Қарақия ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 12 қыркүйектегі № 184 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 қыркүйекте № 2300 тіркелді. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 мамырдағы № 151 қаулысымен
Күші жойылды – Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 23.05.2016 № 151 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңдарына сәйкес, жұмыс іздеуде қиыншылық тартып жүрген, қылмыстық – атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай–ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарақия ауданында жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде қылмыстық – атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай–ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. "Қарақия аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі белгіленген квотаға сәйкес, қылмыстық – атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай–ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына орналасу бағытын қамтамасыз етсін.
3. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы қаулыны аудан әкімдігінің ресми сайтында жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Тәжібаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Ә. Дауылбаев
"КЕЛІСІЛДІ":
"Қарақия аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Қ. Рысбаев

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Каракиянском районе
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 12 сентября 2013 года № 184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 сентября 2013 года № 2300. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 23 мая 2016 года № 151
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 23.05.2016 № 151.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях социальной защиты лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно - исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящихся на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить направление лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций для трудоустройства на вакантные рабочие места в соответствии с установленной квотой.
3. Обеспечить публикацию данного постановления на официальном сайте районного акимата после его государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н. Тажибаеву.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Дауылбаев А.
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель государственного
учреждения "Каракиянский районный
отдел занятости и социальных программ"
Рысбаев К.

12 қыркүйек 2013 жыл

12 сентября 2013 год