый номер 70 цифру «26» заменить цифрой «31»;
в строке, порядковый номер 79 цифру «6» заменить цифрой «8»;
в строке «Всего» цифру «610» заменить цифрой «651»;
исключить строку, порядковый номер 23;
дополнить строками, порядковые номера 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 следующего содержания:
«
80
Филиал акционерного общества «Альянс Банк» в городе Актау
3
1,5
До 12 месяцев
Сбор и регистра-
ция до 300 докумен-
тов в месяц, сдача дел в архив
Помощник специа-
листа
Местный  бюджет
81
Коммунальное государствен-
ное предприятие на праве хозяйственно-
го ведения «Жанаозенская городская ветеринарная станция» акимата города Жанаозен
1
1,5
До 12 месяцев
Сбор и регистра-
ция до 300 докумен-
тов в месяц, сдача дел в архив
Курьер
Местный  бюджет
82
Управление комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан по Мангистауской области
1
1,5
До 12 месяцев
Доставка до 150 докумен-
тации в месяц
Курьер
Местный  бюджет
83
Государствен-
ное учреждение «Жанаозенский городской отдел финансов
1
1,5
До 12 месяцев
Сбор и регистра-
ция до 300 докумен-
тов в месяц, сдача дел в архив
Помощ- ник спе-
циалиста
Местный  бюджет
84
Государствен-
ное учреждение «Жанаозенская городская территориаль-
ная инспекция Комитета государствен-
ной инспекции в агропромыш-
ленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан»
1
1,5
До 12 месяцев
Доставка до 150 докумен-
тации в месяц
Курьер
Местный  бюджет
85
Государствен-
ное учреждение «Управление государствен-
ного санитарно-
эпидемиологи-
ческого надзора по городу Жанаозен»
5
1,5
До 12 месяцев
Уборка помещений до 500 кв.м, уборка террито-
рии до 1000 кв.м, помощник работни-
ков
Уборщица, дворник, подсоб-
ный рабочий
Местный  бюджет
86
Акимат города Жанаозен государствен-
ное коммунальное предприятие «Тазалық»
30
2,0
До 12 месяцев
Очистка террито-
рии до 2000 кв.м на каждого человека
Рабочий
Местный  бюджет
».
2. Обеспечить опубликование настоящего постановления на интернет - ресурсе государственного учреждения «Аппарат акима города Жанаозен».
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Сагинбаева И.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима города                            С. Трумов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел занятости
и социальных программ»
Маркашова Б.Э.
02 апреля 2013 г.
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел финансов»
Джантлеуова.Р.К.
02 апреля 2013 г.
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел экономики
и бюджетного планирования»
Гумарова. Н.Б.
02 апреля 2013 г.