Ауыл әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 04 шілдедегі № 337 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 шілдеде № 2268 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 190 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 04.04.2018 № 190 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі "Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы" № 555 Жарлығына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қала аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп белгіленген және осы қаулыға қоса беріліп отырған "Ауыл әкімдеріне кандидаттар үшін баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы тізбесі" бекітілсін.
2. Теңге, Қызылсай және Рахат ауылы әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарын стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Жаңаөзен қаласы әкімінің аппарат басшысы (Д.Есенова.) осы қаулының интернет - ресурста жариялануын жүзеге асырсын.
4. Осы қаулының орындалысын бақылау қала әкімінің аппарат басшысы Д.Есеноваға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
С. Трұмов
Келісілді:
Жаңаөзен қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Б.Базылов
04 шілде 2013 жыл
2013 жылғы 04 шілдеде № 337
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің қаулысына
қосымша
Ауыл әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы тізбесі
Жаңаөзен қаласы бойынша:
1) Маңғыстау көшесі, "Өркен" шағынауданындағы № 20 үйінің сол жағынан 40 метр қашықтықта орналасқан тақта;
2) Сатпаев көшесі, "Тәуелсіздік" алаңының алдынан 20 метр қашықтықта орналасқан тақта;
3) Сатпаев көшесі, "Шаңырақ" шағынауданындағы № 27 үйінің сол жағынан 30 метр қашықтықта орналасқан тақта;
4) Қосқұлақов көшесі, "Самал" шағынауданындағы № 11/26 үйінің көше жағынан 30 метр қашықтықта орналасқан тақта;

Об определении мест размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в акимы аула
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 04 июля 2013 года № 337. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 июля 2013 года № 2268. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 4 апреля 2018 года № 190
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 04.04.2018 № 190 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пункта 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Указа Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года за № 555 "О некоторых вопросах проведении выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа" акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить определенные места совместно с городской территориальной избирательной комиссией и прилагаемый к настоящему постановлению "Перечень об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в акимы аула".
2. Акимы аула Тенге, Кызылсай, Рахат оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами и тумбами.
3. Руководителю аппарата акима города (Есенова Д.) обеспечить размещения данного постановления в интернет - ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Есеновой Д.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
С. Трумов
Согласовано:
Председатель Жанаозенской городской
избирательной комиссии
Б.Базылов
04 июля 2013 год
Приложение
к постановлению акимата
города Жанаозен от № 337
Перечень об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в акимы аула
По городу Жанаозен:
1) Щит расположенный в 40 метрах от левой стороны дома № 20 микрорайона "Оркен", улица Мангистау;
2) Щит расположенный в 20 метрах спереди площади "Независимости", улица Сатпаева;
3) Щит расположенный в 30 метрах от левый стороны дома № 27 микрорайона "Шанырак", улица Сатпаева;
4) Щит расположенный в 30 метрах со стороны улицы дома № 11/26 микрорайона "Самал", улица Коскулакова;

5) Бейбітшілік көшесі, "Мұнайшы" мәдениет үйі ғимаратының сол жағынан 30 метр қашықтықта орналасқан тақта;
6) Қалалық перзентхана ғимаратының сол жағынан 20 метр қашықтықта орналасқан тұғырлық.
Теңге ауылы бойынша:
1) Марабаев даңғылы, "Болашақ" дүкенінің алдынан 40 метр қашықтықта орналасқан тақта.
Қызылсай ауылы бойынша:
1) № 4 орта мектебінің алдынан 200 метр қашықтықта орналасқан тақта.
Рахат ауылы бойынша:
1) № 18 орта мектебінің алдынан 40 метр қашықтықта орналасқан тақта.

5) Щит расположенный в 30 метрах от здания дома культуры "Мунайшы", улица Бейбитшилик;
6) Тумба расположенная в 20 метрах от левой стороны здания городского родильного дома.
По аулу Тенге:
1) Щит расположенный в 40 метрах спереди магазина "Болашак", проспект Марабаева.
По аулу Кызылсай:
1) Щит расположенный в 200 метрах спереди средней школы № 4.
По аулу Рахат:
1) Щит расположенный в 40 метрах спереди средней школы № 18.