Әкімдіктің 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 9 "2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 161 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 маусымда № 4149 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 9 "2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3998 болып тіркелген, 2013 жылғы 31 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көзі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің орынбасары Е.А. Бурдыкаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2013 жылғы 21 мамыр
№ 161 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің
2013 жылғы 22 қаңтардағы
№ 9 қаулысымен
бекітілген
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көзі
Ұйым-
ның
атауы
Жұмыстың
түрлері
Жұмыс-
тардың
көлемі
сағат-
пен
Жұмыстардың нақты
жағдайлары
Еңбегіне
төленетін
ақының
мөлшері
Қаржылан
дыру
көзі
"Уста
плюс"
жауап-
керші-
лігі
шекте-
улі
серік-
тесті-
гі
Қызметкер-
дің алдын
ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін
талап
етпейтін,
Лисаков
қаласының,
Октябрь
кентінің,
Красногор
селосының
аумақтарын
санитарлық
тазалауға,
көгалдан-
дыруға
және абат-
тандыруға
қатысу
72624
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы
аптасына 40 сағаттан
аспауға, Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасында көзделген
шектеулерді ескере
отырып, екi демалыс күнi
бар бес күндiк жұмыс
аптасы белгiленуге,
күнделiктi жұмыс (жұмыс
ауысымы) iшiнде тынығуға
және тамақтануға
арналған ұзақтығы жарты
сағаттан кем болмайтын
бiр үзiлiс берiлуге
тиiс.
Ақылы қоғамдық
жұмыстарға қатысатын
жұмыссыздарға Қазақстан
Республикасы-ның еңбек,
зейнетақымен
қамсыздандыру және
сақтандыру туралы
заңнамалық актілері
қолданылады.
Айына
жалақының
2 ең
төменгі
мөлшері
Лисаков
қаласы-
ның
бюджеті

О внесении изменения в постановление акимата от 22 января 2013 года № 9 "Об организации общественных работ в 2013 году"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 21 мая 2013 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 июня 2013 года № 4149
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 22 января 2013 года № 9 "Об организации общественных работ в 2013 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3998, опубликовано 31 января 2013 года в газете "Лисаковская новь") следующее изменение:
перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах и источник их финансирования, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Лисаковска Бурдыка Е.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 21 мая 2013 года
№ 161
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах и источник их финансирования
Наимено-
вание
организа-
ции
Виды работ
Объемы
работ,
в
часах
Конкретные
условия
работ
Размер
оплаты
труда
Источник
финансиро-
вания
Товари-
щество с
ограни-
ченной
ответст-
венностью
"Уста
плюс"
Участие в
санитарной
очистке,
озеленении и
благоустрой-
стве
территорий
города
Лисаковска,
поселка
Октябрьский,
села
Красногор-
ское, не
требующее
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника
72624
Продолжитель-
ность
рабочего
времени
одного
участника
общественных
работ не
должна
превышать 40
часов в
неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотрен-
ные трудовым
законодатель-
ством Рес-
публики
Казахстан, с
двумя
выходными
днями при
пятидневной
рабочей
неделе, одним
перерывом в
течение
ежедневной
работы
(рабочей
смены) для
отдыха и
приема пищи
продолжитель-
ностью не
менее
получаса.
На безработ-
ных, участ-
вующих в
оплачиваемых
общественных
работах,
распростра-
няются
законодатель-
ные акты
Республики
Казахстан о
труде, пен-
сионном
обеспечении и
страховании.
2 мини-
мальных
размера
заработной платы в месяц
Бюджет
города
Лисаковска