2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/164 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қаңтарда № 2341 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 26 желтоқсанда № 2323 болып тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 032 259 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 632 181 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20 613 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40 730 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 338 734 мың теңге.
2) шығындар – 8 978 630 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 37 793 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 55 560 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 767 мың теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 83 920 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 83 920 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 68 084 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 68 084 мың теңге;
қарыздар түсімі – 55 560 мың теңге; қарыздарды өтеу – 17 767 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30 291 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 24.11.2014 № 23/232 01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджетте 2014 жылға республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
Мектепке дейінгі ұйымдардың мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру;
Үшдеңгейлік жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру;
3. Аудандық бюджетте 2014 жылға республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер қаралғаны ескерілсін:
Жетібай станцасындағы 624 орындық орта мектептің құрылысы;
Құланды ауылындағы 624 орындық орта мектептің құрылысы;
Жетібай ауылындағы Астана және Аэропорт шағын аудандарына орта және төменгі газ құбырын тарту құрылысы, Жетібай ауылындағы Ауыл-2 шағын ауданына үш ГТП (газ таратушы пункт) орнатуымен төменгі қысымды газ құбырын тарту құрылысы;
Жетібай стансасының, Мұнайшы ауылының, Жетібай ауылының су құбыры тартылмаған шағын аудандарына су құбырын тарту құрылысы;

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение маслихата Каракиянского района Мангистауской области от 20 декабря 2013 года № 15/164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 января 2014 года № 2341
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2323 от 26 декабря 2013 года) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям, в том числе бюджет на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 063 238 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 598 904 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –22 679 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 70 718 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 370 937 тысяч тенге.
2) затраты – 9 065 529 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 37 793 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 55 560 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 767 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 28 000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 28 000 тысяч тенге;
поступление от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – 68 084 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 68 084 тысяч тенге;
поступление займов – 55 560 тысяч тенге;
погашение займов – 17 767 тысяч тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 30 291 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 15.09.2014 № 22/225(вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
Строительство средней школы на 624 мест на станции Жетыбай;
Строительство средней школы на 624 мест в селе Куланды;
Строительство газопроводов среднего и низкого давления в микрорайонах Астана и Аэропорт в селе Жетыбай, строительство газопровода низкого давления с установкой трех ГРП (газо регулирующих пунктов) в микрорайоне Ауыл-2 в селе Жетыбай;
Строительство водоснабжения отсутствующих линий водопровода в микрорайонах на станции Жетыбай, в селе Мунайшы, в селе Жетыбай.

4. Аудандық бюджетте 2014 жылға республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер қаралғаны ескерілсін:
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.
5. Облыстық бюджетке аудару үшін 2014 жылға аудандық бюджетте 2 386 928 мың теңге бюджеттік алулар қаралғандығы ескерілсін.
6. Аудан бюджетінде 2014 жылға жергілікті атқарушы органның 3529 мың теңге сомасында резерві қаралғандығы ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 15.09.2014 № 22/225(01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Әлеуметтік көмектерді келесідей мөлшерде белгілеуге құқық берілсін:
1) 22 наурыз – Наурыз мерекесі:
«Алтын алқамен», «Күміс алқамен» марапатталған немесе бұрын «Ардақты ана» атағын алған, сондай-ақ І және ІІ дәрежелі «Ана даңқы» ордендерімен марапатталған көп балалы аналарға – 2 (екі) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедектер, он алты жасқа дейінгі мүгедек балалар және он алтыдан он сегіз жасқа дейінгі бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедек балаларға – 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.
2) 1986 жыл 26 сәуір – Чернобылдағы АЭС апат күні:
Чернобылдағы АЭС апатты жоюға қатысушы мүгедектеріне – 60 000 (алпыс мың) теңге;
1986-1987 жылдардағы Чернобылдағы АЭС апатты жоюға қатысушыларға – 50 000 (елу мың) теңге;
1988-1989 жылдардағы Чернобылдағы АЭС апатты жоюға қатысушыларға – 20 000 (жиырма мың) теңге.
3) 9 мамыр – Жеңіс күні:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне – 100 000 (жүз мың) теңге;
жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген адамдарға (Чернобылдағы АЭС апатты жоюға қатысушы мүгедектерден басқа) – 60 000 (алпыс мың) теңге;
жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген адамдарға (1986-1987 жылдардағы Чернобыльдағы АЭС апатты жоюға қатысушылардан басқа) – 50 000 (елу мың) теңге;
Ұлы Отан соғысында қаза тапқан (қайтыс болған, хабарсыз кеткен) жауынгерлердiң екiншi рет некеге тұрмаған жесiрлерiне – 40 000 (қырық мың) теңге;
«Қазақстан Республикасындағы арнаулы мемлекеттік жәрдемақы туралы» Қазақстан Реcпубликасының 1999 жылғы 5 сәуірдегі Заңының 4 бабының 3) – 5) тармақшаларында көрсетілген адамдарға – 10 000 (он мың) теңге.
Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккендер қатарына жататын азаматтарға – 20 000 (жиырма мың) теңге.»;
4) 30 тамыз – Қазақстан Республикасының Конституциясы күні:
Асыраушысынан айырылуы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға (балаларға) – 8 (сегіз) айлық есептік көрсеткіш; Қазақстан Республикасы алдында сіңірген ерекше еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған адамдарға – 60 (алпыс) айлық есептік көрсеткіш; Маңғыстау облысы алдында сіңірген ерекше еңбегі үшін дербес зейнетақы тағайындалған, «Қазақстан Республикасындағы арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар туралы» Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 5 сәуірдегі Заңына сәйкес арнаулы мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алмайтын санатындағы тұлғаларға – 36 (отыз алты) айлық есептік көрсеткіш.
бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедектер, он алты жасқа дейінгі мүгедек балалар және он алтыдан он сегіз жасқа дейінгі бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедек балаларға – 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.

4. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета:
Для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены бюджетные изъятия 2 386 928 тысяч тенге для перечисления в областной бюджет.
6. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен резерв местного исполнительного органа в сумме 3529 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 15.09.2014 № 22/225(вводится в действие с 01.01.2014).
7. Предоставить право на назначение социальной выплаты в следующих размерах:
1) 22 марта – Праздник Наурыз:
Многодетным матерям, награжденные подвесками «Алтын алка», «Кумис алка» или получившие ранее звание «Мать-героиня», а также награжденные орденами «Материнская слава» І и ІІ степени;
инвалидам первой, второй и третьей групп, дети-инвалиды до шестнадцати лет, дети-инвалиды с шестнадцати до восемнадцати лет первой, второй, третьей групп в размере – 5 (пять) месячных расчетных показателей.
2) 26 апреля 1986 год – День аварии на Чернобыльской АЭС:
инвалидам ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС – 60 000 (шестьдесят тысяч) тенге;
участникам ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС в 1986–1987 годах 50 000 (пятьдесят тысяч) тенге;
участникам ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС в 1988–1989 годах - 20 000 (двадцать тысяч) тенге.
3) 9 мая - День Победы:
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны – 100 000 (сто тысяч) тенге;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны (кроме инвалидов ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС) – 60 000 тенге;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны (кроме участников ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС в 1986–1987 годах) – 50 000 (пятьдесят тысяч) тенге;
вдовам, погибших воинов в годы Великой Отечественной войны и не вступившие в повторный брак – 40 000 (сорок тысяч) тенге;
лицам, указанные в подпунктах 3) – 5) статьи 4 Закона Республики Казахстан от 5 апреля 1999 года «О специальном государственном пособии в Республике Казахстан» – 10 000 (десять тысяч) тенге.
гражданам, относящиеся пострадавщим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне – 20 000 (двадцать тысяча) тенге.
4) 30 августа - День Конституции Республики Казахстан:
получателям государственного социального пособия по утере кормильца (на детей) – 8 (восемь) месячных расчетных показателей;
лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан – 60 (шестьдесят) месячных расчетных показателей;
лицам, которым была назначена персональная пенсия за особые заслуги перед Мангистауской областью, не получающих специального государственного социального пособия в соответствии с Законом Республики Казахстан «О специальном государственном пособии в Республике Казахстан – 36 (тридцать шесть) месячных расчетных показателей.
инвалидам первой, второй и третьей групп, дети-инвалиды до шестнадцати лет, дети-инвалиды с шестнадцати до восемнадцати лет первой, второй, третьей групп в размере – 5 (пять) месячных расчетных показателей.

