Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 72 "Лисаков қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2013 жылғы 16 қазандағы № 158 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 қазанда № 4253 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 6 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 10.01.2014 № 6 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 72 "Лисаков қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3955 тіркелген, 2013 жылғы 17, 24 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2734646,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2049279,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 23624,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 22900,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 638843,6 мың теңге;
2) шығындар – 2860415,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 25000,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -162769,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162769,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2013 жылға арналған Лисаков қаласы әкімдігінің резерві 77,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға – 77,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2013 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен даму трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға 192004,0 мың теңге сомасында;
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға 18679,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 72 "О бюджете города Лисаковска на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 16 октября 2013 года № 158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 октября 2013 года № 4253. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Лисаковска Костанайской области от 10 января 2014 года № 6)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Лисаковска Костанайской области от 10.01.2014 № 6).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 72 "О бюджете города Лисаковска на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3955, опубликовано 17, 24 января 2013 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2734646,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2049279,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 23624,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22900,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 638843,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2860415,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25000,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -162769,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162769,0 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв акимата города Лисаковска на 2013 год в сумме 77,0 тысяч тенге, в том числе:
на исполнение обязательств по решениям судов – 77,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2013 год предусмотрены трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:
на строительство и реконструкцию объектов образования в сумме 192004,0 тысяч тенге;
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы в сумме 18679,0 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:

"6. 2013 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 19704,0 мың теңге сомасында;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге 11511,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 13765,0 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 6959,0 мың теңге сомасында;
медициналық-әлеуметтік мекемелеріндегі күндізгі болу бөлімшесінің желісін дамытуға 4466,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы iс-шараларды жүргiзуге 2665,6 мың теңге сомасында;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық округтердің жайластыру мәселелерін шешуге 280,0 мың теңге сомасында;
жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға 899,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2013 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға 101571,0 мың теңге сомасында;
инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға 66652,0 мың теңге сомасында;
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға 199688,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1235-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХІІ
сессияның төрағасы                         А. Калинин
Қалалық
мәслихат хатшысы                           Г. Жарылқасымова
КЕЛІСІЛДІ:
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Н. Турлубекова
Мәслихаттың
2013 жылғы 16 қазандағы
№ 158 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 72 шешіміне 1-қосымша
Лисаков қаласының 2013 жылға
арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

"6. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 19704,0 тысячи тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей, в сумме 11511,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 13765,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе, в сумме 6959,0 тысяч тенге;
на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях в сумме 4466,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 2665,6 тысяч тенге;
на решение вопросов обустройства сельских округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 280,0 тысяч тенге;
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов в сумме 899,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2013 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета, в том числе:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда в сумме 101571,0 тысяча тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 66652,0 тысячи тенге;
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы в сумме 199688,0 тысяч тенге.";
приложения 1235 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
ХІІ сессии                                 А. Калинин
Секретарь
городского маслихата                       Г. Жарылкасымова
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
города Лисаковска"
________________ Н. Турлубекова
Приложение 1
к решению маслихата
от 16 октября 2013 года № 158
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2012 года № 72
Бюджет города Лисаковска
на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы