Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2013 жылға арналған төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2013 жылғы 1 наурыздағы № 119 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 3 сәуірде № 4082 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы мәслихатының 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 21 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы мәслихатының 22.01.2014 № 21 хаты).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 38-бабының 5) тармақшасына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 487-бабының 1-тармағына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2013 жылға арналған төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Сергеев
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Ещанов
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қостанай облысы әкімдігінің
қаржы басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің (ММ) бастығы
_______________ С. Аймұхамбетова
"Қостанай облысы әкімдігінің
табиғи ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу басқармасы"
ММ бастығының міндетін атқарушы
_______________ С. Калиев
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" ММ бастығы
_______________ Г. Кисленкова
Мәслихаттың

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2013 год
Решение маслихата Костанайской области от 1 марта 2013 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 апреля 2013 года № 4082. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Костанайского областного маслихата от 22 января 2014 года № 21)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Костанайского областного маслихата от 22.01.2014 № 21).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, пунктом 1 статьи 487 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2013 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        А. Сергеев
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения (ГУ) "Управление
финансов акимата
Костанайской области"
_____________ С. Аймухамбетова
Исполняющий обязанности
начальника ГУ "Управление
природных ресурсов и
регулирования природопользования
акимата Костанайской области"
_____________ С. Калиев
Начальник ГУ "Управление экономики
и бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
_____________ Г. Кисленкова
Утверждены
решением маслихата

2013 жылғы 1 наурыздағы
№ 119 шешімімен бекітілген
Жер үсті көздеріндегі
су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2013 жылға
арналған төлемақы ставкалары
Арнайы су пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
Төлемақы
ставкалары
(теңге)
1.
Тұрғын үй-пайдалану және
коммуналдық қызметтер
1000
текше метр
86,44
2.
Өнеркәсіп, жылу
энергетикасын қоса
есептегенде
1000
текше метр
246,56
3.
Ауыл шаруашылығы
1000
текше метр
68,02
4.
Су көздерінен су алуды
жүзеге асыратын тоған
шаруашылықтары
1000
текше метр
68,02
5.
Су көздерінде балық аулайтын
балық шаруашылығы,
тұтынушылар
1 тонна
175,71

от 1 марта 2013 года
№ 119
Ставки платы за пользование водными ресурсами
из поверхностных источников на 2013 год
Вид специального
водопользования
Единица
измерения
Ставки
платы (тенге)
1.
Жилищно-
эксплуатационные и
коммунальные услуги
1000
кубических
метров
86,44
2.
Промышленность,
включая
теплоэнергетику
1000 кубических
метров
246,56
3.
Сельское хозяйство
1000 кубических
метров
68,02
4.
Прудовые хозяйства,
осуществляющие забор
из водных источников
1000 кубических
метров
68,02
5.
Рыбное хозяйство,
потребители,
производящие отлов
рыбы на водных
источниках
1 тонна
175,71