2013 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 21 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 ақпанда № 4013 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 2-тармағының 5-1) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қостанай облысының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2013 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Аудандар мен қалалар әкімдіктері қаланың (ауданның) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов
КЕЛIСIЛДI:
"Қостанай облысы әкімдігінің
бiлiм басқармасы" ММ бастығы
_______________ М. Жүндібаев
"Қостанай облысы әкімдігінің
қаржы басқармасы" ММ бастығы
_____________ С. Аймұхамбетова
Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттiк
жоспарлау басқармасы" ММ бастығы
_________________ Г. Кисленкова
Әкімдіктің
2013 жылғы 28 қаңтардағы
№ 21 қаулысымен бекітілген
Қостанай облысының мектепке дейінгі
білім беру ұйымдарында 2013 жылға арналған
мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға
мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы,
республикалық бюджеттен берілетін
нысаналы трансферттер есебінен
қаржыландырылатын жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың
ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі
тәрбие мен оқыту
ұйымдарының
әкімшілік
аумақтық
орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту
ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Орта білім беру
ұйымдарының
базасында
ұйымдастырылған
мектепке дейінгі
шағын орталықтар
Мектепке дейінгі
ұйымдар (балалар
яслиi, балалар бақшасы,
сәбилер-бақшасы,
"мектеп-балалар
бақшасы" кешені)
1
Алтынсарин
ауданы

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2013 год
Постановление акимата Костанайской области от 28 января 2013 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 февраля 2013 года № 4013
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-1) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Костанайской области на 2013 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета.
2. Акиматам городов и районов обеспечить размещение государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета в дошкольных организациях образования города (района).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Управление
образования акимата
Костанайской области"
___________ М. Жундубаев
Начальник ГУ "Управление
финансов акимата
Костанайской области"
_________ С. Аймухамбетова
Начальник ГУ "Управление
экономики и бюджетного
планирования акимата
Костанайской области"
___________ Г. Кисленкова
Утвержден
постановлением акимата
от 28 января 2013 года № 21
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования и
родительской платы в дошкольных
организациях образования Костанайской
области на 2013 год, финансируемых за
счет целевых трансфертов из
республиканского бюджета
Административно-
территориальное
расположение
организаций
дошкольного
воспитания и
обучения
(район, город)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Дошкольные
мини-центры,
организованные на
базе организаций
среднего
образования
Дошкольные
организации
(детские ясли,
детский сад,
ясли-сад, комплекс
"школа-детский
сад")
1
Алтынсаринский
район