Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 96 "Қостанай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2013 жылғы 26 шілдедегі № 160 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 шілдеде № 4212 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 96 "Қостанай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3967 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтардағы "Наш Костанай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5) және 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 21601458,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 14663264,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 52000,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1487100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5399094,8 мың теңге;
2) шығындар – 22393286,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 11000,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 11000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -802827,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 802827,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 123 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
№ 18 сайлау округі
бойынша депутаты                           М. Бут
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Халықов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы
әкімдігінің қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____ Р. Айтқожинова
"Қостанай қаласы
әкімдігінің экономика
және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекеме
басшысының орынбасары
______ М. Теньгаева
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 96 "О бюджете города Костаная на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 26 июля 2013 года № 160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 июля 2013 года № 4212
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Костанайский городской маслихатРЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 96 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3967, опубликованное 10 января 2013 года в газете "Наш Костанай") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5) и 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 21601458,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14663264,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 52000,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1487100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5399094,8 тысячи тенге;
2) затраты 22393286,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -802827,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 802827,7 тысяч тенге.";
приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
депутат по избирательному
округу № 18                                М. Бут
Секретарь Костанайского
городского маслихата                       Н. Халыков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Костаная"
________ Р. Айткужинова
Заместитель руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного
планирования акимата
города Костаная"
______ М. Теньгаева
Приложение 1
к решению маслихата