Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 70 "Қостанай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 150 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 4358 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 22 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 20.01.2014 № 22 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 70 "Қостанай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3968 тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарда "Арна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 5156948,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2263444,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 12919,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 23721,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 2856864,6 мың теңге;
2) шығындар - 5192620,9 мың теңге;";
3) таза бюджеттік кредиттеу - 68835,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 76645,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 7810,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -104507,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 104507,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарда әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен 14291,9 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 910-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен 18533,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 16388,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 2145,0 мың теңге сомасында.

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 70 "О районном бюджете Костанайского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 12 декабря 2013 года № 150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2013 года № 4358. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Костанайского района Костанайской области от 20 января 2014 года № 22)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Костанайского района Костанайской области от 20.01.2014 № 22).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 70 "О районном бюджете Костанайского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3968, опубликовано 11 января 2013 года в газете "Арна") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы - 5156948,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2263444,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 12919,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 23721,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов - 2856864,6 тысячи тенге;
2) затраты - 5192620,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 68835,1 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 76645,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 7810,4 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -104507,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 104507,4 тысячи тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 14291,9 тысяч тенге.";
пункты 910 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 18533,0 тысячи тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 16388,0 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 2145,0 тысяч тенге.

10. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге республикалық бюджеттен 34939,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 11878,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 23-3-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрайымы                   К. Балапанова
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ З. Кенжегарина
Мәслихаттың
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 150 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 70 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

10. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 34939,0 тысяч тенге.";
пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 11878,0 тысяч тенге.";
пункт 23-3 указанного решения исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        К. Балапанова
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов" акимата Костанайского
района
________________ З. Кенжегарина
Приложение
к решению маслихата
от 12 декабря 2013 года № 150
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 70
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы