2013 жылға ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 қаңтардағы N 15 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 ақпанда N 2218 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабының 5-тармағына20-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы Қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұйымдар мен мекемелердің тізбесі, түрлері, көлемі, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Уәкілетті орган жұмыс берушімен қоғамдық жұмыстарды атқаруға келісім - шарт жасасын.
3. «Маңғыстау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі жұмыссыздарды қоғамдық жұмысқа жолдауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             Ж. Айтуаров
Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы
24 қаңтарда № 15 қаулысына қосымша
Ұйымдар мен мекемелердің тізбесі, түрлері, көлемі, қатысушылардың еңбекақы мөлшері және қаржыландыру көздері
Ұйымдар мен мекеме-
лердің атаулары
Жол-
дана-
тын жұ-
мыс-
сыз-
дар саны (адам)
Қо-
ғам-
дық жұ-
мыс түр-
лері
Жұмыс көлемі
Жұмыс мер-
зімі
Бір адамға төлене-
тін еңбек-
ақы мөлшері, теңге (ең төменгі еңбек-
ақының мөлшері)
Қаржы-
ландыру көздері
1 2 3 4 5 6 7 8
1
«Тұщықұдық селосы әкімінің аппараты» мемлекет-
тік мекемесі
4
Хат тасу-
шы
Айына 30-дан аса жедел хат-ха-
барлар-
ды жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
6
Аула таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аймағын тазалау
2
«Жыңғылды селосы әкімінің аппараты» мемлекет-
тік мекемесі
4
Хат тасу-
шы
Айына 30-дан аса жедел хат-ха-
барлар-
ды жеткізу
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
6
Аула таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аймағын тазалау
3
«Өтес селосы әкімінің аппараты» мемлекет-
тік мекемесі
4
Хат тасу-
шы
Айына 30-дан аса жедел хат-хабар ларды жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
6
Аула таза- лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аймағын тазалау
4
«Ақшымырау селосы әкімінің аппараты» мемлекет-
тік мекемесі
4
Хат тасу-
шы
Айына 30-дан аса жедел хат-ха-
барлар-
ды жеткізу
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
6
Аула таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аймағын тазалау
5
«Онды селосы әкімінің аппараты» мемлекет-
тік мекемесі
4
Хат тасу-
шы
Айына 30-дан аса жедел хат-ха-
барлар-
ды жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
6
Аула таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аймағын тазалау
6
«Қызан селосы әкімінің аппараты» мемлекет-
тік мекемесі
4
Хат тасу-
шы
Айына 30-дан аса жедел хат-ха-
барлар-
ды жеткізу
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
6
Аула таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аймағын тазалау
7
«Отпан селосы әкімінің аппараты» мемлекет-
тік мекемесі
2
Хат тасу-
шы
Айына 30-дан аса жедел хат-ха-
барлар-
ды жеткізу
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
2
Аула таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аймағын тазалау
8
«Ақтөбе селосы әкімінің аппараты» мемлекет-
тік мекемесі
4
Хат тасу-
шы
Айына 30-дан аса жедел хат-ха-
барлар-
ды жеткізу
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
6
Аула таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аймағын тазалау
9
«Шебір селосы әкімінің аппараты» мемлекет-
тік мекемесі
4
Хат тасу-
шы
Айына 30-дан аса жедел хат-ха-
барлар-
ды жеткізу
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
6
Аула таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аймағын тазалау
10
«Шайыр селосы әкімінің аппараты» мемлекет-
тік мекемесі
4
Хат тасу-
шы
Айына 30-дан аса жедел хат-ха-