5) 6 қазан – Қазақстан Республикасының мүгедектер күні:
бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедектер, он алты жасқа дейінгі мүгедек балалар және он алтыдан он сегіз жасқа дейінгі бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедек балаларға – 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 10.06.2014 № 19/203 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6) 1 қазан – Халықаралық қарттар күні:
Жасы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылар және 70 (жетпіс) жастан жоғары зейнеткерлерге – 2 (екі) айлық есептік көрсеткіш.
7) Он сегіз жасқа дейінгі үйде оқитын мүгедек балаларға әлеуметтік көмек табысы есепке алмай ай сайын – 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.
8) Әлеуметтік көмек: онкологиялық, мамандандырылған туберкулезге қарсы медициналық ұйымынан шыққандарға, иммун тапшылығы вирусын жұқтырған адамдарға өтініштері бойынша табыстарын есепке алмай жылына бір рет 26 (жиырма алты) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.
9) Табиғи зілзаланың немесе өрттің салдарынан зиян келтірілген тұлғаларға табысы есепке алмай әлеуметтік көмек, өмірлік қиын жағдай туындаған кезден бастап 6 айдан кешіктірілмей жылына бір рет – 50 (елу) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.
10) Өтініш жазған айдан бастап тоқсан сайын негізгі азық - түлік өнімдеріне бағаның өсуіне байланысты табысы есепке алмай мүгедектігі бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға ай сайын – 2 (екі) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.
11) 1 мамыр – Қазақстан халқының бірлігі мерекесі: бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедектер, он алты жасқа дейінгі мүгедек балалар және он алтыдан он сегіз жасқа дейінгі бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедек балаларға – 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.
12) 1 маусым – Балаларды қорғау күні:
бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедектер, он алты жасқа дейінгі мүгедек балалар және он алтыдан он сегіз жасқа дейінгі бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедек балаларға – 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.
13) 16 желтоқсан – Тәуелсіздік күні:
бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедектер, он алты жасқа дейінгі мүгедек балалар және он алтыдан он сегіз жасқа дейінгі бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедек балаларға – 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.
Ескерту. 7 тармақ 11),12),13)-тармақшалармен толықтырылды Маңғыстау облысы - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 10.06.2014 № 19/203 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5) 6 октября – День инвалидов в Республике Казахстан:
инвалидам первой, второй и третьей групп, дети-инвалиды до шестнадцати лет, дети-инвалиды с шестнадцати до восемнадцати лет первой, второй, третьей групп в размере – 5 (пять) месячных расчетных показателей.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 10.06.2014 № 19/203.
6) 1 октября – Международный день пожилых людей:
получателям социального государственного пособия по возрасту и пенсионерам по возрасту старше 70 (семидесяти) лет – 2 (два) месячных расчетных показателей.
7) Социальная помощь детям инвалидам до восемнадцати лет, обучающимся на дому, предоставляется без учета доходов, ежемесячно в размере 5 (пять) месячных расчетных показателей.
8) Социальная помощь лицам: онкологические, выписанным из специализированной противотуберкулезной медицинской организации, заразившихся вирусом иммунодефицита, предоставляется по заявлению, без учета доходов, в размере 26 (двадцати шести) месячных расчетных показателей, единовременно.
9) Социальная помощь лицам, пострадавшим вследствие стихийного бедствия или пожара, предоставляется по заявлению, не позднее 6-ти месяцев с момента наступления трудной жизненной ситуации, без учета доходов, в размере – 50 (пятьдесят) месячных расчетных показателей, единовременно.
10) Социальная помощь в связи с повышением цен на основные продукты питания, для получателей государственного социального пособия по инвалидности, предоставляется с месяца подачи заявления, без учета доходов, ежемесячно в размере – 2 (двух) месячных расчетных показателей, выплаты производятся ежеквартально.
11) 1 мая – Праздник единства народа Казахстана:
инвалидам первой, второй и третьей групп, дети-инвалиды до шестнадцати лет, дети-инвалиды с шестнадцати до восемнадцати лет первой, второй, третьей групп в размере – 5 (пять) месячных расчетных показателей.
12) 1 июня – День защиты детей:
инвалидам первой, второй и третьей групп, дети-инвалиды до шестнадцати лет, дети-инвалиды с шестнадцати до восемнадцати лет первой, второй, третьей групп в размере – 5 (пять) месячных расчетных показателей.
13) 16 декабря – День Независимости:
инвалидам первой, второй и третьей групп, дети-инвалиды до шестнадцати лет, дети-инвалиды с шестнадцати до восемнадцати лет первой, второй, третьей групп в размере – 5 (пять) месячных расчетных показателей.
Сноска. Пункт 7 дополнен подпунктами 11),12),13) в соответствии с решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 10.06.2014 № 19/203.

13. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Б. Дусупов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                     А. Мееров
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Әбдіхалықова Әлия Жұмабайқызы
2013 жыл 20 желтоқсан
Қарақия аудандық мәслихатының 2014 жылғы
24 қарашадағы № 23/232 шешіміне
қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 24.11.2014 № 23/232 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Сан Сын ІшкСын Атауы Сомасы мың теңге

13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                     Б. Дусупов
Секретарь
районного маслихата                     А. Мееров
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник Государственного
учреждения «Каракиянского районного
отдела экономики и финансов»
Абдикаликова Алия Жумабаевна
20 декабря 2013 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2013 года № 15/164
Районный бюджет на 2014 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 15.09.2014 № 22/225 (вводится в действие с 01.01.2014).
Кат класc подкласc Наименование Сумма тысяч тенге

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 013 514
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 013 514
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
322 039
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
321 899
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 924
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
83 134
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17 993
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20 267
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
194
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
142 227
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 279
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
617
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13 379
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3 631
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 774
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 030
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
450
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
140
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс шаралар жоспарын іске асыру
140
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 538 374
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
111 416
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
89 000
011
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
8 036
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
14 380
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
158 708
002
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер усчасткелерін алып қою, соның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру
27 361
003
Мемлекеттк тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
71 811

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 016 714
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 016 714
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
357 076
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
356 936
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 639
002
Программа занятости
62 850
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18 372
005
Государственная адресная социальная помощь
36 649
006
Оказание жилищной помощи
7 542
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
174 837
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 556
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
617
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 359
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3 561
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 824
021
Капитальные расходы государственного органа
11 130
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
140
050
Реализация Плана мероприятии по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
140
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 561 560
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
112 380
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
89 000
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
9 000
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 380
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
163 717
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
27 361
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
73 320

883 929
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
40 000
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
843 929
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
143 401
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
66 000
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
66 000
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
26 190
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 969
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5 943
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5 278
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
51 211
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 135
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12 458
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
21 618
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
70 520
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23 125
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
23 125
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 733
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 733
474
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі
36 662
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 372
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 290
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
25 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 825
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17 825
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 825
12
Көлік және коммуникация
248 150
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

883 929
005
Развитие коммунального хозяйства
40 000
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
843 929
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
143 401
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
66 000
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
66 000
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
26 190
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
14 969
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5 943
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5 278
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
51 211
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
17 135
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 458
007
Функционирование районных (городских) библиотек
21 618
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
70 520
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23 125
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
23 125
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 733
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 733
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
36 662
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
9 372
007
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
2 290
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
25 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 825
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17 825
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17 825
12
Транспорт и коммуникации
248 150
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)