Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 91 "Жітіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2013 жылғы 18 ақпандағы № 102 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 ақпанда № 4033 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 02-32/34 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 31.01.2014 № 02-32/34 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44104106-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 91 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3956 тіркелген, 2013 жылғы 17 қаңтарда "Пресс-Экспресс" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)2)5)6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2590321 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1417617 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1605 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 67508 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1103591 мың теңге;
2) шығындар – 2650557,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 158638,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 158638,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Жітіқара ауданы әкімдігінің 2013 жылға арналған резерві 69487 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 6 тармағында 9)10)11)12)13)14)16)17)18) тармақшалар алынып тасталсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-16-26-3-тармақтармен толықтырылсын:
"6-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттердің қайтарылуы 82449,1 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджетке – 73018,1 мың теңге, облыстық бюджетке – 9431 мың теңге сомасында қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.
6-2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету 168 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
6-3. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте мақсатқа сай емес пайдаланылған нысаналы трансферттерді қайтару 12402 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 91 "О бюджете Житикаринского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 18 февраля 2013 года № 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 февраля 2013 года № 4033. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31 января 2014 года № 02-32/34)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31.01.2014 № 02-32/34).
В соответствии со статьями 44104106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Житикаринского района на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 91 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3956, опубликовано 17 января 2013 года в газете "Пресс-Экспресс") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1)2)5)6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2590321 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1417617 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1605 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 67508 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1103591 тысяча тенге;
2) затраты – 2650557,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 158638,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158638,7 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв акимата Житикаринского района на 2013 год в сумме 69487 тысяч тенге.";
в пункте 6 указанного решения подпункты 9)10)11)12)13)14)16)17)18) исключить;
дополнить указанное решение пунктами 6-16-26-3 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 82449,1 тысяча тенге, в том числе возврат в республиканский бюджет – 73018,1 тысяча тенге, в областной бюджет – 9431 тысяча тенге.
6-2. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 168 тысяч тенге.
6-3. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов в сумме 12402 тысячи тенге.";