барлар-
ды жеткізу
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
6
Аула таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аймағын тазалау
11
«Жармыш селосы әкімінің аппараты» мемлекет-
тік мекемесі
4
Хат тасу-
шы
Айына 30-дан аса жедел хат-ха-
барлар-
ды жеткізу
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
6
Аула таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аймағын тазалау
12
«Маңғыстау ауданы әкімінің аппараты» мемлекет-
тік мекемесі
4
Ма-
ман-
ның кө-
мек-
шісі
Айына 45-тен аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
13
«Шетпе селосы әкімінің аппараты» мемлекет-
тік мекемесі
10
Хат тасу-
шы
Айына 30-дан аса жедел хат-хабар ларды жеткізу
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
2
Ма-
ман-
ның кө-
мек-
шісі
Айына 100-ден аса әлеу-
меттік карта-
ларды толтыру
14
«Маңғыстау аудандық ішкі саясат бөлімі» мемлекет-
тік мекемесі
2
Ма-
ман-
ның кө-
мек-
шісі
Айына 15-тен аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
15
«Маңғыстау аудандық тұрғын үй коммунал-
дық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекет-
тік мекемесі
2
Ма-
ман-
ның кө-
мек-
шісі
Айына 15-тен аса жедел хат –хабар-
ларды жеткізу
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
16
«Маңғыстау аудандық соты» мемлекет-
тік мекемесі
2
Хат тасу-
шы
Айына 30-дан аса жедел хат –хабар-
ларды жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
17
«Маңғыстау аудандық сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекет-
тік мекемесі
2
Ма-
ман-
ның кө-
мек-
шісі
Айына 15-тен аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
18
«Маңғыстау облысы Төтенше жағдайлар Департа-
ментінің Маңғыстау аудандық төтенше жағдайлар бөлімі» мемлекет-
тік мекемесі
2
Ма-
ман-
ның кө-
мек-
шісі
Айына 15-тен аса жедел хат –хабар-
ларды жеткізу
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
19
Қазақстан Республи-
касы Әділет министрлі-
гі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті-
нің «Маңғыстау облысы бойынша жылжымай-
тын мүлік орталығы» Республи-
калық мемлекет-
тік қазыналық кәсіпорын-
ның Маңғыстау аудандық филиалы
2
Хат тасу-
шы
Айына 15-тен аса жедел хат –хабар-
ларды жеткізу
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
20
«Маңғыстау ауданы бойынша салық басқармасы» мемлекет-
тік мекемесі
4
Ха-
бар-
лама тара-
тушы агент тері
Айына 150-ден аса ескерт-
пе жеткізу
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
21
Қазақстан Республи-
касының Жер ресурста-
рын басқару жөніндегі агенттігі-
нің «Жер ресурстары және жерге орналасты-
ру мемлекет-
тік ғылыми-өн-
дірістік орталығы РМК шаруашылық жүргізу құқығында-
ғы Маңғыстау еншілес мемлекет-
тік кәсіпорны»
1
Хат тасу-
шы
Айына 15-тен аса жедел хат –хабар-
ларды жеткізу
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
22
«Қазақстан Республи-
касы Әділет Министрлі-
гі Маңғыстау облысының Әділет Департа-
менті Маңғыстау ауданының Әділет басқармасы» мемлекет-
тік мекемесі
4
Ма-
ман-
ның кө-
мек-
шісі
Айына 75-тен аса құжат жинау және тіркеу,құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
23
«Маңғыстау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекет-
тік мекемесі
2
Хат тасу-
шы
Айына 60-тан аса хабар-
лама-
ларды жеткізу
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
24
«Маңғыстау ауданы бойынша мемлекет-
тік санитарлық эпидемио-
логиялық қадағалау басқармасы» мемлекет-
тік мекемесі
2
Хат тасу-
шы
Айына 15-тен аса жедел хат –хабар-
ларды жеткізу
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
25
«Маңғыстау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарла-
малар бөлімі» мемлекет-
тік мекемесі
4
Ма-
ман-
ның кө-
мек-
шісі
Айына 60-тан аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
26
«Маңғыстау аудандық экономика және қаржы бөлімі» мемлекет-
тік мекемесі
1
Ма-
ман-
ның кө-
мек-
шісі
Айына 30-дан аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
27
Республи-
калық Мұсылман-
дар қауымдас-
тығы бірлестігі филиалы «Қазақстан мұсылман-
дар діни басқармасы» «Маңғыстау аудандық мешіті»
2
Аула таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аймағын тазалау
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
28
«Маңғыстау аудандық жер қатынаста-
ры бөлімі» мемлекет-
тік мекемесі
2
Ма-
ман-
ның кө-
мек-
шісі
Айына 30-дан аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
29
«Қазақстан Республи-
касы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлі-
гінің Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекет-
тік орталығы» Республи-
калық мемлекет-
тік қазыналық кәсіпорын-
ның Маңғыстау аудандық филиалы»
2
Ма-
ман-
ның кө-
мек-
шісі
Айына 30-дан аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
30
«Қазақстан Республи-
касы Ішкі Істер министрлі-
гінің Маңғыстау облыстық ішкі істер департа-
менті Маңғыстау аудындық ішкі істер бөлімі» мемлекет-
тік мекемесі
2
Ма-
ман-
ның кө-
мек-
шісі
Айына 30-дан аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
31
«Қазақстан Республи-
касы әділет министрлі-
гінің Сот актілерін орындау комитеті-
нің Маңғыстау облысы сот актілерін орындау департа-
менті мемлекет-
тік мекемесі»
2
Ма-
ман-
ның кө-
мек-
шісі
Айына 30-дан аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
32
«Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданының жұмыспен қамту орталығы» мемлекет-
тік мекемесі
2
Ма-
ман-
ның кө-
мек-
шісі
Айына 30-дан аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
33
«Нұр Отан» Халықтық Демокра-
тиялық партиясы қоғамдық бірлестігі
Маңғыстау аудандық филиалы
2
Хат тасу-
шы
Айына 15-тен кем емес жедел хат-ха-
барлар-
ды жеткізу
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
34
«Маңғыстау аудандық прокурату-
расы» мемлекет-
тік мекемесі
2
Ма-
ман-
ның кө-
мек-
шісі
Айына 30-дан аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
35
«Қазақстан Республи-
касы ауыл шаруашылы-
ғы министрлі-
гінің ветерина-
риялық бақылау және қадағалау комитеті Маңғыстау аудандық аумақтық инспекция-
сы» мемлекет-
тік мекемесі
2
Ма-
ман-
ның кө-
мек-
шісі
Айына 30-дан аса құжат жинау және тіркеу,құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 ай дан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
36
«Маңғыстау аудандық ауыл шаруашылы-
ғы және ветерина-
рия бөлімі» мемлекет-
тік мекемесі
2
Ма-
ман-
ның кө-
мек-
шісі
Айына 30-дан аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 айдан 6 айға дейін
18660
Жергі-
лікті бюджет
Барлығы

Об организации оплачиваемых общественных работ на 2013 год
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 24 января 2013 года N 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 февраля 2013 года N 2218
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5 статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения» и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализаций Закона Республики Казахстан» от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению утвердить перечень организаций и учреждений, виды, объемы, размеры оплаты труда участников и источники финансирования.
2. Уполномоченному органу заключить с работодателями договор на выполнение общественных работ.
3. Государственному учреждению «Мангистауский районный отдел занятости и социальных программ» обеспечить направление безработных на общественные работы.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е.Махмутова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                             Ж. Айтуаров
Приложение к постановлению
акимата Мангистауского района
от 24 января 2013 года № 15
Перечень организаций и учреждений, виды, объемы, размеры оплаты труда участников и источники финансирования
Наимено-
вание органи-
заций и учрежде-
ний
Коли-
чество на-
прав-
ляемых безра-
ботных (чел)
Виды об-
щест-
вен-
ных работ
Объем работ Срок рабо-
ты
Размер зара-
ботной платы, оплачи-
ваемый на одного челове-
ка, тенге (в размере мини-
мальной зара-
ботной платы)
Источ-
ники финан-
сирова-
ния
1 2 3 4 5 6 7 8
1
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Аппарат акима села Тущыкудык»
4
Курьер
Достав-
ка свыше 30 срочной доку-
мента-
ции в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка терри-
торий села более 5000 м2 в месяц
2
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Аппарат акима села Жынгылды»
4
Курьер
Доставка свыше 30 срочной доку-
мента-
ции в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка терри-
торий села более 5000 м2 в месяц
3
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Аппарат акима села Отес»
4
Курьер
Достав-
ка свыше 30 срочной доку-
мента-
ции в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка терри-
торий села более 5000 м2 в месяц
4
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Аппарат акима села Акшымырау»
4
Курьер
Достав-
ка свыше 30 срочной доку-
мента-
ции в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка терри-
торий села более 5000 м2 в месяц
5
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Аппарат акима села Онды»
4
Курьер
Достав-
ка свыше 30 срочной доку-
мента-
ции в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка терри-
торий села более 5000 м2 в месяц
6
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Аппарат акима села Кызан»
4
Курьер
Достав-
ка свыше 30 срочной доку-
мента-
ции в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка терри-
торий села более 5000 м2 в месяц
7
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Аппарат акима села Отпан»
2
Курьер
Достав-
ка свыше 30 срочной доку-
мента-
ции в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
2
Дворник
Уборка территорий села более 5000 м2 в месяц
8
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Аппарат акима села Актобе»
4
Курьер
Достав-
ка свыше 30 срочной доку-
мента-
ции в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка терри-
торий села более 5000 м2 в месяц
9
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Аппарат акима села Шебир»
4
Курьер
Достав-
ка свыше 30 срочной доку-
мента-
ции в месяц
От 2-х до 6-ти меся цев
18660
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка терри-
торий села более 5000 м2 в месяц
10
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Аппарат акима села Шайыр»
4
Курьер
Достав-
ка свыше 30 срочной доку-
мента-
ции в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка терри-
торий села более 5000 м2 в месяц
11
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Аппарат акима села Жармыш»
4
Курьер
Достав-
ка до 30 срочной доку-
мента-
ции в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка терри-
торий села более 5000 м2 в месяц
12
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Аппарат акима Мангис-
тауского района»
4
Помощ-
ник
cпециа-
листа
Сбор и регис-
трация свыше 45 доку-
ментов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
13
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Аппарат акима села Шетпе»
12
Курьер
Достав-
ка свыше 30 срочной доку-
мента-
ции в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
Помощ-
ник
cпециа-
листа
Запол-
нение свыше 100 со-
циаль-
ных карт в месяц
14
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Мангис-
тауский районный отдел внутрен-
ней политики»
2
Помощ-
ник
cпециа-
листа
Сбор и регис-
трация свыше 15 доку-
ментов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
15
Государ-
ственное учрежде-
ние «Мангис-
тауский районный отдел жилищно-
комму-
нального хозяйства, пассажир-
ского транспор-
та и автомо-
бильных дорог»
2
Помощ-
ник
cпециа-
листа
Достав-
ка свыше 15 срочной доку-
мента-
ции в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
16
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Мангис-
тауский районный суд»
2
Курьер
Достав-
ка свыше 30 срочной доку-
мента-
ции в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
17
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Мангис-
тауский районный отдел архитек-
туры, градо-
строи-
тельства и строи-
тельства»
2
Помощ-
ник
cпециа-
листа
Сбор и регис-
трация свыше 15 доку-
ментов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
18
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Отдел по чрезвы-
чайным ситуациям Мангис-
тауского района Департа-
мента по чрезвы-
чайным ситуациям Мангис-
тауской области»
2
Помощ-
ник
cпециа-
листа
Сбор и регис-
трация свыше 15 доку-
ментов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
19
Мангис-
тауский районный филиал Республи-
канского государ-
ственного казенного предприя-
тия «Центр по недвижи-
мости по Мангис-
тауской области» Комитета регистра-
ционной службы и оказания правовой помощи Министер-
ства Юстиций Республи-
ки Казахстан
2
Курьер
Достав-
ка свыше 15 срочной доку-
мента-
ции в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
20
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Налого-
вое управле-
ние по Мангис-
таускому району»
4
Аген ты по раз-
носке уведом-
лении
Достав-
ка свыше 150 уведом-
лении в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
21
Дочернее государ-
ственное предприя-
тие «Мангис-
тауский научно-
производ-
ственный центр земельных ресурсов и земле-
устройст-
ва» Мангис-
тауский филиал
1
Курьер
Достав-
ка свыше 15 срочной доку-
мента-
ции в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
22
Государ-
ственное учрежде-
ние «Управле-
ние Юстиции Мангис-
тауского района Департа-
мента Мангис-
тауской области Министер-
ства Юстиции Республи-
ки Казахстан»
4
Помощ-
ник
cпециа-
листа
Сбор и регист-
рация свыше 75 доку-
ментов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
23
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Отдел по делам обороны Мангис-
тауского района»
2
Курьер
Достав-
ка свыше 60 повес-
ток в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
24
Государ-
ственное учрежде-
ние «Управле-
ние государ-
ственного санитар-
но-эпи-
демиоло-
гического надзора по Мангис-
таускому району»
2
Курьер
Достав-
ка свыше 15 срочной доку-
мента-
ции в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
25
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Мангис-
тауский районный отдел занятости и социаль-
ных программ»
4
Помощ-
ник
cпециа-
листа
Сбор и регист-
рация свыше 60 доку-
ментов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
26
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Мангис-
тауский районный отдел экономики и финансов»
1
Помощ-
ник
cпециа-
листа
Сбор и регис-
трация свыше 30 доку-
ментов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
27
Филиал Республи-
канского исламско-
го религи-
зионого объедине-
ния «Духовное управле-
ние мусульман Казахста-
на» «Мангис-
тауская районная мечеть»
2
Дворник
Уборка терри-
торий более 5000
м2 в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
28
Государ-
ственное учрежде-
ние
«Мангис-
тауский районный отдел земельных отношений»
2
Помощ-
ник
cпециа-
листа
Сбор и регис-
трация свыше 30 доку-
ментов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
29
Мангис-
тауский районный филиал «Государ-
ственый центр по выплате пенсий Министер-
ства Республи-
ки Казахстан труда и социаль-
ной защиты населения республи-
канского государ-
ственного казенного предприя-
тия
2
Помощ-
ник
cпециа-
листа
Сбор и регист-
рация свыше 30 доку-
ментов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
30
Государ-
ственное учережде-
ние «Отдел внутрен-
них дел Мангис-
тауского района департа-
мента Внутрен-
них Дел Мангис-
тауской области Министер-
ства Внутрен-
них Дел Республи-
ки Казахстан»
2
Помощ-
ник
cпециа-
листа
Сбор и регист-
рация свыше 30 доку-
ментов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
31
Государ-
ственное учрежде-
ние Департа-
мента Мангис-
тауской области по исполне-
нию судебных актов Комитета исполне-
ния судебных актов Министер-
ства Юстиции Республи-
ки Казахстан
2
Помощ-
ник
cпециа-
листа
Сбор и регист-
рация свыше 30 доку-
ментов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
32
Государ-
ственное учрежде-
ние «Центр занятости Мангис-
тауского района Мангис-
тауской области»
2
Помощ-
ник
cпециа-
листа
Сбор и регист-
рация свыше 30 доку-
ментов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
33
Мангис-
тауский районный филиал общест-
венного объедине-
ния «Народно-
демокра-
тическая партия «Нур Отан»
2
Курьер
Достав-
ка не менее 15 срочной доку-
мента-
ции в месяц
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
34
Государ-
ственное учрежде-
ние «Мангис-
тауская районная прокура-
тура»
2
Помощ-
ник
cпециа-
листа
Сбор и регист-
рация свыше 30 доку-
ментов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
35
Государ-
ственное учережде-
ние «Мангис-
тауская районная террито-
риальная инспекция комитета ветери-
нарного контроля и надзора министер-
ства сельского хозяйства Республи-
ки Казахстан»
2
Помощ-
ник
cпециа-
листа
Сбор и регист-
рация свыше 30 доку-
ментов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
36
Государ-
ственное учрежде-
ние «Мангис-
тауский районный отдел сельского хозяйства и ветери-
нарий»
2
Помощ-
ник
cпециа-
листа
Сбор и регист-
рация свыше 30 доку-
ментов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-ти меся-
цев
18660
Местный бюджет
всего